3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
Mike 2005. nov.. 1.  22:44 220
Paksi gitáros zenekart keres!
Sziasztok!

Valami nem túl profi zenekart keresek Pakson vagy környékén. Rock metal esetleg punk stílusban. Lelkesedésem az van meg azért némi tudás is :)

Elérhetõségem: mike000@vipmail.hu
   
Deadlock 2005. okt.. 29.  23:41 219
basszer zenekart keres
Sziasztok! Budapesti zenekarba beszállnék basszusgitározni. Kb. 4 éve zenélek, ebbõl 2-3 évet zenekarban. Eddig leginkább rockot, metalt játszottam de sokféle stílus érdekel(pl reggae, trip-hop, Pink Floyd stb...). Cuccom van. Nem kezdõ, de nem is profi zenekart keresek, inkább hobbi céllal.
pap.peti@gmail.com
   
chordpower 2005. okt.. 28.  02:26 218
In Groove We Trust
30 éves gitáros 10 év tapasztalattal (3 külföld) profi, eltökélt, zenész arcokat keres. Nem feldolgozás, nem dallamos-rock! Feszes, pattogós, akár elektronikus valamit akarok. Saját, eredeti, kozmikus, de ha kell támpont: pl. Másfél, Prodigy, QOTSA, Soundgarden.

Peace
   
a joe 2005. okt.. 27.  14:11 217
Hali!

Pécsi gitáros-énekes vagyok, zenekart keresek. Leginkább a dallamosabb, lazább rock (pl. U2, REM) érdekelne, saját és feldolgozás zene egyaránt.
Címem: peldauljoe@freemail.hu
   
Zero 2005. okt.. 26.  10:47 216
Basszgitáros bandát vagy zenésztársakat keres!
21 éves basszgitáros hardcore/punkrock/metál/hardrock-os, nem kezdõ bandát vagy zenésztársakat keres pörgõs(ebb), élvezhetõ, igényes zenéhez, Budapestrõl és környékérõl!!!
Ha szereted a jó zenét, és van kedved zenélni, írj mailt!
Email: zero84@citromail.hu
   
pötty 2005. okt.. 25.  22:48 215
Re: dobos zenekart keres
[quote:31c97d2073="Pjotr"]Budapesten zenekart keres 20 éves, 14 éve zenélõ dobos. Érd.: pjotrpetya@freemail.hu[/quote:31c97d2073]Helló!

Van már zenekar, ahol jászol?
Milyen zenét szeretnél? És csak azért írok tulképp, mert én is
zenekart keresek, és milenne, ha összefognánk, és akkor már kettn
lennénk, és akkor már csak még két-három ember kéne, nem egy teljes
zenekar köréd vagy körém.
Hmm?

22 éves vagyok, és 11 éve énekelek
kórusban, 6 éve magánének, utóbbi idõben meg kifejezetten
könnyûzenéket énekelgetek, mert jövõre felvételizni fogok jazzkonziba.
Mindenféle zenét szeretek. Fõleg az újat és egyedit és igényeset és
alternatívot.

Kedvencem Jamiroquai meg Björk ugyan, de akár még indi rockot is
éneklnék, meg ilyen Oasis típusúakat is, szal nagyon széles a skála.

Remélem, jelentkezel. ( maccskajancsi@gmail.com )
Ha nem, akkor is minden jót és sok szerencsét a zenekarhoz!

csók*
   
Andrea 2005. okt.. 25.  15:59 214
zenészeket keresek
Budapesti blues énekesnõ ( 15 éves színpadi gyakorlattal ) gyakorlott zenészeket keres zenekaralapítás céljából. www.oroszandrea.uw.hu
   
Andrea 2005. okt.. 25.  15:59 213
zenészeket keresek
Budapesti blues énekesnõ ( 15 éves színpadi gyakorlattal ) gyakorlott zenészeket keres zenekaralapítás céljából. www.oroszandrea.uw.hu
   
Andrea 2005. okt.. 25.  15:57 212
zenészeket keresek
Budapesti blues énekesnõ ( 15 éves színpadi gyakorlattal ) gyakorlott zenészeket keres zenekaralapítás céljából. www.oroszandrea.uw.hu
   
Pannyka- 2005. okt.. 24.  20:45 211
hmm, háát szeretnék alapítani egy zenekart, pécsett,vagy egybe belépnék....viszont a zenekaromhoz kõne egy dobos, egy basszeros, s egy elektromos gitáros...én lennék az énekes....a hangom szoprán, viszont nemcsak olyan dalokat énekelek...hanem bármi olyat ami dallamos...
iced earth:melancoly
nightwish:come cover me
skid row:18and life
metallica enter sandman
s minden más ami dallamos

pannyka-@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky