3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. június

Témakörök
Hirdetés
2005. június
plazacica 2005. jún.. 8.  08:37 26
Effeta!! A srácok édik, a lányok tündi-bündik. Na, ha ezt elolvassák, égnek áll majd a hajuk:) A zene és a koncert? Elképesztõen jó! H. A.? Imádom!!
   
Rich79 2005. jún.. 8.  08:01 25
A Srácok.
   
Lajos 2005. jún.. 8.  07:59 24
Sziasztok!
Az Effetára szavazok és nagyon várom már az Ébredés albumot!
   
GAZ-ELLA 2005. jún.. 8.  07:33 23
Sziasztok!

Én ismételten az Effetára szavazok, és biztatok mindenkit hogy tegyen hasonló képpen! Nagyon egyediek!
   
Effeta 2005. jún.. 7.  16:42 22
Kedves Admin!

Mi szívesen feltöltenénk zenét, de nem találjuk a módját, de ha valaki kíváncsi, akkor az alább címen , meghallgathatja a dalainkat, nincs mit titkolni hiszen a 3. albumunk készül el napokon belül.

http://www.effeta.hu/menu
   
Effeta 2005. jún.. 7.  16:41 21
MP3
Kedves Admin!

Mi szívesen feltöltenénk zenét, de nem találjuk a módját, de ha valaki kíváncsi, akkor az alább címen , meghallgathatja a dalainkat, nincs mit titkolni hiszen a 3. albumunk készül el napokon belül.

http://www.effeta.hu/menu

oldalon a zeneszobában müködik az MP3 lehetõség letöltéssel együtt.

üdvözlettel: Horváth Attila / Effeta www.effeta.hu
   
myMusic Admin 2005. jún.. 7.  13:23 20
[quote:a65ec6b6f2="Tvik"]Van két zenekar ebben a tizes listában akiknek nem lehet letölteni zenéjét mert rossz a link vagy nincs kinn zene a belinkelt oldalon.[/quote:a65ec6b6f2]

A szavazás indításakor szóltunk az Outsidersnek, hogy csak akkor maradnak ha közben feltesznek számokat. Az Effeta nem tûnt fel, de ezúton nekik is üzenem, hogy a szabály szerint csak olyan nyerhet, akinek van feltöltve zenéje. Az XSTRIKE nálam letölthetõ, most újra megpróbáltam, és megy.

.
   
Black 2005. jún.. 7.  11:59 19
Na üdv mindemkinek!
Amint láton megint jól összegyültünk!
Én ismételten a Symbolra szavaznék!
Még van mit fejlõdni a srácoknak ! Viszont negyon jó zenét csinálnak több koncertjükön is voltam igazi rock zene!
Az Effeta zenéibõl semmit nem tudok letölteni! Ami még nagyon tetszik az a múlt havi nyerts Opus Altera és a Tûzmadár!
A mostani mezõnyben nem nagyon van olyan mûfaj ami megfogna!!
Üdv Mindenkinek!
Hajrá Symbol
És a Rock legyen veletek!
   
xmiklos 2005. jún.. 7.  11:43 18
[quote:855089ded1="GAZ-ELLA"]Sziasztok!
Ez a zenekar valóban egy új színfolt a magyar zenei palettán. A koncertjeik valóban a szórakoztatásról, össznépi bulzásról szól. Szövegeik elgondolkodtatóak és buli után hazáig kísérnek. Bízom benne minnél elõbb radióból is tudjuk õket hallgatni![/quote:855089ded1]

Hali Gaz-Ella!
Mivel ismerlek, így tudom, hogy az EFFETAra szavaztál, bár ez nem derül ki a fenti szövegbõl.
Így most jelzem az Adminnak, hogy plusz egy szavazat érkezett az Effetára.

:-)
Üdv,
xMiklós
ex basszusgitáros
Effeta
   
Nyiki 2005. jún.. 7.  11:29 17
Üdv mindenki!
Szertnék voksolni magunkra!
Magyar rockzene magyaroknak!
Mindegyik zenekar nagyon jó már akinek a zenéjét le tudtam tölteni!
A Punk mint mûfaj nekem annyira nem jön be és a Rap se!
Gyertek fel a lapunkra hogy több infót szerezetek a zenekarról!
www.symbol.uw.hu
Egyébként mi sem örvendünk nagyobb nyilvánosságnak mint az itt levõ zenekarok nagy része!
Üdv Nyiki
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky