3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
lacage 2010. máj.. 16.  19:58 148
Dobost és basszusgitárost keresünk alakuló budapesti rockzenekarba (pl Nickelback, Calling, Pearl Jam, Shinedown, Oasis, stb). Fellépési lehetőségek adottak; elkötelezett, megbízható zenészeket keresünk. Édeklődni lehet: lacagee@yahoo.com
   
fear1989 2010. máj.. 8.  21:41 147
Sziasztok!
Budapesti srác vagyok aki szívesen énekelne egy bandában. Főleg az elektronikusabb hangzások felé orientálódnék szívesen.
Össze is raktam egy kis demót, hogy kb mire gondolnék.
Íme: [link]
Egyébkén tudok gitározni is, és 12 évig hegedültem. Akinek felkeltette a zene az érdeklődését az írjon a fear198905@gmail.com ra,
vagy vegyen fel msn re.
msn: oliver1989@freemail.com
   
sgtrs 2010. máj.. 7.  08:22 146
Sziasztok! Akusztikus gitáros (folk, klasszik) és zeneszerző zenésztársat vagy társakat keres Budapesten rendszeres fellépésekre. Hangszerek, cucc van. Továbbá professzionális hangfelvételi és utómunka lehetőség a házistúdióban.

mail: orcasound@vipmail.hu
   
Drummer 2010. máj.. 6.  22:37 145
Szeretnék létrehozni egy komoly funk,RnB zenekart amely olyan tagokból akik szorgalmasak, keratívak és emellett ambicióval is rendelkeznek.
A zenekar Budapesten lenne és a következő zenészekre lenne szükség:

-2 gitár
-basszusgitár
-1 vagy 2 énekes
-1 fúvós
-esetleg 1 vonós
-billentyűs
A zenekar saját számok kidolgozását tűzi ki célul melyekkel koncerttezési lehetőségeket ragana meg. És termésetesen idővel a számok felvételre kerülnének.

Akit érdekel az ötlet keressen meg e-mailben
dicsdob@gmail.com vagy 06-20-886-83-35
   
KK10 2010. máj.. 6.  21:50 144
22 éves, 6 éves zenei múltal rendelkező budapesti basszusgitáros zenekart keres.
Irány: Funky, RnB, Funk, rock stb.
odbswitch@freemail.hu
   
Drummer 2010. ápr.. 28.  13:17 143
DOBOSként szívesen játszanék funk vagy soul esetleg hip-hop formációkban. Bp lenne számomra a legkézenfekvőbb. Nem vagyok kezdő és van koncerttapasztalatom is így nem okoznak gondot a fellepési szituációk.
Ha lenne ilyen zenekar kérem jentkezzen
   
Candywhite 2010. ápr.. 25.  18:34 142
Sürgősen basszusgitárost keresünk! A stílus Kelly Clarkson és Evenscence között valahol. Lekötött koncertek + folyamatos bulik adottak. Ha érdekel írj, és mondom a részleteket! zenekarfunky@citromail.hu
   
Lu.1 2010. ápr.. 3.  19:34 141
18éves lány vagyok
jazz-es, elemeket tartalmazó zenekarba belépnék, mint énekes
1,5éve énekelek komolyabban
a jazz-éneklés illik leginkább a hangomhoz
énekeltem már 2zenekarban
angol nyelvtudásom nincs és különben is inkább az anyanyelven szeretek énekelni
szövegek írását vállalom
Fejér megye(vagy az közelében)keresek zenekart
utveszto@freemail.hu
   
Nánási Péter 2010. ápr.. 3.  10:55 140
Zeneszerzés, hangszerelés komoly referenciákkal bármilyen stílusban. Formát adok az általad megírt daloknak, vagy írok neked újat. Reklám-spotok, színházi előadások zenéinek megírása, stb. Érdeklődni:zeneszerzeshangszereles@gmail.com
   
metallik 2010. ápr.. 1.  11:19 139
Budapesti 30 éves basszer 18 év rutinnal és profi cuccal keresi komoly, referenciával (demo/lemez), perspektívával és fellépési lehetõségekkel(!!) rendelkezõ, rock-metal zenekarát. Kérném, hogy a kezdõk, még nemrég alakult és/vagy még további tagproblémákkal küzdõ zenekarok kíméljenek.
tel harmicas 625-9191
mél: metallik kukuc freemail pont hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky