3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
Lugó 2006. máj.. 25.  19:33 380
Zenész embereket keresek
Keresem oylan emberek társaságát, akikkel zenekart tudnék csinálni.
2-3 emberre gondoltam( dob ; basszus ; billentyû vagy gitár )akik nem a vetélytársaim akarnak lenni, hanem segítenének abban, hogy a saját zenémet megvalósíthassam.Persze ez nem zárja ki a mások muzsikáinak megvalósulását.Mindféleképpen barátokról beszélek, jóindulatú emberekrõl.SoftRock- Rock zenérõl van szó, de mindenféle muzsikára van lehetõség, a lényeg az , hogy jó muzsika legyen!!!
Természetesen legyen meg mindenkinek minden felszerelése, ahhoz, hogy ez létrejöhessen,és ha van esetleg próba hely, az se árthat.Komoly, inteligens,és idõben szabad emberek jelentkezését várom!Pest megyeiek legyetek lehetõleg!!!Természetesen nem csak örömködésrõl lenne szó, hanem eladható, életképes, értékes bandát szeretnék.
Tisztelettel: Lugosi László ( ex Beatrice)
Ha már ismerjük egymást régebbrõl, annak csak örülnék!
Elérhetõségem:06706086767
Elnézést kérek, de zenetudósok kíméljenek(persze nem baj ha az elmélethez valaki ért,csak elszeretném kerülni a fölösleges okoskodásokat)...
   
gita 2006. máj.. 24.  20:36 379
Gitaros keres zenekart
GITAROS KERES ZENEKART.
Budapesti, tapasztalt, igenyes, komoly cuccal rendelkezo, 25-30 eves, minel hamarabb lemezanyag, es koncert orientalt, rock iranyultsagu, de modern zenei vonalak, stilusok fele nyitott gondolkodasu embereket keresek.
Mail
   
drmelancholia 2006. máj.. 24.  18:31 378
Gitárost és basszerost keres budapesti zenekar!
Modern zenét játszó budapesti zenekar keresi gitárosát és basszusgitárosát. Elsõrendû feltétel a komoly hozzáállás. Úgy gondoljuk, nem kevesebbre vagyunk hivatottak, mint újat hozni a magyar zenébe, és bár ezt ötleteink lehetõvé is teszik alapvetõen, ez idáig gátolt bennünket egy stabil felállás hiánya. Irányvonal: olyasmi, ami a kemény gitárriffeket vegyíti az elektronikus hangzással. Ha zenekarokat említünk, azt mondhatnánk, gitározósabb a Nine Inch Nails-tõl, de elektronikusabb, mint a Marilyn Manson. E két zenekar egyébként hatással van a munkánkra. Körülbelül 10 saját dalunk „vázlata” már készen áll, s elõzetes terveink szerint a nyár folyamán egy demó rögzítésére kerül majd sor. Ha felkeltettük érdeklõdésed, jelentkezz, és megbeszéljük a részleteket!
Elérhetõségeink: 06/30 651-3938 vagy christinabinladen@citromail.hu
   
Modder 2006. máj.. 23.  14:25 377
BASSZEROST MOST!!!
jah és itt a cím: versa@vipmail.hu
   
Modder 2006. máj.. 23.  14:23 376
BASSZER KELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BASSZERT keresünk alakuló indie/brit/garage bandába, lehetõleg olyat aki ismeri ezt a vonalat és kreatív hozzáállású. Mi elszánt huszonévesek vagyunk: két gitáros, énekes, dobos, billentyûs van, már csak TE hiányzol! JELENTKEZZ!
   
hzoli 2006. máj.. 22.  23:12 375
basszeros
Budapesten keresek zenekart, egyedi témákkal. Irányvonalam elég tágas, kb ilyen: Subscribe, TPC, Skindred, de suívesen játszom reggaes, de zúzosabb témákban is.
3éve basszerozok hobbiszinten, nemrég már komoly tanár mellett.
érdeklõdni itt: alterzoli@free.agria.hu
   
-Zero- 2006. máj.. 22.  14:09 374
Banda
Heyho Emberek!
22 éves Budapest környéki basszgitáros vagyok, és komoly hozzáállású hardcore/punk bandát keresnék Bp-n illetve környékérõl!
(Fellépéseket tudnék intézni)
Elérhetõségem: zero84@citromail.hu
   
-Zero- 2006. máj.. 22.  14:07 373
Banda
Heyho Emberek!
22 éves Budapest környéki basszgitáros vagyok, és hardcore/punk bandát keresnék Bp-n illetve környékérõl!
   
Anonymous 2006. máj.. 20.  20:57 372
gitáros zenekart keres
26 éves gitáros vagyok, igényes rock és/vagy metal együttest keresek. Elsõsorban ritmusgitároznék, de nem zárkózok el a szólóktól sem:)
(Kedvencek: Sting, Kaipa, Nevermore, Savatage, Dream Theater, Green Carnation stbstb).
space-dye@freemail.hu
   
zsuzsika161 2006. máj.. 20.  16:01 371
zenekar
Sziasztok!!Zenekart keresek,én egy 16éves lány vagyok.6éve tanulok zongorázni,és most kezdtem el énekelni tanulni.Szintisnek már simán beállok egy zenekarba.MAjd késõbb énekesnek is ha kell.Kersek a zenekaromba:dobost,gitárost,vokált,basszusgitárst,éenekst.HA érdekel valakit írjon:suzycica@msn.com
EZ az msn címem.
Email címem:suzyshery@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky