3422 zenekar 12339 letölthető zene
Rovatok
Hirdetés
Hazai

2013. december 9.

Új klip és lemezbemutató - Carbovaris

Copyright:

Videóklipet forgatott készülő nagylemeze Sand and Dust című dalához a Carbovaris. A Sunrise és a Get Back című rádiós slágereket jegyző, egyre népszerűbb indie rockbanda december 12-én a budapesti A38 fedélzetén élőben is ízelítőt ad a jövő év elejére várható új album hangulatából.

Az utolsó simításokat végzi harmadik, Coral Flower című nagylemezén a Carbovaris. Az egyre nagyobb rajongótáborral büszkélkedő budapesti indie rockzenekar a közelmúltban mutatta be a Sand and Dust és az Automatic/Pragmatic című új dalokból álló EP-t az interneten. A fiúk az előbbihez videóklipet is készítettek. 

- A Szentendrei-sziget északi csücskén forgattuk a Sand and Dust hangulatához illő kisfilmet. A mostanában divatos image vagy fashion video-stílusban egy hatalmas tükröt tartottunk a kezünkben, amiben egészen más táj látszik, mint a valóságban. Zeneileg és képileg is új dolgot szerettünk volna kipróbálni, és ez az izgalmas, vizuális kísérletezés tökéletesen illik a szándékainkhoz – mondta Jamak Ármin, a Carbovaris énekese.

A kétdalos Sand and Dust EP a jövőre várható nagylemez előfutára.
- A harmadik albumunk hangulatában, zeneileg és a szövegekben is komolyabb, megfontoltabb, átgondoltabb, letisztultabb lesz a korábbiaknál. Az elmúlt egy évben rengeteg pozitív élmény ért minket. Két szezont végigturnéztunk a Supernem és az Esti Kornél zenekarokkal, valamint jelölést kaptunk a VIVA Comet-díjra is. A szakmai, kritikai elismerések mellett a közönség is egyre nyitottabbá vált, a koncerteken sok új rajongót szereztünk országszerte. Sokat fejlődtünk, érettebbek lettünk, és ezt szeretnénk megmutatni az új nagylemezen, aminek már a címe is kilóg a sorból. A Milos című első albumunk a basszusgitárosunk, Dani macskájáról kapta a címét, amit az A Very Milos Holiday című lemez követett.  Nem véletlen, hogy az új albumnak már a címe sem lesz macskás- tette hozzá Jamak Ármin. 

A Coral Flower megjelenése a jövő év elejére várható, de az új dalok nagy részét a Carbovaris december 12-én, csütörtökön már élőben is előadja lemezbemutató koncertjén az A38 állóhajó fedélzetén. A Noises From The Neighborhood című buliban a klasszikus funk-soul groove-okat modern elektronikával ötvöző osztrák Steaming Sattelites, valamint a magyar Battery Band is fellép. A koncertek után Puskás Peti táncoltatja meg a közönséget a The Biebers DJ-szettel. A koncertek december 12-én, csütörtökön 20.30-kor kezdődnek, a belépőjegyek elővételben 800, a buli napján pedig 1000 forintba kerülnek. Az elővételes jegyet váltók egy speciális kódot kapnak ajándékba, amellyel letölthetik a Carbovaris beharangozó kislemezét, a Sand and Dustot.

 

 

 

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. július 2.

A szerelem, amit mindenki keres: megérkezett a Blahalouisiana legújabb dala

Az a szerelem a címe a zenekar új, táncolható, nyári hangulatú megjelenésének, amelyben a retró fülbemászó groove-okkal, szintivel, játékos ritmusokkal és karizmatikus énekkel karöltve találkozik a modernnel. Tovább

2025. június 28.

Fend Off The Dark: Roses Of Thieves dal- és klippremier

Vadonatúj dallal és a hozzá készített videoklippel jelentkezett a Roses Of Thieves. Az ultradallamos modern rock / metalt EDM, ír kocsmapunk és folk metal elemekkel ötvöző zenekarhoz idén csatlakozott Dudás Ivett (Thy Catafalque, Tales Of Evening) énekesnő, a Fend Off The Dark már vele készült el - a dal a még formálódó második nagylemez első előfutára. Tovább

2025. június 1.

Minden eddiginél keményebben szól a The Trousers

Gőzerővel dolgozik hetedik nagylemezén a The Trousers. A budapesti garázs rock/hard rock zenekar a “Necessary Evil” címet adta a korongnak, amelyen az Artist Factoryban, az együttes korábbi dobosának és állandó stúdiósának, Cs. Szabó Zoltánnak a vezetésével munkálkodnak. Tovább

2025. május 25.

Control: megjelent Gently da Spittah új klipje

A tavasz elején megjelenő Gently da Spittah EP Körvonal Control című dalában egy lázálom elevenedik meg. Az impresszióiról, elképzeléseiről és arról beszél a szerző, hogy szerinte mire vágyik minden ember! Tovább

2025. március 6.

Korlenyomat a Honeybeast új dala, az Eladó

A dalhoz készült klipben az egyik leghíresebb magyar, Arató András, azaz Hide the Pain Harold is szerepel. Tovább

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky