3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
burn2 2010. márc.. 23.  21:54 138
Sziasztok!

A BUDAPESTI Burn zenekar SÜRGŐSEN keres DOBOST. A korod kevésbé számít (azért 16 év felett legyél) sokkal inkább a tudás a megbízhatóság és az elhivatottság. Zenekarunk 1 éve alakult. Repertoárunkba tartozik (Deep Purple, Led Zeppelin, Jimi Hendrix, AC/DC + néhány magyar, P mobil stb...). Emelett már elkezdtünk felvenni saját számokat is amiket már játszunk is áprilistól.

Koncertező zenekarról van szó átlagban havi két fellépésünk (többségében fizetős bulik) tehát felszerelésed legyen. Nem kezdő zenekarról van szó kezdő zenészekkel szóval kéjük csak akkor jelentkezz ha kellő tudással rendelkezel hogy eljátszd az ilyen számokat. Duplázó nem kötelező. Átlag életkorunk amúgy kb 20 év. Tavaszi és nyári koncertek betervezve, rendes honlap készítés (nem csak ilyen myspace) plusz demo felvételek.
Koncertjeink jó hangulatúak(ahogy a zenekar is) improvizatív és szeretjük a show-t (a foglalom jó értelmében)

Kérjük ha egy elhivatott nem kezdő dobos vagy és a Hard rock stílust képviseled egy kis blues-t beleértve akkor jelentkezz.

Elérhetőségek:
Mobil: 06 30 953 86 88
E-mail: doboswanted@citromail.hu

Üdv:Marci
   
Scarlet Waves 2010. márc.. 22.  19:14 137
A Scarlet Waves énekesét keresi!
16-25 év közötti srácok jelentkezését várjuk, ha tudsz énekelni, és a jó az íráskézséged Hívj!
Hard Rock, Classic Rock, Blues, Blues Rock, Rock 'n' Roll stílusban játszunk.
0620/9821156
info@scarletwaves.com
   
Sipy30192 2010. márc.. 9.  17:52 136
Üdv! Énekesként -szövegírói vénával- belépnék (budapesti)ebm avagy dark electro, break core avagy hasnló elektronikus zenekarba...Avagy alapítanék ha Te is kallódó zenész vagy hasonló elképzelésekkel.

tel.: 06 70 201 83 12

msn: coreyzene@hotmail.com

e-mail: dakilla@citromail.hu

dakilla9@citromail.hu
   
adam135 2010. márc.. 6.  10:04 135
Sziasztok! Zenekarhoz csatlakoznék, vagy alapítanék!!! gitározom -nagy motivációval, de még csak kb 1 éve (előtte 6 évig hegedűltem...nem jött be :D:D)
19 éves vagyok, bármilyen fajta rock érdekel!!!! egyébként akkor keresek dobost, énekest, még 1 gitárost, basszus g.
Bár az ideális az lenne, ha csatlakozni tudnék egy mostanában alakuló zenekarhoz.... ( Bp-en)
üdv.
email: lukacs.adam@gmail.hu
   
lacage 2010. márc.. 5.  19:46 134
Sziasztok! Dallamos rockzenekarhoz (Nickelback, Shinedown, Calling, stb) keresünk jóhangú férfi énekest, és pontos precíz dobost. Énekesnél ritmusgitározás előny, de a lényeg az énekhang. Budapestiek vagyunk, huszonévesek. email: lacagee@yahoo.com
   
Siroliver 2010. márc.. 5.  10:23 133
Sziasztok!

Egy már 2 és fél éve együtt játszó budapesti bandába keresnénk férfi ÉNEKEST. Nagyon elszánt ember -re lenne szügségünk, aki Budapesten lakik, mindene a zene, és lelkesen jár a próbákra. Ezek nálunk mindíg jókedvűen telnek, általában mindíg mosolygunk :).
Technikailag mindent adunk, saját próbateremmel rendelkezünk (youtube : the2ora / 2 óra próbaterme), csak az kell, hogy lássunk benned fantáziát, és 16-26 év közötti legyél:). Elsődlegesen saját számokat játszunk, már van 12, ezzel jelezve, hogy nem feldolgozó banda vagyunk !

weboldalunkat megnézhetitek itt: www.2ora.atw.hu . Még számok nincsenek feltöltve, de a szövegekkel itt barátkozhattok, olvashattok rólunk stb ;)

Érdeklődéseteket várjuk ide e-mail: siroliver@citromail.hu vagy tel.: Olivér +36209513243

Üdv, és a Zene legyen minden zeneőrülttel!!! ;)
   
pmetal 2010. márc.. 4.  13:59 132
Pécsi, fiatalokból álló, saját dalokat játszó metálzenekar keres énekest/énekesnőt. Gondold komolyan és jelentkezz! pecs.zenekar@gmail.com
   
skater 2010. jan.. 26.  13:15 131
Helló!

Gitárosként szeretnék elhelyezkedni egy pesti vagy környéki működő zenekarban, akik rendszeresen próbálnak
és szeretnék valamire vinni a zenéjükkel (lehetőleg saját zenék)
Én jelenleg is zenélek egy zenekarban, de elég lassan haladunk.
22 éves srác vagyok, jópár zenekarban jártam hosszabb-rövidebb ideig, 6 éve gitározom. Ha
kerestek tagot ritmus vagy szóló posztra, nekem egyaránt megfelel.
Gitárom van, erősítőim vannak.
sokmindenre nyitott vagyok, de amik inkább szóba kerülhetnek: skate jellegű punk zenék,
elektronikus jellegű indie, dallamos indie/core, esetleg dallamosabb metalcore.

Komplett demo jellegű zenefelvételre is vannak eszközeim (www.hangfelvetel.mlap.hu)
hangszer, ének, vokál, kondenzátormikrofonok, dobmikrofonok, 20ch keverő, külső hangk.,
lábmonitor, asztali-mély-fülmonitorok, gitár padlóeffektek, DSP énekeffektek, laptop-PC,
stb. Ezzel még hozzá tudok segíteni az együtteshez.

Ha valaki gitárost keres: email: saosin@vipmail.hu
msn: dipshitbone@vipmail.hu
Kössz, hogy végig olvastad!

Üdv
   
Daemona 2009. dec.. 18.  16:59 130
Helló!
Budapesti 18 éves énekesnő vagyok, és szeretnék valami elvetemült dark-gothic-industrial zenekarhoz csatlakozni, de persze nyitott vagyok hasonló kevert stílusokra is. 6. éve járok hangképzésre .
MSN: vi-ki@freemail.hu
E-mail: daemona91@gmail.com
   
Bill72 2009. dec.. 2.  00:02 129
Zala megyei pop-rock-tánczenét játszó zenekar énekesnőt keres. A zenekar 5 tagú, élőzenét játszik, 12 éve működik. Évente kb. 40-50 bulit játszunk, kizárólag igényes helyeken.

E-mail: reizner.laszlo6@upcmail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky