3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Alapítsunk zenekart...

Témakörök
Hirdetés
Alapítsunk zenekart...
Matheoss 2009. aug.. 25.  23:45 91
Sziasztok! 24 éves gitáros vagyok, rockzenekart alapítanék (vagy beszállnék már működőbe). Zenei érdeklődési köröm elég tág, de leginkább valami friss rockzenét szeretnék játszani, nem lerágott csontot (tehát nem metalcoret vagy stonert). Például szívesen részt vennék a glam vagy RnR/sleaze műfaj újragondolásában, vagy enyhén progos ízű dolgokban.
   
pulp 2009. aug.. 22.  22:03 90
Sziasztok! 21 éves zenész vagyok. Gitáron és basszusgitáron is játszok.
Székesfehérváron és környékén keresek hasonló korú zenészeket vagy zenekarokat közös zenéléshez.
Stílust nem írok konkrétan mert több féle is érdekel.
írj ha érdekel a dolog: sulilevelek@citromail.hu
   
Mr. Hyde 2009. aug.. 21.  14:52 89
DOBOST és ÉNEKEST keres 19-21 korosztályban indusztriális hangzásokkal kacérkodó modern felfogású rock zenekar. Saját, felszerelt próbaterem Újpesten. Heti 1-2 próba.
info: kedvesjoco "kukac" freemail.hu
   
Drawn 2009. aug.. 20.  19:30 88
Énekesnő 20 év feletti zenészeket keres budapesti klubzenekarhoz: dobost, billentyűst és basszusgitárost. A stílus: klasszikus R’n B és funky. Előny, ha tudsz énekelni, mert vokálozni is kellene. Főleg feldolgozásokkal indulnánk, a hosszú távú cél minél több saját dal. Nem a gyors pénzkereset az elsődleges, de cél, hogy keresni is tudjunk azzal, amit szeretünk. Azt szeretném, ha olyan zenekart hoznánk létre, amiben mindenki belead apait-anyait azért, hogy hosszú távon sikeresek legyünk. Ha érdekel, írj az alábbi e-mail- címre: sushi.fin@gmail.com
   
burzum100 2009. aug.. 20.  09:09 87
Sziasztok! Heavy/Power Metal zenekar alapításához keresünk Budapestről, vagy Pest megyéből énekest, basszerost, dobost, irány: Kalapács, Pokolgép, Omen, Gamma Ray, Manowar.Két szólógitáros van, a lényeg, hogy légy elszánt, ha érdekel a dolog írj!
   
RocknRolla 2009. aug.. 19.  11:55 86
Budapesti zenekar 18-24 éves kor közötti DOBOST keres! Metalosok, emosok, punkon, sátánisták kiméljenek.. Koncertlehetőséggel, rendszeres próbákkal, lassan egy albumnyi felvételre váró anyaggal. Saját számok vannak a repertoire-on, küldünk felvételt, h meghallgathass minket. Nem kell vérprofinak lenned de ne 2 honapja dobolj!
jelentkezni: RocknRolla@citromail.hu
   
sometears 2009. aug.. 10.  19:55 85
Komoly hozzáállású, cuccal, tudással megáldott gitárost, basszerost és zongoristát keresünk szeptembertől induló zenekarba, kb 17-26 éves korig. Profi próbaterem pesten. 2010-re lekötött koncertdátumok. Ha komolyan érdekel írj!sometears@freemail.hu
Hívj! 0630-451-66-08
   
fabtib 2009. aug.. 3.  17:03 84
Műhely Próbaterem! A belváros közepén (Kodály körönd),jó közlekedéssel, felső kategóriás felszereléssel(Vox Ac30, Fender Blues Deluxe, Tama Superstar, Gretsch Catalina rendes bőrökkel, behangolva, Ashdown,Gallien krueger,Roland TDW20 elektromos dob, stb...)TÖKÉLETES AKKUSZTIKA (nincs fülzúgás 2 óra után),3 TEREM. Kedves Zenészek: magam is zenész (dobos) vagyok, így tudom mi szükséges a minőségi próbához, ezért eszerint készült el NEKTEK ez a próbaterem!Érdemes kipróbálni! 1500/óra, 06/702797617 www.muhelyprobaterem.hu
   
tandras1977 2009. aug.. 2.  13:09 83
http://www.goodday.hu/
   
ricardo13 2009. aug.. 2.  00:59 82
Zenekart alapítanék szigorúan kezdő emberekkel. Ha megkéne határozni a stílust akkor ezeket jelölném meg irányvonalnak:
[link]
[link]
[link]

ha valaki kedvet érez hozzá az jelentkezzen!!! csak komoly hozzáállású embereket keresek!!! (ja ez kimaradt, én énekelnék!!)

email: tastethepoison@citromail.hu

csáááá
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky