3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
Anonymous 2006. márc.. 20.  02:49 330
Egy olyan zenekart csinálnék vagy olyanba szállnék be mint énekes, esetleg ritmusgitáros ami ilyesmi zenéket játszik mint az itt olvasható lista.
Ryan Cabrera: Shine on, Schwitchfoot, Eva Cassidy, JAck Johnson: Upside down, Nickelback: Save me, Nine Days: If I am, Simple Plan: Perfect, Michael Buble: How sweet it is
Aki beletudja képzelni magát, írjon. gbudai@yahoo.com
   
gita 2006. márc.. 18.  22:36 329
Gitaros
Rutinos gitaros keres rock iranyultsagu, 25-30 eves tagokbol allo, mukodo budapesti zenekart.
E-mail
   
Anonymous 2006. márc.. 18.  17:37 328
Re: ZENEKART KERESEK GYÖNGYÖSÖN !!!
[quote:42caedb381="eMBé"]Sziasztok!

Gy.tarjáni 23 éves GITÁROS VAGYOK.

Beszállnék GYÖNGYÖSI ZENEKARBA.Elsösorban a dallamos rock érdekel.(Edda,Guns...),de az akusztikusabb jellegû unplugged vonalat is szeretem.[/quote:42caedb381]


elérhetõség: ibanez00@freemail.hu
0670/2726478
   
eMBé 2006. márc.. 18.  17:34 327
ZENEKART KERESEK GYÖNGYÖSÖN !!!
Sziasztok!

Gy.tarjáni 23 éves GITÁROS VAGYOK.

Beszállnék GYÖNGYÖSI ZENEKARBA.Elsösorban a dallamos rock érdekel.(Edda,Guns...),de az akusztikusabb jellegû unplugged vonalat is szeretem.
   
zolika 2006. márc.. 18.  14:28 326
Gitáros keres zenekart!!
Beszállnék változatos Grind/Death (esetleg durvább darálós metalcore) zenakarba. Ha dobos/gtros vagy, és játszanál valami minõségi dolgot, az is jó, keress meg feltétlenül (basser lehet hogy van épp kéznél), és csinálunk valami megfoghatatlanul megfoghatót..
Cucc + lelkesedés tömérdek mennyiségben
e-mail: destroyisart@freemail.hu
   
New Model 2006. márc.. 16.  14:22 325
zenészeket keresünk
Basszusgitárost, dobost billentyûst és gitárost keresünk TATU stílusú popzenéhez Budapestre. A jelentkezéseket a newmodel@freemail.hu címre várjuk.
   
Norman 2006. márc.. 14.  23:22 324
Basszer keres bandát
Sziasztok!

Bp-i, 21 éves basszusgitáros vagyok és jelenleg bandát keresek. Cuccom van, kb. 6 éve játszom.

Mivel nem akarok senkit elrettenteni attól, hogy írjon, a stílust inkább nem határolom be, de azért a metált/punkot és szövõdményeit hanyagoljuk.

Én is tudok valamennyire zenélni, szóval az lenne az ideális, ha Ti is :-)

norman@citromail.hu
   
Nyíregyházi gitáros 2006. márc.. 13.  14:23 323
WANTED
Zenekar alapításához solost, énekest és dobost keresek Nyíregyházáról vagy környékérõl. Basszer már van.
Extreme metal (Sepu, Pantera, Damageplan)
06 70 549 9895
   
Savage 2006. márc.. 12.  21:37 322
30 feletti gyakorlott gitáros komolyan mûködõ rock/prog/power/metal zenekart keres. savage8@freemail.hu
   
Sober 2006. márc.. 11.  21:33 321
Tgokat keresnék
Sziasztok tagokat keresnék budapesten és környékén lakókat. Elsõsorban Dobost bass és szóló gitárost meg énekest nem kell profinak lenni ( jómagam gitározom 3 éve + dobolok) az irányzat altenatív metal ( tool, nine inch nails, mastadon)aki szereti az elvontabb zenéket szívesen várom. 16 éves kortól bárki jöhet. sober.11@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky