3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekes együttest keres

Témakörök
Hirdetés
Énekes együttest keres
yelyah 2011. jún.. 9.  17:57 79
Sziasztok! 21 éves kialföldi lány keres olyan zenekarokat, ahol énekes hiány van. Főként az amerikai punk zene érdekel (pl.: Paramore, Avril, Sum41, stb.), de bizonyos kereten belül szóba jöhet más stílus is ;)
Elérhetőségem: yelyah@indamail.hu

Ui: Van zenei tapasztalatom, és több hangszert is meg tudok szólaltatni :)
   
xy 2011. máj.. 22.  13:33 78
Sziasztok!
Érdi, frissen megalakult rock (pop-rock,punk-rock,dallamosabb metál,nem zúzda) együttes vagyunk (16-17 évesek).
Ha együttest keresel és érdekel a dolog, akkor jelentkezz és jó volna ha küldenél hanganyagot/videót magadról.
e-mail: iwanttoridemybycycle@gmail.com
   
GabrielHard 2011. máj.. 15.  15:54 77
Sziasztok!

A pécsi Aiming High zenekarba keresünk énekes-frontembert. Accept, Maiden, Judas stb nótákat játszunk. Próbaterem, fellépési lehetőség adott. A zenekarról bővebb infót itt találtok: www.aiminghigh.elitweb.hu
Életkor nem számít, mi 24-40 közöttiek vagyunk. Lehetsz vidéki is!

Várunk!

Üdv: Gábor

Ide írjatok: kemeny.gabor@freemail.hu
   
Zsebi23 2011. máj.. 13.  15:37 76
Sziasztok! 22 éves pécsi lány vagyok. Keresnék a környékemen zenakart, akár egy szintetizátor is elég. Csatlakozás is szóba jöhet meglévő zenekarhoz! Leginkább feldolgozásokat énekelnék. Szóba jöhet magyar és külföldi, pop,r&b, klasszikusok... stb. Rock, metal, alter,punk, szóba sem jöhet :D
elérhetőség: zsebi23@citromail.hu
   
brigittamusic 2011. máj.. 6.  19:26 75
BUDAPESTI ÉNEKESNŐ ZENEKART KERES!!!

Élő zenét játszó, fellépésekkel rendelkező PROFI csapatot keresek. Stílusom slágeres, populáris, abszolút vegyes. Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek...mert színpad nélkül halott vagyok!!!

Rólam bővebben:
[link]...

Itt érsz el: bbrigitta@t-online.hu
   
Andabanda 2011. máj.. 2.  12:44 74
Énekesek és énekes lányok! Mi épp énekest/énekeseket keresünk.
Ezen a linken megtalálhattok mindent.
http://www.halottember.blepo.hu/
Ha tetszenek a dalok, keressetek meg! :-)
Üdv,
and
   
padracb 2011. ápr.. 23.  23:09 73

Kedves Zenészek!

Én egy 20 éves gitáros vagyok, és egy újabb vonalat szeretnék kialakítani és képviselni egy pár jó zenei érzékű és hangszerén jól tudó zenésszel. Főbb irányzatok amiket szeretnék bevonni: progressive psychedelic rock, esetenként metálos fűszerezéssel (de semmiképp dominálva) és alternatív irányzatok. Stílusos, technikás és mozgalmas zenét szeretnék, ami mind a hallgatóságot mind a zenészeket megmozgatná. Előadók, amiknek benyomása lehet: Closure in Moscow; Radiohead; Muse; God is an Astronaut.
Rengeteg ötlettel és egy-két kész számmal is rendelkezem már, amelyet készséggel rendelkezésére bocsájtok a jelentkezőknek.

Amennyiben szeretnél valami egyedi formációban részt venni és a felsorolt együttesek egyeznek az ízléseddel, jelentkezz!!

E-mail: padracb@freemail.hu
Előzmény:   Rol6    2010. okt.. 23.  13:43  
padracb 2011. ápr.. 23.  23:08 72

Kedves Zenészek!

Én egy 20 éves gitáros vagyok, és egy újabb vonalat szeretnék kialakítani és képviselni egy pár jó zenei érzékű és hangszerén jól tudó zenésszel. Főbb irányzatok amiket szeretnék bevonni: progressive psychedelic rock, esetenként metálos fűszerezéssel (de semmiképp dominálva) és alternatív irányzatok. Stílusos, technikás és mozgalmas zenét szeretnék, ami mind a hallgatóságot mind a zenészeket megmozgatná. Előadók, amiknek benyomása lehet: Closure in Moscow; Radiohead; Muse; God is an Astronaut.
Rengeteg ötlettel és egy-két kész számmal is rendelkezem már, amelyet készséggel rendelkezésére bocsájtok a jelentkezőknek.

Amennyiben szeretnél valami egyedi formációban részt venni és a felsorolt együttesek egyeznek az ízléseddel, jelentkezz!!

E-mail: padracb@freemail.hu

Előzmény:   Lt0m    2011. márc.. 13.  04:39  
Düne 2011. ápr.. 19.  09:30 71
Stoner Rock együttes keresi Énekesét!

Ha szereted az igazán poros és sziklás sivatagi rock zenét akkor itt a helyed!
Lényeg, hogy legyen célod a műfajban, legyél kreatív és megbízható!

Irányvonal amit képviselünk:
Kyuss, (Karma to Burn,) Unida, Clutch, Sasquatch, Cowboys & Aliens, (Queens of the Stone Age),!


Székhelyünk Budapest! Itt vannak a próbák is!

Ha bármilyen további kérdésed van, vagy szeretnéd felvenni velünk a kapcsolatot akkor ezt a következő e-mail címen megteheted:

dunezenekar@gmail.com
   
evnyi 2011. ápr.. 17.  20:48 70
Sziasztok! Budapesti 22 éves lány vagyok és énekelek. Még elég kevés tapasztalatot tudtam szerezni a zenélés terén, ezért első körben olyan zenekar énekese lennék, ami elsősörben feldolgozásokat játszik (pl. Muse, Guano Apes, estébéestébé). A bandatagok pedig ne legyenek túl idősek (ezzel már megjártam egyszer). Kíváncsian várom a lehetőségeket! ;)
E-mail: evnyievnyi@gmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky