3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekes együttest keres

Témakörök
Hirdetés
Énekes együttest keres
Énekesnő csatlakozik 2012. aug.. 23.  14:37 119
Kedves Zenésztársak!

24 éves zeneművészetit végzett énekesnő vagyok. Profi vagy gyakorlott zenekart keresek, élő fellépésekkel, megfelelő anyagi megbecsüléssel. Stílus a metáltól kezdve a jazzen, világzenén, blueson keresztül a klasszikusig bármi lehet, csak kreatív és minőségi legyen.

Szeretettel várom leveleiteket a következő e-mail címre: enekesnocsatlakozik@gmail.com
   
Fervillsound 2012. máj.. 27.  22:59 118
Sziasztok!

Hangfelvételben gondolkodtok, vagy klipkészítésben? Nézzetek be hozzánk, a FervillSound Kft.-hez, mi mindkettőt elintézzük neked ésszerű árakon! ;) Nincs más dolgod, csak írj ránk egy üzenetet, hogy miben kéne a segítség www.facebook.hu/fervillsound

Csapatunk lelkes, és kreatív, mindegyikük jól képzett szakember, akik profi módon csinálják a dolgukat! Készítettünk már felvételt Bordás József dobosnak, a Hi -5 zenekarnak, a musica nostra énekkórusnak, ezen kívül több filmen vannak túl a csapat tagjai. Egy kis bemutató belőle:

Kiss Gravi András, operatőr:
[link]

Pandúr Gergő, rendező
[link]

Ezen kívül hamarosan próbaterem kiadással is foglalkozik, további információk a facebook oldalunkon.

FervillSound Kft, az Álmok útján !
   
NeoHippies 2012. máj.. 23.  15:22 117
Sziasztok!

Énekes frontembert/vagy frontnőt és billentyűst keres budapesti illetőségű zenekar. Saját dalokat, magyar nyelvű indie-rock, blues-rock zenét játszunk, csak pár feldolgozást. Csak komoly ember jelentkezzen, aki hosszútávra gondolja a zenélést!

Mi 30-as, 40-es korosztály vagyunk, de ez ne befolyásoljon senkit :)

Újrakezdők, zenekar nélküliek... itt a lehetőség!

Havidíjas, tágas, világos próbaterem megoldott a XI. kerületben.

Kontakt: jmb (kukac) freemail (pont) hu
   
Klisé 2012. máj.. 21.  22:35 116
Énekesként Veszprém megyében/Ajka környékén zenekart keresek. Vagy alapítanék vagy bármi. Zenéljünk, az a lényeg. :)
recsneleg@freemail.hu
   
Bring 2012. máj.. 11.  10:06 115
Énekes zenekart keres
Angolul/magyarul anyanyelvi szinten beszélő, képzett, tapasztalt énekes/szövegíró profi szintű jazz/rock/indie/ska zenekar alapításához partnereket keres (basszus, dob, gitár), vagy már létező, saját elképzeléseinek is teret adó projekthez csatlakozhat.
bringalakulat@gmail.com
   
brigittamusic 2012. máj.. 3.  19:20 114
BUDAPESTI ÉNEKESNŐ PROFI PARTYZENEKART KERES!!!

Lehetőleg élő zenét játszó, állandó fellépésekkel rendelkező PROFI csapatot keresek. Stílusom slágeres, populáris, abszolút vegyes, rendkívül széles körű és változatos. Mindent éneklek ami jó. :))

Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek...mert színpad nélkül én sem létezem...!!!

Itt láthatsz/hallhatsz:
http://brigittamusic.blogspot.com/
https://www.facebook.com/Brigittamusic
[link]

Itt keress:
bbrigitta@t-online.hu
   
brigittamusic 2012. máj.. 3.  19:20 113
Profi ÉNEKES-GITÁROS és ÉNEKESNŐ állandó fellépésekkel rendelkező PARTYZENEKART KERES!!!!!

Sok éves tapasztalattal rendelkező, férfi énekes-gitáros és női énekesnő profi zenekart keres!!!!
Kizárólag olyan zenekarok jelentkezését várjuk, akik rendszeres fellépési lehetőséggel rendelkeznek,
akár hétköznap is! Lehetőség szerint élő zenekarral dolgoznánk. Mindketten nagy repertoárral rendelkezünk,
kedvelt irányzatunk a modernebb, mai slágeres zenék. Ütőképes, összeszokott, több éves rutinnal rendelkező
zenekarokkal dolgoznánk!!!KÜLFÖLDI MUNKA IS ÉRDEKEL!!!!!!

Itt tudsz megnézni, meghallgatni bennünket, csak KATT a HANGJEGYERE! :)

Brigi:
[link]

Viktor:
[link]

Ide írj:
blekmur@gmail.com
vagy
bbrigitta@t-online.hu
   
Alteriah 2012. máj.. 1.  16:18 112
Az Alteriah zenekar énekesnők jelentkezését várja lehetőleg Tatabánya vagy környékén, de ha nem gond a bejárás és a heti legalább 1 próba, akkor messzebbről is működhet a dolog.
Dalok meghallgathatóak az alábbi linken:
[link]
Ha tetszik, jelentkezni lehet az alteriah@gmail.com címen.
   
beragadt 2012. ápr.. 28.  14:49 111
Budapesti, 26 éves, (főleg) akusztikus gitáros vagyok. Olyan gitárosokkal, énekesekkel, énekesnőkkel, hangszeresekkel ismerkednék, akiknek nincsenek színpadi ambícióik, pusztán hobbista szobazenélés a végcéljuk. Baráti duózgatás, esetleg a jútúb meghódítása, semmi egyéb. Fő kedvenc a Radiohead, de nyitott vagyok sok mindenre, amiben akusztikus gitár van.
beragadt@hotmail.com
   
Lt0m 2012. ápr.. 27.  22:14 110
Hello!

21 éves vagyok(férfiember), amatőr, szeretek énekelni. Keresek vállalkozó szellemű embereket, esetleg valakiket akik már egyébként is együtt zenélnek és énekest keresnek. Szoktam szövegeket írni, angolul és magyarul. (Az más kérdés hogy kb 90 szöveg a gépem idegből újrarakása miatt nemrégiben megszűnt rögzített formában lézetni. Tervezek újra felzárkózni. :D)

Alternatív/punk/rock vagy elektronikus chill zenékben tudnám leginkább elképzelni magam.
Vonz a blues hangzás is.

Igazából nem is a műfaj a lényeg, hanem valamilyen hangulat, érzés kifejezése, egy karakter megjelenítése, vagy akár egy történet elmondása, engem ezek vonzanak igazán. És a tapasztalás is egy fontos tényező szerintem, ezért az sem zavarna ha valamilyen nagyonexperimentális de mégis valamifelé haladó dolgot tudnánk csinálni. Persze ezek csak elképzelések. Sokminden belefér még az erről alkotott képembe. :)

Éppen változások felé próbálom vinni az életemet és ebben előtérbe szeretném hozni az olyan tevékenységeket és dolgokat amiket szeretek/ szeretek csinálni. Ezért írtam ide is, de ez nem valami hirtelen felindulás vagy hasonló, hanem egy régóta érlelt gondolat, úgyhogy arra jutottam hogy ideje leírni, hátha valakiknek ez szimpatikus, hátha kisül belőle valami jó.

Rengeteg előadót szeretek, párat ideírok, csak hogy mindenkinek egyszerűbb legyen: foster the people, the national, the xx, tom waits(!), david bowie, triggerfinger, la roux, roykshopp, the kooks, mgmt, quimby, cohen, hurts, unbending trees, csak pár a teljesség igénye nélkül bár mindig szeretek olyan előadókat megismerni akikről addig nem hallottam.

elérhetőségek:
msn: thamhash@hotmail.com
e-mail: t.lengyel1026@gmail.com

üdv, tom
Előzmény:   zorallka    2012. ápr.. 26.  07:42  

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky