3422 banda 12339 MP3 zavádzanie údajov
Kategória
Hirdetés
Események

2011. március 7. | Anikó

A Quimby nyitja idén az Ördögkatlant

Copyright:

Idén is lesz Ördögkatlan! Most még csak két dolog biztos: hogy augusztus 3-7. között kerül megrendezésre, és hogy a Quimby nyitja, és a Kiscsillag zárja a fesztivált! Már ez is elég csábító, de folyamatosan új infókkal gazdagodhatunk, ha figyeljük a Ördögkatlan honlapját!

A IV. Ördögkatlan Fesztivált biztos, hogy meg fogják rendezni! Augusztus 3-7. között mindenkit várni fog a Fesztivál, hogy változatos programokkal gazdagítsa a nyarat!

A hagyományokhoz híven a Quimby koncertje fogja a nyitó éjjelen a nagyharsányi focipályán biztosítani, hogy mindenki kellően kifáradjon a tombolásban. Kiss Tibiék biztosan mindent meg fognak tenni azért, hogy az Ördögkatlan idén is emlékezetesen kezdődjön. Az utolsó hajnalban pedig Lovasi Andrásék fogják megteremteni azt a hangulatot, amely nyomán mindenki vissza fog vágyni az Ördögkatlanra az év további részében!

A szervezők több tényt, fellépőt még nem mernek konkrétan ígérni, de ha minden a tervek szerint megy, akkor díszvendég lesz Berecz András és Korniss Péter, fotográfus, valamint a Kárpátalja. A Tiger Lillies-zel is megegyeztek, és reményeik szerint idén jönnek is. A Bárka Színházat sem kell nélkülözni az Ördögkatlanon. És megtartják az elmaradhatatlan irodalmi, képzőművészeti, filmes programokat, a felújított kisharsányi templomban koncerteket és a Mediawave-et. Valamint rengeteg ötlet vár még megvalósításra, ami most még maradjon titokban!

Az ehhez szükséges forrás előteremtésén még mindig dolgoznak a szervezők: pályáznak és támogatókat keresnek. Ha valaki tud segíteni, akkor keresse meg őket! Hiszen közös érdekünk, hogy idén is legalább olyan feledhetetlen legyen az Ördögkatlan, mint tavaly!
A tervek szerint április végére összeáll a végleges program, és május 1-től lehetőség lesz kedvezményesen, elővételben megvásárolni a bérletet!

Addig is az Ördögkatlan Fesztivál honlapjáról értesülhettek a legfrissebb hírekről a Fesztivállal kapcsolatban! Mentsétek el a kedvencek közé! Augusztusban pedig Ördögkatlanozzunk együtt!

Anikó

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. szeptember 23.

MOVA az Akvában: új hangzás, új felállás, új látvány

Az Akvárium Lokálban lesz MOVA utolsó saját szervezésű bulija ebben az évben. Izgalmas vendégek, új dalok, nagy felhajtás: érdemes jegyet váltani november 29-ére. trvať

2025. szeptember 22.

Beton.Hofi az Arénában

Beton.Hofi Aréna-koncert, 2026. március 14-én a Papp László Budapest Sportarénában. 4 év: 3 mixtape, 6 Park, 1 Dome, 2 Fonogram, 1 Artisjus Év Könnyűzenei Szövegírója díj és most itt a következő mérföldkő. trvať

2025. szeptember 21.

A zene körforgását vizsgálja a XIII. Music Hungary Konferencia

Hogyan lesz a zenéből pénz, és hogyan lesz a pénzből zene? A zeneipar körforgását állítja középpontba a XIII. Music Hungary Konferencia és Showcase, amelyet 2025. november 17-19. között rendeznek meg Veszprémben, a Hangvillában. trvať

2025. szeptember 17.

VALMAR évzáró szuperprodukció az Arénában

A hazai popszíntér egyik legnagyobb sikersztorija, a VALMAR ismét meghódítja a Papp László Budapest Sportarénát! Marics Peti és Valkusz Milán 2025. december 28-án hatalmas évzáró show-val készülnek rajongóiknak – minden eddiginél látványosabb és energikusabb koncertre számíthatunk. trvať

2025. szeptember 4.

Rúzsa Magdi is színpadra lép a Depeche Mode giga-koncerten

Rúzsa Magdi lesz a 101. hang a 2025. november 27-i Depeche Mode Special Tribute koncerten az MVM Dome-ban – ezzel végleg teljessé vált a line-up. A koncert eseménye mára fesztivállá nőtte ki magát, és országos, sőt európai méretű zenei ünneppé vált. trvať

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky