3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
baliharang 2009. febr.. 12.  18:16 820
Énekes-gitárost keresünk pop-punk-rock zenekarhoz Budapesten.
A dobos, az énekes-basszeros és jó pár dal adott.
Legyél 20-26 év közötti, a stílusnak megfelelő megjelenésű!
Kreativitás zene és szövegírásban szükségeltetik.
Stílus: Blink182, All time low, Amber Pacific(2006), Matchbook Romance(2003), Yellowcard(2003)...
Email: baliharang@gmail.com
   
android 2009. febr.. 11.  20:42 819
Basszeros kellene, aki atompontos, megbízható, rutinos, koncertképes cucca van, jól játszik, mondjuk 25 évtől felfelé, grungerock muzsikához. Ha magadra ismersz, szólj. (A fölös körök elkerülése érdekében: olyan embert keresünk, akire a fenti leírás teljesen passzol, és a zenei stílus sem áll tőle messze.)
parandroid001@gmail.com
   
polgarjenci 2009. febr.. 10.  23:13 818
Ja és Bp. III. ker -i vagyok
   
polgarjenci 2009. febr.. 10.  23:12 817
Hali
17 éves basszerosként keresnék bandát. Műfajt nem igazán határolnám be de húzos rocktól kezdve pörgős metálon át a hörgős hc-t sem kifelejtve egészen a lazulós chill jazz ig minden ilyesmibe benne vagyok. Elektronikusabb zenét sem zárnám ki teljesen de csak akor ha lenne benne egyediség. Néhány banda, hogy legyenek elképzeléseid:
Rise Against, Rage Against The Machine, Slipknot, Soulfly, Sabaton, Metallica, David Holmes, Asian Dub Foundation, " Roadrunner United" , The Roots, The Hives, stb... a lényeg hogy ne sablonzene legyen hanem legyen benne egyediség. Örülnék már végre vmi zenélési lehetőségnek, nyitott vagyok..... próbatermi erősítőm nincs, de ez elszántságban duplán visszajön.... lassan 3 éve gitározok
Elérhetőség :
msn, email - Kirk.Hbass@hotmail.com
   
Cujek 2009. febr.. 10.  18:07 816
Sziasztok!

Dobost, basszusgitárost, szóló-(vagy rithm)gitárost, és énekest (esetleg szintetizátorost) keresek egy alakuló rockzenekarba, vagy már meglévő bandához csatlakoznék, ha megfelelek nektek és kb. azonosak az elképzeléseink. (Miskolcon vagy a környékén).
Magamról néhány szót: 32 éves (férfi) vagyok kb. 10-12 éves koromtól gitározok, (dobon, és szintetizátorozon is tudok játszani de a zenekarban gitározni szeretnék) bár volt 7-8 év amikor 1 "kicsit" kihagytam és nem foglalkoztam a zenéléssel, (de el nem felejtettem).
Zenei téren elég nyitott vagyok, szinte minden műfajban vannak olyanok akiket kedvelek, de a zenekari elképzelésem, illetve a stilus amit szeretnék játszani az a: Stone Sour - System of a down - Road - Lordi - Slipknot stilusok keveréke, de már meglévő csapathoz meghívásom esetén egyébként minden megoldás (minden stilusirányzat) érdekel.
Ha felkeltettem az érdeklődéseteket akkor a következő email címre legyetek szivesek írni:

kojoepeter@hotmail.com

Köszönöm a figyelmeteket!
   
metallik 2009. jan.. 28.  11:23 815
Budapesti zenekar sürgősen keres a Csepeli zeneművekhez megbízható, leinformálható társzenekart hosszútávra. 1 nagy helység 2-felé szeparálva (téglafallal, külön belső bejárattal) ebből a nagyobbik helység (bő 25nm) kiadó. A díja 15e Ft+rezsi/hó (ami nyáron kb 2e, télen 4e Ft) ez ugye korlátlan használatot és nem utolsó sorban állandó cucctárolási lehetőséget jelent. Földszinten van, tehát a koncertek előtti és főleg utáni :)) pakolásnál nem kell lépcsőkön föl-le tántorogni. A bejárat egy a Csepel Műveknél már megszokott, atomtámadás esetén is biztonságos masszív fémajtó, és az egész épületet is egy jól zárható fémkapu védi. Van szellőzőrendszer, WC, az épületet rendszeresen takarítják, karbantartják.

képek (piros padlós terem):
[link]

Tel harmincas-519-8414
mail: metallik [kukuc] freemail [pont] hu
   
Alabama 2009. jan.. 26.  22:39 814
Budapesti több éves gyakorlattal rendelkező, kreatív, elszánt és megbízható dobost, illetve gitárost keresünk egyéni formáció létrehozásához. Írányadók: R.H.C.P., Pepping Tom, A.I.C., Incubus, Galliano, Portishead... és hasonló, minőségi zenék. Amatőrök kiméljenek!
mail: w.notalone@freemail.hu
   
nagyimre86 2009. jan.. 24.  10:33 813
Veszprémben Zenekar alapításhoz keresünk gitárost és basszusgitáros. Az irányvonal a dallamos-punk-rock lenne, de főlleg csak saját számokkal. Próbaterem van. Felszereléssel rendelkező vidám arcok jelentkezését várjuk. Lehetőleg 20 év felett.
érdeklődni: nagyimre86@citromail.hu
   
drake 2009. jan.. 19.  03:37 812
Hali.két rapper/hiphop énekes zenekart keres magának(pl dobos,gitáros,szintetizátoros stb).Ti csinálnátok a zenét,mi meg énekelnénk rá.17-23 év körüliek jelentkezését várjuk megközelítőleg.
elérhetőség:
hori_stoci@citromail.hu
   
eambrus 2009. jan.. 18.  14:46 811
Hali! Ütős énekest keresünk egy Budapesti Blues-Rock bandához! Nem kell, hogy profi legyél, csak legyen hozzá kedved! Az életkorunk 15-20, de nekünk nem a kor, hanem a zene számít. A próbák az Artist Factory-ban lesznek(www.artistfactory.hu), ez a Margit híd pesti hídfőjénél található. Egyenlőre csak feldolgozásokat, és pár saját számot játszanánk, de később jönnének fellépések is. Persze még mindegyikőnk tanuló, úgyhogy a próbák és a fellépések leginkább az iskolaszünetekben, és hétvégenként lesznek, de komolyan gondoljuk. Ha érdekel, dobj egy mailt az eckhardt.ambrus@gmail.com címre, vagy hívj a 0630/3668359-es telefonszámon!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky