3422 zenekar 12339 letölthető zene
Rovatok
Hirdetés
Hazai

2013. április 29.

Miért ne körözhetné le Rihannát ByeAlex?

Copyright:

Nagy a készülődés ByeAlex háza táján: májusban Malmöben Európa és a világ színe előtt méretteti meg magát Kedvesem című dalával a fiatal énekes. Egyelőre próbálja feldolgozni a hirtelen jött ismertséget, de az utolsókig kitart az őszinteség mellett és mindig a saját feje után megy. Kiss Orsinak őszintén mesélt a Class FM-ben arról is, hogyan dolgozza fel a negatív kritikákat.

Próbákkal telnek ByeAlex napjai, aki az Eurovíziós megmérettetésre készül. Fellépésekből azonban egyelőre nem volt sok, Alex szerint nem is lett volna szerencsés a dalfesztivál előtt betábláznia magát. „Gyakorlás szempontjából persze jók a fellépések, de azért örülök neki, hogy nem volt olyan sok koncertem, hiszen így nem mondhatják rám, hogy most gyorsan meglovagolja azt, hogy megnyerte ezt a műsort és fellép mindenhol ezzel az egy dallal.” – vallja az énekes, aki bár nem most kezdte a pályafutását, úgy véli, sokak szemében egydalos előadóként szerepel.
 
A hirtelen jött sikernek persze megvannak a maga előnyei és hátrányai Alex életében is. Ő viszont elsősorban a minőségre koncentrál, hiszen úgy gondolja, nem az alapján fogják jobban szeretni a zenéjét, hogy tudják, kivel jár, vagy milyen botrányokba keveredik. A Class FM műsorvezetőjének arról is mesélt, hogy a negatív kritikákon igyekszik felülkerekedni, valamint arról, hogy a hirtelen jött népszerűséget egyelőre nehezen dolgozza fel.
 
„Igazából még azt is szokom, hogy én leszek a hét sztárja a Class FM-en. De ha ezt sikerült másfél hónap alatt elérnünk, akkor miért is ne körözhetnénk le Rihannát? Rihanna egyébként az egyik kedvencem popban, nagyon szeretem a hangját, nagyon jó témákat írnak neki, atomprofi, de ettől függetlenül nem sok értéket közvetít. A pop viszont egy ilyen műfaj" – fejtette ki véleményét az ambiciózus énekes, aki értékeli, ha egy előadó önmagát adja. „Mindig azt fogom csinálni, ami nekem tetszik, legfeljebb bele fogok bukni abba, amit csinálok.” -  viccelődött –„De akkor is, hogyha éppen sehol nem voltam, mindig az vitt előre, hogy azt csináltam, ami nekem tetszett, ami nekem eszembe jutott. Nagyon ritkán hallgatok másokra.”
 
Kiss Orsi először találkozott Alex-szel, és nagyon élvezte a vele készült interjút. „Sokaknak tetszik, amit csinál, mások utálják. Lehet bírálni, de egy biztos: őszinte. Érdekes, valóban kicsit különc figura, amolyan elefánt a porcelánboltban” – nevetett Orsi.
 
A ByeAlex-szel készült interjú teljes egészében a Class40 vasárnapi műsorában volt hallható.
 
 

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. március 6.

Korlenyomat a Honeybeast új dala, az Eladó

A dalhoz készült klipben az egyik leghíresebb magyar, Arató András, azaz Hide the Pain Harold is szerepel. Tovább

2025. március 3.

San Marino után itthon is tarol a Carson Coma új dala

A "Daddy Said No" a san marinói Eurovízió első elődöntőjén debütált, mától pedig már a hazai közönség is bátran fogyaszthatja a képzelt vagy valós zsarnok apáról szóló számot. Tovább

2025. február 28.

Megjelent Beck Zaza első szólóalbuma

A ZAJZAJZAJ február 21-én egyszerre indította el a 30Y és az Esti Kornél turnéját, ünnepli az alkotó közösség új megjelenéseit: Boebeck új EP-jét és egy új nagylemezt, Beck Zaza, a 30Y dobosának első szólóalbumát, melynek címe: félelemből otthon. Tovább

2025. február 24.

Charlie újra bakeliten is

Igazi ereklyének minősül Charlie sokat emlegetett, ’Mindenki valakié’ című kiadványa, mely most először bakelit formában jelent meg. Tovább

2025. február 20.

Megjelent a The Carbonfools új albuma

A Carbonlove egy új korszak kezdetét jelzi a zenekar életében, miközben hű marad ahhoz a különleges stílushoz, amely évek óta a védjegyük. Tovább

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky