3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. június

Témakörök
Hirdetés
2005. június
blacktree 2005. jún.. 10.  13:29 66
hmmm...
Szívesen meghallgatnám az Effeta Zenei produkció anyagát, csak sajnos a honlapjukon semmi sincsen, az ide feltöltött zenék pedig szintén a nem mûködõ honlapra mutatnak...
Szal, lehet kellene valamit csinálni ez ellen... :)
   
Tvik 2005. jún.. 10.  13:23 65
[quote:bd41c361d8="plazacica"]...és ma is[/quote:bd41c361d8]

Nem kell egy napot várnod, nyugodtan, csak ahogy jólesik. Sõt ha úgy gondolod egyszerre többet is szavazz a kedvenc zenekarodra.
Hajrá! :)
   
gwen 2005. jún.. 10.  12:08 64
holla
srácok
   
plazacica 2005. jún.. 10.  11:56 63
...és ma is az Effeta mellett teszem le a voksom! Egyediségükben is és a számok szövegében, hangulatában is utolérhetetlenek. Kíváncsian várom a lemezt, Horvi húzzatok bele! (dedikálás, autogram-osztás? Horvi, tudod, felület - van:)!)
   
blacktree 2005. jún.. 10.  11:39 62
Hi!

Ebben a hónapban a Symbol és a Cherokee mellett teszem le a voksomat!
Mindkét banda megérdemelné, hogy egy hónapig a címlapon lehessen. Dönteni nem tudtam közöttük... Gyõzzön az egyik! :)
   
myMusic Admin 2005. jún.. 10.  11:11 61
Re: Kedves Admin!
[quote:9e3f4bc41b="Aduser"]Kedves Admin! Pontosan megszámoltam és 17 egyértelmû szavazatot láttam az Effeta mellett, de ma reggelig csak 10 voksot jelöl a számláló. Kicsit szomorú vagyok, de gondolom, majd kijavítjátok.[/quote:9e3f4bc41b]

A szabályok szerint nem a szavazatok száma dönt, így nincs értelme javítani, mert az úgysem jelent semmit. A nyertes nem a legtöbb szavazat alapján lesz választva, lásd szabályok. Ebben a fórumban lehet beszélgetni az adott hónapban bejutott zenekarokról, azon kívül hogy mennyi szavazat érkezik valakire, az is számít hogy mi a vélemény a zenekarról.

.
   
Tvik 2005. jún.. 10.  10:45 60
A Symbol-tól az egyik lassú szám nagyon bejött, annak ellenére hogy nem az a mûfaj amit szeretek. Egye fene, szavazok a Symbolra, bár igazából a Brigád zenéje és hangulata tetszik legjobban, ahogy egyben van és zúz, emellett nem kitalált "zenei termék". Úgy érzem a Symbol-éknak jobban jön a támogatás. A többieket is hallgatgattam, de nálam nothing shocking.

Ja és üdvözlöm a kedves Write-Only szavazókat.
   
Piros 2005. jún.. 10.  09:37 59
Az Effetára szavazok!
   
Aduser 2005. jún.. 10.  09:08 58
Kedves Admin!
Kedves Admin!

Pontosan megszámoltam és 17 egyértelmû szavazatot láttam az Effeta mellett, de ma reggelig csak 10 voksot jelöl a számláló.
Kicsit szomorú vagyok, de gondolom, majd kijavítjátok.

Nos megint jelzem, hogy az EFFETA -ra adom a szavazatom.

Aduser
   
Aduser 2005. jún.. 10.  09:03 57
Élesedik a verseny!:)
Gratulálok a Mymusic szervezõinek, megélénkült a verseny és a látogatottság, jobb a mostani rendszer, mint az elmúlt hónapokban, nem tudom mi lesz a végelszámolásnál, de úgy gondolom helyenként nem jelentkeznek a szavazatok, azaz röptében átnéztem a hozzászólásokat és azt látom, hogy több a hozzászólás egy-egy esetben és szavazatokban nem jelenik meg. Mire gondolok?
Én az EFFETA zenei produkcióra voksolok, mert azt gondolom, hogy valóban nagy reményû csapat akirõl még hallani fogunk az elkövetkezendõ idõben, más média felületeken is. De sajnos tegnap hiába írtam, utánna nem tudtam szavazni és így azt gondolom hátrányba kerül az együttes.
Nos hajrá Effeta és bízom benne, hogy elõbb-utóbb az admin is behozza a lemaradását ás hozzá adja a szavazatokat és helyre áll a rend.
üdv Mindenkinek. Aduser
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky