3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
standupnscream 2011. jan.. 10.  20:40 178
Basszusgitárost keresünk egy hardcore-punk zenekarba. Játszunk mindenféle feldolgozást punkrock, hardcore-punk, post-hardcore, metalcore stílusokból is. Eddigi felállás: énekes, 2 gitáros, dobos. Mindenki 16 feletti, korhatár nincs. Budapesten próbálunk, legyen megoldható a heti 1 próba. Saját számok akkor lesznek amikor már meglesz a teljes banda, addig csak feldolgozunk.
Elérhetőség: bulint0324@gmail.com
   
Nocturnus 2011. jan.. 7.  19:32 177
Helló!

Zenekart kereső szintetizátoros vagyok Vas megyéből. Keresem zenekarom hogy kamatoztathassam tudásom. Olyan zenekart keresek ami lehetőleg környékbeli (Vas megyei) Rock illetve Metál zenét játszik és nyitott a saját számokra. Csak feldolgozásokat játszó bandák nem érdekelnek. Komponáltam saját szerzeményeket, melyeket szívesen prezentálok az esetlegesen a hirdetésemre jelentkező zenekaroknak.
Ha felkeltettem az érdeklődéseteket akkor írjatok: gregson@citromail.hu vagy hívjatok:06705638870

Üdv!
   
Szinapszis 2011. jan.. 7.  11:36 176
Hello!

Biztos hangszertudással és teljes felszereléssel billentyűsként alapítanék zenekart/szállnék be projectbe budapesten. Ami elsősorban érdekelne: Eredeti, saját szerzeményekkel progresszív rockzene, fúziós zene, alternatív, esetleg élő Dnb csapat. Bármi érdekel, kivéve Ákost, a Metált, hörgést, feldolgozós zenekarok, haknik. további info emailben. korosztály nem számít, én húszas éveim közepén vagyok.
   
zongora59 2010. dec.. 18.  17:25 175
Zongorista, szintetizátoros, énekes vagyok. Külföldre járó zenekarba beszállnék. Énekes hangszereseket és énekesnőt keresek. Üdv: László
Tel.:36702730546
   
zongora59 2010. dec.. 7.  10:35 174
Zongorista, szintetizátoros, énekes vagyok. Külföldre járó zenekarba beszállnék. Énekes hangszereseket és énekesnőt keresek. Üdv: László
Tel:+36702730546
   
Timeless Jazz Band 2010. dec.. 5.  10:18 173
Jazz Zongoristát keresünk,a Timeless Jazzband-be.
Vokális Jazz és Latin standardokat játszó Bács-kiskun megyei együttes zongoristát keres. Fellépések, saját magánstúdió,hangosítás és próbateremmel rendelkezünk. Minden feltétel biztosított, de ez a zene nem a pénzről szól, anyagi gondjaid megoldását itt ne keresd, csak a Jazz szeretete vezéreljen. Életkor nem számit.
Nagyon sok fellépés, koncert sajna pénz alig. Általában útiköltség vacsora pia stb.Mi ezt szeretetből csináljuk és magáért a zenéért. Amatőr zongoristák kíméljenek bennünket. Feltételek: kottaolvasás, a jazz harmónia világ teljes ismerete és jazz improvizációs készség. Elérhetőségünk: www.timelessjazzband.hu faboistvan@gmail.com
   
metallik 2010. dec.. 3.  10:09 172
Budapesti metal zenekar saját cuccal és kellő rutinnal rendelkező szólógitárost keres. Kezdők és linkeskedők kérem kíméljenek.

http://www.myspace.com/postumusmusic

tel harmincas - 625-9191
mail: metallik kukuc freemail pont hu
   
Daemona 2010. dec.. 2.  22:57 171
Hell!

Most alakuló zenekar keresi 20-35 év közötti BILLENTYŰSÉT és/vagy SAMPLERESÉT! Goth-metál zenét játszanánk, amint lehet saját számokkal, egy pár pl: Lullacry:
[link]
Beautiful Sin:
[link]
Gitár, basszer, dob és ének már van.
Fontos, hogy jól érezzük magunkat a próbákon, de azért elvárjuk a pontosságot és a komoly hozzáállást! :) Saját számok már készülőben, illetve tervezünk egy Christina Aguilera feldolgozást.
A próbák PESTEN vannak, úgyhogy budapestiek, illetve Pest környékiek jelentkezését várjuk!
E-mail: daemona91@gmail.com
MSN: vi-ki@freemail.hu
   
brigittamusic 2010. nov.. 13.  17:25 170
[link]
   
brigittamusic 2010. nov.. 13.  17:24 169
BUDAPESTI ÉNEKESNŐ ZENEKART KERES!!! Élő zenét játszó, fellépésekkel rendelkező PROFI csapatot keresek!!!
Stílusom slágeres, populáris, abszolút vegyes. Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek...mert színpad nélkül halott vagyok én is!!!
Rólam bővebben: [link]
(brigittamusic felhasználónév)

Itt keress: bbrigitta@t-online.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky