3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. június

Témakörök
Hirdetés
2005. június
myMusic Admin 2005. jún.. 15.  09:39 106
Re: szabályok
[quote:758b0ff160="Effeta"]Nem értek veled egyet, még pedig a szavazóink nem csak be vagy közbe kiabálnak. Másrészt ha eleve kizárog a csapatot a végsõ versengésbõl, úgy gondolom több mint diszkrimináció, de ez legyen a te gondod.[/quote:758b0ff160]

Ha megnézed, 8-án elég sok szavazat is érkezett az Effetá-ra, többségük különösebb indoklás nélkül. A szabályok alapján az indoklás lenne a lényeg. De ez másnál is van, de legutóbb is úgy írtam hogy "az Effetára például...". A másik probléma hogy ugyanaz a felhasználó többször is szavaz, de emiatt ha jól emlékszem már rajtam kívül is szólt valaki hogy ez nem szabályos. A szabályok mindenkire ugyanúgy vonatkoznak, ha rátok nem vonatkoznának, az lenne pozitív diszkrimináció. Azért szóltam, hogy tudjátok javítani. Ez egy gesztus volt, lehet úgy értelmezni, ahogy akarjátok. (nem fenyegetés volt, hanem egy javaslat, nem megsértõdni kell, hanem kijavítani a linket a bemutatkozó oldalatokon, ahogy ezt már szintén mondta valaki elõttem)


[quote:758b0ff160="Effeta"]Egy forumozónak épp te írtad, hogy hogyan lehet letölteni zenét az oldalunkról, a gyengébbek kedvéért mégegyszer leírom:

http://www.effeta.hu/menu és a zeneszobába kell menni ennyi

képet pedig legalább 5x küldtem, de sehogy nem tudtátok fogadni pedig a vége 100 kb volt, érdekes módon a másik album fényképe még is felkerült...[/quote:758b0ff160]

A képet tényleg elküldted 5x, én meg válaszoltam is 5x hogy hibás a fájl amit küldtél. Ugyanazt kaptam meg, ami fel is van töltve, és ezek szerint a feltöltés is jól mûködik, de egy sérült fájl nem fog megjelenni, én sem tudok vele mit kezdeni. A bemutatkozó lapotokon is ott van az X a kép helyén, ha nem lenne feltöltve semmi, akkor az jelenne meg hogy nincs borító. A linket pedig 1-2 percbe telik javítani.


[quote:758b0ff160="Effeta"]A szabályokat természetesen ti írjátok és alakítjátok a saját szájízetek szerint, tehát nyerjen a favorit zenekar, de akkor ne nevezzétek versenynek és felesleges is a számláló, mert nem mûködik, és általános iskolás matematika szerint is ha összeadjuk a százalékokat akkor, az egész kevesebb mint 100...kb 96? érdekes nem, másrészt mi a fene értelme van egy szavazásnak ha a végén a díszes skandalum dönt arról, hogy ki legyen a hónap zenekara?
Elolvastam minden szabályzatot és szavazási szempontot, de a lényege csak annyi, hogy követhettelen és szubjektív.
Na minden jót nektek.[/quote:758b0ff160]


A számláló jól mûködik, levenni nem lehet mert ez nem saját fejlesztésû szoftver, ugyanezt használja több millió másik website is, pl. a Pesti Est honalápján is ez fut, de sorolhatnám még. Nincs favorit zenekar, és semmi érdekünk nem fûzõdik ahhoz hogy bármely zenekar nyerjen, ha hiszed, ha nem, így van. A szavazás szabályait okkal változtattuk, a mostani rendszer sem tökéletes, de véleményem szerint jobb mint a korábbiak. Mivel a 10 közé bejutni kizárólag a szavazatok száma alapján lehet, ami teljesen objektív, ezért szubjektív legfeljebb a szavazás második fordulója lehet, de ott is a hozzászólásokból indulunk ki, lásd elõzõ hónap.


.
   
Stab Venom 2005. jún.. 15.  01:51 105
háááát :-/
Hát, kicsit csúszik ez a szavazás... Pedig, teljesen jónak tünnek a szabályok. Tényleg, nem ÁRTANA ELOLVASNI, és át is gondolni ezeket, mert talán már nem a szabályokban van a gyengepont

Hát,kire szavazzak...
Valóban csodálkozom 3-5-7-20 albummal rendelkezõ együtteseknek, furcsan felugrott a "gabona"színt... És még jobban csodálkozom, hogy 3-5-7-20 albumman rendelkezõ bandának tényleg lenne olyan szüksége erre az 1 felvételi napra?
Hát az ilyen bandákra elvbõl nem fogok szavazni. Sõt, ha megfogna a zenejük.

Zene szempontból igen megtetszett (jó hangulatot teremtett) a Midnight Blue. Még, szerintem, a felvételnek a hangzása is korrekt, pláne, hogy házi studióban készült. Jól csinálnak. ..A szavazást is.

Többiekrõl nem írok semmit.

EFFETA nevû forumozónak: sose gondoltad, hogy a szabályok fenntartása, weboldal karbontartása, zene link kirakása és kép feltöltése valóban A TI dolgotok(gondotok), és nem Adminé és nem más forumozóké?
Szerintem, ha olyan komoly sértegetések vannak ("szubjektív, nem töltöd fel, stb.stb"), legegyszerübb nem venni részt a játékban?
Próbáljatok mindig eszében tartani: A MyMusic és CitySound NEKÜNK szívességet tessz ezzel a lehetõséggel! És senki senkinek semmivel sem tartozik ...

Remélem, még javúl az átlagszínvonal, és értelmes/érdekes forró vita témák is meg fognak jelenni...
Tim "Stab Venom"
Inner Sea
   
EVE 2005. jún.. 14.  18:33 104
EVE
Tomasek. Nem a mennyiseg,hanem a minoseg szamit!Ezert az EFFETA "nivosabb" :)))
   
EVE 2005. jún.. 14.  18:23 103
szavazas
EFFETA !!!!Plusz meg egy szavazat a Tietek!Hajra!!!!!
   
Tomasek 2005. jún.. 14.  17:25 102
A hónap zenekara szavazások
Ha már arról van szó, hogy ki hány lemezt adott ki, akkor egyértelmûen a Brigád a legnívósabb, hiszen hetedik nagylemezüket készítik, és valószínûleg õk sem nagyon foglalkoznak a 30 ezer forintos stúdióval, mivel a kiadójuk valószínûleg állja ezeket a költségeket! Egyébként nekem zeneileg is abszólút a Brigád jön be legjobban.
   
Zöld 2005. jún.. 14.  17:24 101
Effeta kérdés!!!!
Mélységesen egyetértek az elõzõ két hozzászólással.
Valójában nem értem, hogy az Effeta csapata mit keres egy ilyen "versenyben", amely a hozzászólásokat, pontosabban a hozzászólásokra adott reakgálásokat tekintve is több mint szubjektív.
Az Effetát másféléve ismerem, fõleg a a budapesti klub koncertek alapján.
Azt gondolom, hogy egy igazán eredeti és izgalmas formációt alkotnak, olyat akire még sokan felfigyelnek majd.
Az együttes különbözõ megjelenésibõl - koncertek: Mûvészetek völgye, Tokaj-Hegyalja fesztivál, SZIGET - és két album után, pontosabban a most megjelenõ 3. ÉBREDÉS cimû lemez munkáit tekintve, nem hiszem, hogy rá lennének szorulva 9 órányi studió idõre, amelyet ez a szavazás takar. Aki valmikor is mozgott kicsit a zenei élet területén, tudja, hogy mit jelent egy napnyi stúdió munka. Tulajdonképpen semmit, demónak is vékony, mankónak is kevés.
De nincs ezzel gond, hiszen vannak lelkes amatörök akiket még felllehet tüzelni, egy két napi demo felvétel igéretével, gondolom nekik készült ez a fórum.
Egyszóval, az Effeta egy nagyon jó csapat és arra bíztatom õket és a barátaikat, hogy hagyják ezt a forumosdit, hiszen régen messzebb vannak az ilyen garázs fillingtõl.
Szevasztok
   
zuzu 2005. jún.. 14.  15:36 100
Ki legyen a hónap zenekara
Sziasztok!
Mostanában keveredtem a honlapotok közelébe, és mindjárt találkoztam két csapattal is, akiket ismerek. Az egyik a Cherokee, a másik az Effeta. A két csapat elég gyakran koncertezett együtt a Benczúr házban. Amiért "tollat" ragadtam, az a szavazás. Lehet, hogy nem lesz érvényes az Effeta-ra leadott szavazat, de én sokat jártam a honlapjukon - ami meg kell mondjam, igen nívós! Lehet, hogy most a visszaszámlálás miatt - ami az újonnan készülô CD-jükre vonatkozik - nem mindenki jutott fel a lapra, de érdemes kivárni akkor egy késôbbi lehetôséget, higgyétek el, megéri. Nekem nagyon tetszik a zenéjük, nagyon jó pörgôs, közérthetô zenét játszanak. Külön figyelmet érdemel a számok szövege, ami nem olyan "nesze semmi fogd meg jól", hanem valódi tartalommal rendelkezik. Szóval, akár érvényes, akár nem, én az Effeta-ra szavazok.
Köszi a figyelmet.
   
Piros 2005. jún.. 14.  13:28 99
Sziasztok!

Én a magam részérõl igazságtalannak tartom ezt az egész szavazást, mert ha összeszámoljuk az Effetára érkezett szavazatokat azt gondolom nem igazán tükrözi a szavazás állását. Szerintem az a tény magáért beszél hogy az elkövetkezõ hetekben kerül a boltokba a zenekar harmadik albuma, úgyhogy nem igazán vannak rászorulva arra pár óra stúdiózásra. Egyébként mindenki gyõzõdjön meg személyesen jövõ pénteken, június 24-én a Hentes-Gubacsi úti Suzuki Center Szentivánéji rendezvényén, 21 órakor Fábry Sándor élõben és utánna az Effeta zúzza át az éjszakát. Nekem õk a gyõztesek, további jó szavazgatást! Várjuk az új lemezt...
   
jambus 2005. jún.. 14.  09:02 98
Ki legyen a hónap zenekara
Nem tudom, egyáltalán meddig érvényes a szavazás, de én szeretnék az Effeta együttesre adni egy voksot. Úgy gondolom - miután rendszeres látogatója voltam a Benczúr házbeli fellépéseknek - nagyon komoly haladás, fejlôdés tapasztalható az együttesnél. Érdekessé teszi zenéjüket a két trombitás fiú, az egyedi hangzás azonban nem kárára, hanem elônyére válik a csapatnak. Természetesen van még mit fejlôdni, de reméljük, hogy a legújabb CD (3. a sorban), igazi élmény lesz mindazoknak, akik megveszi, és meghallgatják.
Hajró Effeta!
   
EVE 2005. jún.. 13.  22:07 97
szavazas
Az EFFETA kierdemelte a honap legjobbja cimet.
Nagyszeru produkcioval szolgalnak minden alkalommal.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky