3422 artistes 12339 MP3 á télécharger
Catégories
Hirdetés
Külföldi

2008. augusztus 4. | burlesque

Átverés! Mégis megjelenik a pikáns Beatles-film!

Copyright:

Nagyon úgy néz ki, hogy a ’Let It Be’ című dokumentumfilm az előző heti hírekkel ellentétben mégis megjelenik. Kiderült ugyanis, hogy Paul és Ringo valójában nem is akarja megakadályozni a dvd kiadását.

Mi mást mondhatnánk: gyökeres fordulat! Múlt csütörtökön még arról számolhattunk be, hogy a két Beatles-tag megálljt parancsolt a ’Let It Be’ forgalomba hozásával kapcsolatban. Mostanra azonban kiderült, szó sincs ilyesmiről. Steve Marinucci, egy neves, Beatles-szel foglalkozó honlap fenntartója egy emailben világossá tette, hogy a július végi hír mindössze egy rosszindulatú pletyka volt, mely a Chicago Tribune blogjáról származott.

McCartney és Starr valószínűleg csak legyintett egyet a félreértés hallatán. Ugyanakkor az sem lett volna hihetetlen, ha történetesen meggátolták volna a ’Let It Be’ kibocsátását. Az 1969-ben rögzített film ugyanis gyakorlatilag a zenekar széthullásának egyik utolsó periódusát mutatja be a nézőnek, és ez sokak szerint nem használna túlságosan a Beatles renoméjának.

Marinucci állítását egyébiránt az Apple, a Beatles saját vállalata is alátámasztja, hiszen a cég már komoly lépéseket tett a megjelentetés érdekében, ugyanakkor az is biztosra vehető, hogy a dvd nem mostanában fog piacra kerülni.

Mit számít ez! Nyilvánvalóan az Apple vezetői sem teljesen hülyék, ahogy Paul és Ringo sem az. Pontosan tudják ők is: ha még kivárnak egy kicsit, akkor még nagyobbat kaszálhatnak a dvd-vel.

Persze a kiéhezett rajongókat ez nem nyugtatja meg. Ők minden bizonnyal tűkön ülnek már jó ideje…

burlesque

Forrás: undercover.com.au

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2026. június 8.

Júniusban jelenik meg az új Muse

A Muse utoljára 2022-ben adott ki albumot: akkor a ’Will Of The People’ azonnal a rock-slágerlisták élén nyitott, és hosszú ideig nem is lehetett letaszítani onnan. A 2026. június 26-án érkező ’The Wow! Signal’ címre keresztelt lemez egy új korszak nyitányát jelenti a banda életében. Continuer

2026. június 5.

Cara Delevingne zenei karriert indított

Hivatalosan is elindította a zenei karrierjét a korábban divatmodellként és színésznőként is ismert szupersztár. Cara Delevingne két, egymáshoz szorosan kötődő dallal mutatkozik be. Az „I Forgot” és az „Out of my Head” kettősét egy hétperces kisfilm illusztrálja, amit tényleg csak tátott szájjal lehet végignézni. Continuer

2026. június 3.

A gyerekeket támogatja Shakira és Burna Boy a foci-vb hivatalos himnuszával

Megjelent a Grammy- és Latin-Grammy díjas Shakira és Burna Boy "Dai Dai" című felvétele, mely nemcsak a júniusban kezdődő 2026-os FIFA labdarúgó-világbajnokság himnusza, hanem egy üzenet is, ami arra bátorítja a gyermekeket, hogy merjenek nagyot álmodni. A futballindulókban jártas énekesnő a foci VB döntőjének valaha volt első félidei showjában is fellép majd július 19-én Madonna és a BTS mellett. Continuer

2026. május 25.

Egy energiákkal túlfűtött éjszaka emlékét adja át nekünk Dua Lipa

Dua Lipa nemrégiben hivatalosan is bejelentette a ’Live From Mexico’ című projektjét, ami az élőben rögzített albumon felül egy koncertfilmet is magában foglal. A koncertsorozat öt kontinensen keresztül zajlott és közel kétmillió jegyet adtak el rá világszerte, ezzel pedig az énekesnő örökre beleírta magát a zenei történelemkönyvekbe. Continuer

2026. május 22.

Folytatja a korábban megkezdett zúzását Charli XCX

A korábban kiadott „rock music” utódjaként látott napvilágot Charli XCX legújabb, a divatvilág sötét világa által inspirált dala, ami az „SS26” címet kapta. Az előző, megosztóra sikeredett „rockos” szerzemény és annak B-oldala, az „i keep on thinking bout you every single day and night” komoly vitákat váltott ki a kritikusok és a rajongók körében. Pedig Charli XCX elárulta, hogy a művészetében kizárólag a saját belső hangjára hallgat. Ennek alapján nem is lehetne önazonosabb a háromszoros Grammy-díjas angol dalszerző mostani korszaka. Continuer

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky