3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
gibbsonn 2005. nov.. 15.  17:29 230
Ja egyébként ide írhattok: oldage@citromail.hu
   
gibbsonn 2005. nov.. 15.  17:25 229
zenésztárskeresés
Helló!
Én egy 19 éves tatai gitáros (szólógitár) vagyok. Elsõsorban blues-os dolgokkal foglalkoznék de más is érdekel ha a fejlõdés lehetõsége adott. Irjon bárki akinek hasonló elképzelései vannak (elsõsorban a környékrõl).
   
lazultec 2005. nov.. 14.  19:21 228
DOBOS!!!!
Háromnegyed éve összeállt rockbanda keres dobost!!!!!
Dabason!
Dobcucc van!!!!
teckowitch@citromail.hu
   
Emília 2005. nov.. 14.  15:52 227
Zenekart keresek!
17 éves lány keres zenekart!
Elég nagy zenei képzettséggel rendelkezem!
13 éve zongorázom, és 7 éve gitározok és 1 éve énekelek is.
Nagyon szeretnék valamit kezdeni magammal. Szabadidõmben dalokat írok. Imádok szerepelni és szeretném magam kipróbálni.
Még keresem az igazi stílusomat.
Sok mindent szeretek:pop, jazz, régi nagy slágerek, latin zene...stb.
Több nyelven beszélek: angol, német, spanyol.
Ha LÁTSZ BENNEM FANTÁZIÁT és a zenekarodhoz már csak egy belevaló csaj vicces és érdekes hangja kellene akkor KÉRLEK írj nekem. :-)
(Ha más nem legalább beszélgetünk!) :-)))))
E-mail címem:liliana9@freemail.hu
   
Jess Thunder 2005. nov.. 10.  19:45 226
Énekes Zenekart Keres
Hell!

20 éves Bp-i már nem kezdõ, de nem is vérprofi énekes vagyok és Hard Rock/Metal zenekart alakítanék vagy beszállnék már mûködõ bandába.
Stílus: Alice Cooper, W.A.S.P., Purple, Mötley Crue.(+minden más ami igényes és nem tér el nagyon a fönt említett bandáktól)

E-mail: jess.thunder@freemail.hu
   
Eurochild 2005. nov.. 4.  12:15 225
dobost keresünk
Budapesten székelõ, hard rock/metal gyökerekbõl táplálkozó zenekar dobost keres. Négyen vagyunk (dobos nélkül), 2 gitár/ének, 1 basszus, 1 billentyûs/vokalista
Fõként saját dalokkal ügyködünk, sok már kész is van, de így, hogy dobos nélkül maradtunk, nehézkes a többi véglegesítése.
Nem extrafontos, de nem árt, ha néha két lábbal is tudsz színesíteni...

e-mail: glazar0907@mail.bkf.hu
   
deb.énekes 2005. nov.. 4.  00:10 224
Hello! Debrecenben keresek bandát.Énektudásom nem valami sok, de a hörgés erõsségem.Bármilyen stílusú együttes jelentkezhet.Saját dallam és szövegírásban is jó vagyok, és szívesen veszek saját ötletet is.
   
deb.énekes 2005. nov.. 4.  00:09 223
Debreceni énekes
Hello! Debrecenben keresek bandát.Énektudásom nem valami sok, de a hörgés erõsségem.Bármilyen stílusú együttes jelentkezhet.Saját dallam és szövegírásban is jó vagyok, és szívesen veszek saját ötletet is.
   
Vladko 2005. nov.. 3.  19:01 222
Re: basszer zenekart keres
[quote:219114965c="Deadlock"]Sziasztok! Budapesti zenekarba beszállnék basszusgitározni. Kb. 4 éve zenélek, ebbõl 2-3 évet zenekarban. Eddig leginkább rockot, metalt játszottam de sokféle stílus érdekel(pl reggae, trip-hop, Pink Floyd stb...). Cuccom van. Nem kezdõ, de nem is profi zenekart keresek, inkább hobbi céllal.
pap.peti@gmail.com[/quote:219114965c]

Hello! Egy most alakuló bandába keresünk basszusgitárost. Elöszõr feldolgozásokat játszanánk, pl.: Kormorán, Edda, De a Kormorán az biztos mert ez a fõ irányvonal.
Van gitáros, hegedûs, énekes, és én dobolok.
én 17 éves vagyok és kb 2 éve dobolok.
Próbahely van, jól felszerelt (gitárerõsítõ, mikrofonok, dob felszerelés),de 800 Ft óránként a bérleti díj, ami szerintem nem olyan húzós.
Ha érdekel írj a vladko@vipmail.hu e-mail címre vagy ide a fórumra.
   
Sarahwili 2005. nov.. 2.  07:48 221
SZEGEDI Bandát!!!
Hello!
17 éves szegedi Énekes!!!csaj keresi leendö bandáját!
Irány:HIM,Entwine,Evanescence,Perfect circle,...stb.a lényeg az hogy dallamos cuccos legyen.
Ha te is ehhez hasonló,vagy netán pont ezeket a bandákat szereted akkor kérlek hívj a 06/30 420 53 43-as számon vagy írj a sarahwili@citromail.hu mail címre.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky