3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Alapítsunk zenekart...

Témakörök
Hirdetés
Alapítsunk zenekart...
Drawn 2009. aug.. 1.  15:51 81
Énekesnő 20 év feletti zenészeket keres budapesti klubzenekarhoz: dobost, billentyűst, szólógitárost és basszusgitárost. A stílus: klasszikus R’n B és funky. Előny, ha tudsz énekelni, mert vokálozni is kellene. Főleg feldolgozásokkal indulnánk, a hosszú távú cél minél több saját dal. Nem a gyors pénzkereset az elsődleges, de cél, hogy keresni is tudjunk azzal, amit szeretünk. Azt szeretném, ha olyan zenekart hoznánk létre, amiben mindenki belead apait-anyait azért, hogy hosszú távon sikeresek legyünk. Meghallgatás augusztusban!
Kapcsolat: sushi.fin@gmail.com
   
toweee 2009. júl.. 31.  22:04 80
Hello!

Még mindig szívesen összeállnék basszeros-sal/dobos-sal/gitáros-sal és alapítanék egy zenekart. 16-18 év közöttiek (max.20) Bp.-i.
Műfaj: majd kitaláljuk közösen, hogy mindenkinek jó legyen ;)

msn: towe9127@hotmail.com
   
Solid16 2009. júl.. 31.  14:43 79
Sziasztok, akinek dalszövegíróra van szügsége, az írjon erre a címre (szeplakie@freemail.hu), vagy vegyen fel msn-re (szeplaki_erik@msn.com). Akármilyen stílus lehet de inkább a rock-hoz értek.
   
Lali76 2009. júl.. 30.  20:24 78
Hello! Mosonmagyaróvári zenekarba tapasztalt énekest és gitárost, keresünk. Ének cucc van. Irányvonal: Morrissey, Placebo, Joy division, Editors. Vannak kész dalok is, de jó, ha van saját ötleted! Elsősorban saját dalokat játszanánk. Elérhetőség: late@freemail.hu
   
bonjoska 2009. júl.. 30.  13:05 77
Sziasztok,

ha vkinek lenne, kedve ,ideje, cucca es helye egy beduggatlan zenekarhoz , dobjon nekem egy emailt...foiranynak bon jovit javallanek, de johet barmi ami klasszikus, Bryan adams, U2,stb.. lenne par otletem.. en vinnyognek a hangszeresek hianyoznak..cucc van.. jah valahol Bp-en...
irjon ha valakit megfogott a tema
udv
Bonjoska
   
brownstone 2009. júl.. 29.  19:31 76
Helló!

Tatabányai rock zenekar megbízható gitárost keres!

Bővebb info: www.x-elite.atw.hu
   
lillaj 2009. júl.. 28.  16:51 75
mi is akartunk egy együttest alapítani még amikor kicsi voltam..:D
az lett volna a nevünk, hogy irdatlanszar.
de nem lett belőle semmi...
   
toweee 2009. júl.. 28.  15:39 74
Az előbbi hozzászólásomhoz még hozzáfűzném, hogy szívesen állok össze egy szintúgy egyedüli emberrel, akinek szintúgy nincs bandája és szeretne egyet. Szóval aki szeretne egy alter, punk-rock, classic rock bandát, az ne habozzon, írjon rám ;)

msn, e-mail: towe9127@hotmail.com
   
bgljoe 2009. júl.. 28.  11:09 73
Csatlakozz!
http://www.stonerteam.blogspot.com/
   
toweee 2009. júl.. 27.  23:54 72
Sziasztok!

18 éves budapesti gitáros vagyok, több mint 4 éve játszok elektromoson (ezen is kezdtem magamtól) és szívesen mennék bandába. Mindenféle zenét játszok (Iron Maiden, Slipknot, Metallica, RHCP, Tankcsapda,AC/DC, Dire Straits ...stb). Nem világhírű sikerekre vágyom, csak kedvem lenne másokkal is játszani, hobbiból.

MSN, E-mail: towe9127@hotmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky