3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
muzsikazene 2010. szept.. 26.  15:07 158
Profi zenészekből alakuló rockos felütésű triphop zenekar keresi billentyűsét. Rutin, felkészültség, cucc alapkövetelmény.

muzsikazene@gmail.com
   
PRSCE24 2010. szept.. 23.  13:43 157
Üdv!
a budapesti Puhitó zenekar énekes/énekesnőt keres!Nem metal nem blues nem vendéglátós!
Hallgass bele és ha el tudod képzelni magad benne írj vagy hívj:
www.puhito.hu
+36-30-203-7768
pastorelli@mail.datanet.hu
   
fgera 2010. szept.. 14.  20:00 156
Főiskolai zenei végzettséggel rendelkező dobos rendezvényzenekart keres Budapesten vagy környékén.
Tel.: 06-30-342-5939
   
a joe 2010. szept.. 14.  12:38 155
Gitárost vagy billentyűst keresek duó felálláshoz (én énekes-gitáros vagyok) klubokat, bulikat megcélozva, válogatva az elmúlt 50 év legjobb dalaiból, stílusbeli kötöttségek nélkül (nem sramli és nem ingyen). Elsősorban baranyaiak, vagy dél-dunántúliak jelentkezését várom.
peldauljoe@gmail.com
Előzmény:   kris.sk    2010. szept.. 13.  23:12  
kris.sk 2010. szept.. 13.  23:12 154
Üdv!
21 éves, budapesti basszeros játszana zenekarban. 7 éve basszerozom, némileg vokálozni is tudok, van koncertekre alkalmas jóminőségű hangszerem és erősítőm.
Stílusok amiket szívesen játszanék: modern rock, punk, rock, talán némi indies beütés belefér, poprock, melodic hardcore, ilyesmi, de igazából sokmindenre nyitott vagyok, írjatok bátran.
Lényegében egy komolyan működő zenekarban szeretnék játszani, amiben van fantázia, aki úgy érzi engem keres: kris.sk@citromail.hu :)
   
Nagy Gaby 2010. szept.. 13.  20:09 153
DOBOST KERESÜNK!
ÉNEKISKOLA AMATŐR ZENEKARÁBA KERESÜNK FIÚ DOBOST 30 ÉVES KORIG. HA FEJLŐDNI AKARSZ NÁLUNK A HELYED. JÓ TÁRSASÁG, FOLYAMATOS FELLÉPÉSEK! ÉRDEKLŐDÉS: 20/352-94-94 NAGY LÁSZLÓ E-MAIL: nagygaby@vipmail.hu

www.nagygaby.hu Telefon: 20/352-94-94, web: www.nagygaby.hu, E-mail: nagygaby@vipmail.hu
   
latin lovi 2010. aug.. 1.  15:05 152
Sziasztok!
Győri zenekar keresi szintisét metal blues é rock stílusban, próbaterem és koncert lehetőségek vannak
ha felkeltette figyelmedet írj a farkasmark88@gmail.com e.mail címre!!
   
H_ 2010. júl.. 25.  17:41 151
Üdv!
Jómagam egy 19 éves, amatőr (de nem kezdő) basszusgitáros lennék, és azt szeretném tudni, hogy Budapest közvetlen vonzáskörzetében illetve Székesfehérvár-Dunaújváros környékén akadna néhány, technikával (skálák, akkordok, pontosság) és felszereléssel felvértezett egyén, aki punk-rock témában gondolkodna? A fő hatások e téren: Macskanadrág, Rancid, NoFX, H2O, Street Dogs, tehát akadna itt egy-két dallamosabb, ügyeskedősebb téma is, nemcsak a jó öreg kvint-oktáv.
Amennyiben érdekel, akkor a hajzee@hotmail.com e-mail címre várok leveleket.
   
johnmayer 2010. júl.. 23.  09:25 150
Dobost keresünk! Budapesti zenekar keresi dobosát. Életkorunk:18-20 év, de nem baj, ha kicsit fiatalabb, vagy idősebb vagy. Amiket eddig játszunk:Jimi Hendrix, RHCP, sajátok. Olyan dobost keresünk, aki nem kezdő, van tapasztalata. Mi ezt elég komolyan vesszük, úgyhogy hobbizenészek kíméljenek. Ha érdekel, írj a johnmayer@freemail.hu-ra.
   
Siroliver 2010. júl.. 2.  00:38 149
Sziasztok!
Szőr Olivér vagyok,18éves.3éve tanulok dobolni. Zenekarban játszottam 2és fél évet. Keresek olyan zenekart, akik budapestiek, és a végcéljuk nem Magyarország, hanem az innen való kijutás. Az én álmom, hogy nevem legyen a dobos szakmában. és legyen egy befutott zenekarom. ;)
Van saját felszerelésem, hangtechnikám, kocsim,úgyhogy az utazás a cipekedés is okés ;)
Stílusilag elég tág körű vagyok: rock – pop – alter – instrumentális – blues - jazz jöhet. Metál és punk nem! tel,. e-mail: +36209513243 / siroliver@citromail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky