3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
Varg 2006. júl.. 9.  09:24 420
bandát keresek
Sziasztok !

Énekesként keresek komoly hozzáállású zenekart. Nem túlzok, black , death, folk téren amit szertek azt mind eltudom énekelni. Nem vagyok kezdõ , kb 5 éve utazom ezekben a stílusokban. Elég sok fellépésen túl vagyok már. Olyan bandába szertnék énekelni aki már nem kezdõ, és nem most alakult, hanem koncertképes. Rendelkezek némi finn nyelvtudással, bár angol jobban megy :) Igaz Salgótarjánba élek, de engem a távolság sosem érdekelt, Budapestig megy a dolog , ha jó a banda !!!
Irány együttesek: Dark Funeral, Burzum, Nattefrost, Finntroll, Korpiklaani, Amon Amarth, Children of Bodom, Skyforger, Mayhem, Immortal, Bathory.
Nemcsak hörgõs, hanem rendes ének hangal is rendelkezek. Ha nektek is tetszik a dolog, fõleg az irány együttesek akkor írjatok !

Üdv: Varg
   
h-szilveszter 2006. júl.. 8.  22:07 419
Basszus gitárost keresünk!
Sziasztok!
11-14 éves basszusgitárost keresünk 1 éves bandánka!

Ha ez te vagy, akkor írj ide:
712@vipmail.hu , köszi
   
StrikER 2006. júl.. 8.  20:50 418
Együttest keresek !
Szoló/ritmusgitáros keres bandát. (békés-megye)
Személy szerint a punkot, rockot, alternativot szeretem, de pl. a metál zenét is szivesen eljáccanám.
Nem "tökéletes" bandát keresek, hisz még én is csak 16 vok, és nem profi;).
Ha szüxség van rá kisebb, és egyszerûbb énekeket is bevállalok gitár mellé.

striker2222@hotmail.com
   
Dan 2006. júl.. 7.  22:04 417
Rockbanda alapításához keres egy gitáros 20 év körüli tagokat, Buda és közelébõl:

-ének
-bassz
-dob

Jó ha van: saját cucc, hangszer legalább középszintû ismerete, legalább klubkoncert-tapasztalat és bevállalós-típus
Próbahely van.

Irány vonal: dallamos rockon belüli kedvencek minden évtizedbõl. Késõbbiekben saját dalok is.
Nem ebbõl fogsz megélni, de komoly és eltökélt hobbiként játszanánk, ameddig tetszik.

dnrmails@freemail.hu
   
magrody 2006. júl.. 7.  14:33 416
Kontratenor zenekart
19 éves, klasszikus hangképzést tanuló kontratenor srác keres nem kezdõ metál zenekart. Zenekari, fellépési tapasztalatom, ritmusérzékem, hallásom van, ugyanezt elvármán az összes többi tagtól, elegem van a "fél éve gitározom" lúzerekbõl, akik metronómmal se tudnak tartani egy ritmust. Panaszkodás vége. Magas tenortól egészen mezzoszoprán magasságokig vagyok otthon, magyarul a legtöbb Sonata Arctica, Stratovarius, és fõleg Nightwish számot kényelmesen éneklem. Ne egy karcos, visítozós, hevimetál orgánumra számítsatok, hanem egy férfibe oltott, magasban is sötét tónusú, ha már hasonlítani kell, akkor "Tarjás-operás" dologra.

www.lasse@gmail.com (kell a www)
06705532012
   
Shamrain 2006. júl.. 6.  16:25 415
Billentyûs vok
Vas megyei billentyûs vagyok, zenekart keresnék, nem szabok meg stílust mert bármilyen stílusban megállom a helyem. Egyetlen kikötésem csak az hogy a közelben legyen a zenekar. Ha felkeltettem érdeklõdéseteket akkor ide írhattok: gregson@citromail.hu
Üdv!
   
basser 2006. júl.. 6.  16:20 414
Zenészeket keresünk
sziasztok!

Most induló budapesti partyzenekarhoz keresek tagokat. Nem "Kék a szeme" meg Lagzi Lajcsi, Fásy mulató!!! Ami mindenképpen kéne: gitár, énekes, vokálosok, fúvósok, vonósok. Ilyeneket játszanánk kb.: Donna Summer, Madonna, Alphaville, Bonnie Tyler stb... Jelenleg ami van: dob, billentyû, basszusgitár, 1 vokál. 20év körüliek vagyunk, 5-13 év zenei tapasztalattal. balla-seethaler@freemail.hu
   
rastadrummer 2006. júl.. 5.  20:49 413
nem tom ki kérdezte,de én dobolok,ha érdekel írj a korábban megadott címre
   
Anonymous 2006. júl.. 5.  13:39 412
Re: dobos keres zenekart!!!!!!!!!!!!!!!
[quote:57dc88edc9="rastadrummer"]Hello!Én Keleti Pu. környékérõl bandát ill. zenészeket keresek!zenei irányzat:Eredetileg alternatív rock(Placebo,The Cure),de én bírom a hip-hop-ot(Cypress Hill) és a reggae-s stílust is,ha érdekel vagy írjatok: sasli@freemail.hu[/quote:57dc88edc9]


és min játszol, vagy énekelsz?
   
Kica 2006. júl.. 5.  13:37 411
Sziasztok!!

Zenekarunk frontemberét keresi egy fiú (vagy mély, és karakteres hangú lány) személyében. Egyenlõre közönség-számokat játszunk, de természetesen a saját számok játszását tûztük ki célul. (Jó szöveg írók elõnyben!!)
Hatan vagyunk: 2 gitár, 1 basszusg, billenytûs (vokálozik is), dob, nõi vokál; koncertekre jön egy szaxofonos srác is néhány számhoz.
Július végén tartjuk második meghallgatásunkat; a köv. számokkal lehet készülni (min. 3):

2 Ft-os dal (mindenképp kell)
Közeli helyeken
Részegen ki visz haza
Boldog szép napok
Bon Jovi-Keep the faith
(esetleg Petróleumlámpa, 16 tonna, Eye of the tiger)

lányoknak lehet még választani:
Roxette-Listen to your heart
Morcheeba-Rome wasn't bulit in a day

Jelentkezni lehet a choozlee@t-online.hu ; hk_kitty@hotmail.com; tatu22@freemail.hu emilcímeken
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky