Október elsején mutatta be legfrissebb videoklipjét a "Csak Egy Perc" című dallal debütált, No Alibi. Az énekes Kolos, a dobos Bence, és a basszusgitáros Ádám egészen Nagy-Britanniáig utazott, hogy videót készítsenek első angol nyelvű dalukhoz, a The Same-hez.
A rajongók tűkön ülve várták hónapokig, hogy végre teljes egészében elkészüljön a kisfilm. A napokban végre lehullott a lepel, és a The Same klipje felkerült a videómegosztóra, na és persze az együttes facebook oldalán is megtekinthető.
A színes, és fekete fehér árnyalatú klipben a fiúkat végig kísérhetjük London utcáin, illetve még a tengerpartra is leugorhatunk velük. Na, de hogy a sármos fiúk milyen őrültségeket csináltak még Londonban, azt nézzétek meg újdonsült klipjükben.
A "Daddy Said No" a san marinói Eurovízió első elődöntőjén debütált, mától pedig már a hazai közönség is bátran fogyaszthatja a képzelt vagy valós zsarnok apáról szóló számot. Tovább
A ZAJZAJZAJ február 21-én egyszerre indította el a 30Y és az Esti Kornél turnéját, ünnepli az alkotó közösség új megjelenéseit: Boebeck új EP-jét és egy új nagylemezt, Beck Zaza, a 30Y dobosának első szólóalbumát, melynek címe: félelemből otthon. Tovább