3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
CradleLove 2009. márc.. 10.  03:23 830
Nagyon nehéz lesz leírni, mi is az tulajdonképpen amit szeretnék, legalábbis, akiket meg szeretnék találni, mert ehhez a zenéhez SZERETNI kell a stílust, és azokat az embereket akik inspiráltak. 2004 szeptemberében készült el Finnországba egy videónk "The Devil" címmel, amelyet végülis totálisan ketten készítettünk el saját hangstúdiónkban. Egyedül maradtam, mert a gitáros, - és hangmérnök egyben személyes okok miatt elköltözött. MIELOTT JELENTKEZNÉTEK KÉRLEK NÉZZÉTEK MEG A VIDEÓNKAT, ÉS HALLGASSATOK MEG a http://www.myspace.com/cradlelove75 oldalon. Foképpen finn bandákkal vagyok nagyon közeli barátságban, akikkel folyamatosan tartjuk a kapcsolatot. Legjobb barátaim a Charon együttes tagjai és Tony Kakko a Sonata Arctica-ból.Semmim nem maradt a hangomon, a Finnországba küldött demónk és videóklipünkön kívül. KÉRLEK BENNETEKET FELTÉTLENÜL CSAK AKKOR JELENTKEZZETEK, HA SZERETETITEK A STÍLUST, ÉS ÉRZITEK IS. Na gyon belefáradtam már a keresésbe, töltöttem fel fotót is magamról itt, de még új vagyok, és nem tudom hol lehet megtalálni ... :-) Maradjon inkább a myspace-es oldalam. Ott mindent megtudtok Rólam, kérlek jól böngésszétek át, mielott jelentkeztek.. Csak legyen türelmetek végignézni a képeket.:-) Már minden reményem feloszlott. Lehetoség lenne egy MÁR ELEVE KÉSZ PROJECT-tel Finnországban, de egyedül, zenészek nélkül nem tudok mit csinálni. Ott kisegítenének a fiúk az említett együttesekbol, de ez örökké nem mehet így, mert mindegyiküknek 2-3 project-je van, és egy pár "tragédia" is történt itt-ott. Várom a jelentkezéseteket, de csak megfontoltan!!! A külso is fontos valamilyen szempontból, ne értsetek félre, NEM SZÉPSÉGVERSENYRE keresek embereket, de a finn Spinefarm Records Label és a kinti kiadók azért elvárják a megjelenést ebben a stílusban. Kizárólag fiú tagokat keresnék. Nobol egy is elég.:-) A hangom sok mindent elárul ... Ne haragudjatok, de közben el is felejtettem leírni, hogy kb. 26 - 35 év körüli fiúkat keresnék, minimum középfokú, de legalábbis társalgási szinten angolnyelvtudással. Én beszélek finnül is, a magyarral együtt hét nyelven. A gitár a mindenem, az nagyon fontos lenne ... ha valamelyikotök LEGALÁBB játszik úgy, mint a Charon szólógitárosa, Pasi azonnal írjatok!!!:-) Most már csak kétségbeesésemben írok, mert kezdek depressziós lenni, és Finnországban is vártak, 4 éve várnak továbbra is, de zenekar tagok hiányában ... mindhiába.:-((( Irányadó stílus: Charon, To/Die/For, Poisonblack, The 69 Eyes, Lacuna Coil, Northern Kings, (EZ CSAK A STÍLUSIRÁNYZATOKAT TAKARJA!!!) Finn barátaim zenekarai inspiráltak, a stílusunk új, és teljesen más!!! NEM COVER zenét takarna. Az alábbi posztra várnék jelentkezoket: - szólógitár (NAGYON FONTOS!!!) - ritmusgitár - dob - basszusgitár - billentyu Valóban nem akartok egy kész finn project-ben részt venni komoly kilátásokkal? Nem fogom fel ... A STÍLUST VISZONT MINDENKÉPPEN SZERETNI KELL!!! ANÉLKÜL NEM FOG MENNI.
   
fenderblues 2009. márc.. 9.  21:57 829
Fellépési lehetőség Sziasztok! A nemrég újra megnyílt CITY PUB-ban fellépési lehetőség van egyéni előadók, akusztikus felállásban játszó zenekarok, kisebb blues-rock-rockabilly-latin-népzenei csapatok számára. tel.:06706495182 cím: 1077 BP. Almássy tér 10.
   
baliharang 2009. márc.. 9.  20:20 828
Gitárost és Énekest keresünk pop-punk zenekarhoz Budapesten.
Gitárosnál énektudás előny! Énekesnél gitártudás előny! :)
A dobos, az énekes-basszeros, és pár dal adott.
Legyél 18-28 év közötti, a stílusnak megfelelő megjelenésű!
Kreativitás zene és szövegírásban szükséges, saját dalok jöhetnek.
Stílus: Blink182, All Time Low, Amber Pacific, Matchbook Romance(2003), Yellowcard(2003), Sum41(2001)...
Email: baliharang@gmail.com
   
perfectparty 2009. márc.. 5.  06:46 827
ÉNEKEST KERESÜNK! 5 éve működő, rendszeresen koncertező rendezvényzenekarunkba férfi énekst keresünk.

További részeletek itt:
www.perfectparty.hu/enekes

+36(20)527-0545
   
fenderblues 2009. febr.. 22.  19:55 826
Sziasztok! A nemrég újra megnyílt CITY PUB-ban fellépési lehetőség van egyéni előadók, akusztikus felállásban játszó zenekarok, kisebb blues-rock-rockabilly-latin-népzenei csapatok számára. tel.:06706495182 cím: 1077 BP. Almássy tér 10.
   
panczua01 2009. febr.. 16.  21:15 825
Gitárost és bass.gitárost keresünk!
(Szeged)

Alakuló, és néhány korábbról származó
saját dallal rendelkező együttes keresi
komoly szándékú, együttműködésre kész
gitárosát és bass.gitárosát.
Egyedi stílus (köze van a modern rockhoz,
metálhoz, a latin zenéhez, és még ki tudja mihez...),
energikus hangzásvilág, saját zenék...
Próbák Szegeden várhatóak.
Nem vagyunk kezdők, referencia-anyagot
tudok mutatni.
Várjuk jelentkezésed!
E-mail: diamonddust.h@lycos.com
   
Brenyooo 2009. febr.. 16.  12:50 824
DOBOS zenekart keres. 19 éves vagyok, több év zenekar, sok koncert, komoly cucc, és mindez pesten... főleg rock érdekel akár keményebb, akár könnyedebb, esetleg lájtosabb metál. death metál, hardcore, punk, és társaik ne is próbálkozzanak. nbnc89(kukac)gmail(pont)hu
   
musicianwanted 2009. febr.. 13.  23:25 823
budapesti basseros vagyok 25 éves 10+ év tapasztalattal, cuccal. olyan csapatot keresek, ahonnan már csak a bass hiányzik. alakuló félben lévő "majd csak lesz valahogy" nem annyira érdekel. első sorban koncertező v arra vágyó csapatot keresek. stílushoz nem kötném a dolgot, elég nyitott vagyok de cover band NEM érdekel. 20/919-4865 pacsi
   
Alabama 2009. febr.. 13.  12:07 822
ERŐS gitárost és dobost keresek budapesti alakuló zenekarba. Gyakorlottság, kreatívitás és megbízhatóság feltétel. Irányadók: R.H.C.P., Portishead, Audioslave, PJ. Harvey, Juliette Lewis, Queens of the stone age, Pepping Tom, Jamiroquai... mail: w.notalone@freemail.hu
   
Kaldor 2009. febr.. 12.  22:42 821
Budapesti Underground atmoszférikus Doom/Black metal zenekar keres :,Dobost, billenytüst és énekest.Csak kitartó és megbízható"lehetőleg 20-25 év feletti" emberek jelentkezését várjuk.A lemezeinkröl számok meghallgathatóak:
web:myspace.com/eibonband
Email:borley@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky