3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
adii 2005. dec.. 10.  16:57 250
19 éves gitáros srác zenésztársakat keres zenekar alapítás céljából (basszusgitár, dob, gitár/ének, esetleg billentyû, de más is szóba jöhet) Budapesten. Nem kell, hogy profi legyél, de legyél lelkes, és szeresd a zenét
Amiket én hallózom kb (sorrend, és a teljesség igénye nélkül):
Placebo, Radiohead, Queens Of The Stone Age, Soundgarden, Nirvana, Quimby, Kispál, 30Y, meg még minden ami jó

ha érdekel dobj e-mailt: adii@citromail.hu
   
Puma 2005. dec.. 9.  12:03 249
Numetal
Hy!
Bp-n szeretnék egy numetal bandát alakítani,olyan Linkin Park szerût.
ha lenne kedved hozzá,dobj 1 mailt a puma15@vipmail.hu-ra,és megbeszéljük!!
Minden mailre válaszolok!
Írj
   
hapcimano 2005. dec.. 6.  20:52 248
XI. keruleti 19 eves 2 eve gitarozo, am zenekari tapasztalattal nem rendelkezo gitaros srac keresi bandajat konnyed rock vonalon (Guns, RHCP, Metallica, Depresszio)

msn cimem: hapcimano@hotmail.com
   
Kötéltáncos 2005. dec.. 6.  11:44 247
Dobos zenekart keres 30/2384432
   
wolf007 2005. dec.. 4.  19:26 246
énekes keres
Képzett énekesnõ dallamos rockot játszó zenekart keres.
Érd: judit77@vipmail,hu vagy 06-20-804 0695
   
Katinka 2005. nov.. 30.  14:44 245
Énekelni szeretnék......
21 éves pécsi egyetemista leányzó vagyok!
Szívesen énekelnék egy zenekarban vagy csak egy zongoristával is-örömömben,bánatomban...csak azért,hogy jó legyen!
Nagykedvencem Janis Joplin,de zenében mindenevõ vagyok!
Elérhetõ vagyok a:carpinus@vipmail.hu e-mail címen!
   
chica 2005. nov.. 29.  19:23 244
ZENEKART KERESEK!!!!!!!!!!
Pesti, 15éves lány, akinek mindene a zene,és 4 éve kórusban énekel zenekart keres pop vagy rock (de nem heavy metal) témában! Lécci, írjatok!
k.zsofi14@freemail.hu
   
vocal 2005. nov.. 28.  12:48 243
ÉNEK
ÉNEKESként komoly hozzáálású, nem kezdõ NUMETÁL, vagy más modern rockzenekarba beszállnék. Többéves zenei, színpadi,számírási tapasztalattal rendelkezem, tanultam is az éneklést.
Ötletes, zúzós, zenei alap, és dallamos, erõs ének, ami leginkább bejön. Ja, és csak SAJÁT számokkal nyomuló, csapat érdekelne, rutinos, stabil zenészekkel.(Bpest és környéke)

Köszi for all!

Contact: tom_morello@freemail.hu
   
Since 2005. nov.. 27.  10:32 242
Énekes - Ritmusgitáros zenekart keres
Budapesti 23 éves ritmusgitáros - énekes (jelenleg Entrópia együttesben zenél) pop-rock zenekart keres. Ha felkeltettem érdeklõdésedet msn-en tudnánk értekezni a dolgokról (since@vipmail.hu), illetve egy demószámot is tudok küldeni amely 2002-ben készült. Irányvonalak : Hooligans, Republic. Saját számokat elõtérbe helyezem. Nincs olyan sok rutinom, kb. 20x koncerteztem az együttessel. Email : since@vipmail.hu
   
varjasb2 2005. nov.. 26.  22:16 241
BANDA KERES TAGOT PEST
Budapesti banda keresi tagjait 18 éves korig
metalt jáccunk (zúzós riffek - -amire jól lehet pogozni:P), légyszíves jelntkezz mindenképpen próbaterem és elszántság van

ÉNEKES + BASS + ELEKTROMOS GITÁRON JÁTSZÓ személyek jelntekezzenek

varjasbalazs@mail.datanet.hu

06-70-234-6222
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky