3422 zenekar 12339 letölthető zene
Rovatok
Hirdetés
Külföldi

2008. július 17. | burlesque

Nem lesz több The Who-album?

Copyright:

Roger Daltrey, a The Who énekese a minap kijelentette: a banda többé nem ad ki lemezeket. Lehet, hogy a 2006-os Endless Wire volt az utolsó?

  • megosztás
  • kapcsolódó linkek

A legfurább az egészben talán az, hogy Daltrey szerint már éppen elég albumot jelentettek meg, és egész egyszerűen többre már nincs szükség. A Rolling Stone-nak adott nyilatkozatában a frontember azért mindenkit megnyugtatott: a The Who a turnézással nem áll le, ő a maga részéről például szívesen színpadra vinné újra Quadrophenia című rockoperájukat.

Nagyon úgy néz ki tehát, hogy búcsút mondhatunk a stúdiózó The Who-nak, és nyugodtan hagyhatjuk lemezjátszónkban a Who’s Next-et vagy a Tommy-t. Persze azzal is tisztában van mindenki, hogy az utolsó szó alighanem a gitáros Pete Townshend-et, a zenekar valódi vezetőjét illeti meg. Természetesen ő is megszólalt az ügyben, ám egyelőre nem tudott konkrét tervekről beszámolni, és nem teljesen biztos abban sem, hogy tud-e még a csapat számára megfelelő dalokat írni.

A koncertezésnek azonban semmi akadálya sincs: idén novemberben az Egyesült Államokat célozzák meg a fiúk. Új számokra a rajongók tehát ne számítsanak, azonban egy-egy jól irányzott Pinball Wizard vagy My Generation alighanem minden igényt ki fog elégíteni…

burlesque

Forrás: gigwise.com

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2026. június 8.

Júniusban jelenik meg az új Muse

A Muse utoljára 2022-ben adott ki albumot: akkor a ’Will Of The People’ azonnal a rock-slágerlisták élén nyitott, és hosszú ideig nem is lehetett letaszítani onnan. A 2026. június 26-án érkező ’The Wow! Signal’ címre keresztelt lemez egy új korszak nyitányát jelenti a banda életében. Tovább

2026. június 5.

Cara Delevingne zenei karriert indított

Hivatalosan is elindította a zenei karrierjét a korábban divatmodellként és színésznőként is ismert szupersztár. Cara Delevingne két, egymáshoz szorosan kötődő dallal mutatkozik be. Az „I Forgot” és az „Out of my Head” kettősét egy hétperces kisfilm illusztrálja, amit tényleg csak tátott szájjal lehet végignézni. Tovább

2026. június 3.

A gyerekeket támogatja Shakira és Burna Boy a foci-vb hivatalos himnuszával

Megjelent a Grammy- és Latin-Grammy díjas Shakira és Burna Boy "Dai Dai" című felvétele, mely nemcsak a júniusban kezdődő 2026-os FIFA labdarúgó-világbajnokság himnusza, hanem egy üzenet is, ami arra bátorítja a gyermekeket, hogy merjenek nagyot álmodni. A futballindulókban jártas énekesnő a foci VB döntőjének valaha volt első félidei showjában is fellép majd július 19-én Madonna és a BTS mellett. Tovább

2026. május 25.

Egy energiákkal túlfűtött éjszaka emlékét adja át nekünk Dua Lipa

Dua Lipa nemrégiben hivatalosan is bejelentette a ’Live From Mexico’ című projektjét, ami az élőben rögzített albumon felül egy koncertfilmet is magában foglal. A koncertsorozat öt kontinensen keresztül zajlott és közel kétmillió jegyet adtak el rá világszerte, ezzel pedig az énekesnő örökre beleírta magát a zenei történelemkönyvekbe. Tovább

2026. május 22.

Folytatja a korábban megkezdett zúzását Charli XCX

A korábban kiadott „rock music” utódjaként látott napvilágot Charli XCX legújabb, a divatvilág sötét világa által inspirált dala, ami az „SS26” címet kapta. Az előző, megosztóra sikeredett „rockos” szerzemény és annak B-oldala, az „i keep on thinking bout you every single day and night” komoly vitákat váltott ki a kritikusok és a rajongók körében. Pedig Charli XCX elárulta, hogy a művészetében kizárólag a saját belső hangjára hallgat. Ennek alapján nem is lehetne önazonosabb a háromszoros Grammy-díjas angol dalszerző mostani korszaka. Tovább

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky