3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Flúg

Témakörök
Hirdetés
Flúg
Erna 2005. okt.. 4.  22:08 43
Igen- igen péntekre igyekszem magam én is összeszedni, és akkor tényleg irány a Kék Yuk! :)))
   
sunny 2005. okt.. 3.  19:40 42
Pénteken irány a Kék Yuk!!!!!!

FLÚG + PIKNIK PARK

Kötelezõ progi ;)
   
Erna 2005. szept.. 30.  17:39 41
Hali Skacok!

Tényleg nagyon jók voltatok hétfõn, büszke vagyok Rátok!
Láttam a honlapon, hogy összejött a Black-Out elõzenekarkodás, gratula hozzá, és örülök a növekvõ számú pesti koncerteknek is!
Csak így tovább!

Puszi
   
sunny 2005. szept.. 27.  17:05 40
ja, hogy vendégként is lehet írni???:DDDDD
Amúgy Dittáéknak is bejött a mjúúúzik ;) Mellesleg a húgával egy suliba jártál Zoli! ;) Kicsi a világ :)
   
sunny 2005. szept.. 27.  17:03 39
Eddig is szerettelek titeket! :)))) Lehet, hogy most hiperszenzitív voltam az este folyamán :)
De lényeg ami lényeg, nekem nagyon bejött :)))))
A zsûritagok meg nyissák ki mégjobban a fülüket! ;)
   
Anonymous 2005. szept.. 27.  17:03 38
Eddig is szerettelek titeket! :)))) Lehet, hogy most hiperszenzitív voltam az este folyamán :)
De lényeg ami lényeg, nekem nagyon bejött :)))))
A zsûritagok meg nyissák ki mégjobban a fülüket! ;)
   
flúg: Zoli 2005. szept.. 27.  10:51 37
Szia Adri!

Nagyon aranyos vagy! Úgy látszik most értünk meg a szeretetdre. Köszi, hogy eljöttél.

Puszi
   
sunny 2005. szept.. 27.  09:54 36
És tudom égõ, de most figyeltem elõször, hogy gitáros úr mennyire jól nyomja! Egyébként fel lettek turbózva a dalok, vagy csak én voltam süket eddig??? :D:D:D:D
   
sunny 2005. szept.. 27.  09:52 35
Nagyon metál volt a tegnapi buli, srácok!!!! :) Ez hiányzott az én kis életembõl!:)
Egyébként bocsi, hogy nem tudtam végig maradni, de örültem nektek és jók voltatok nagyon!
Aztán használjátok ám ki a lehetõséget, ami még megadatott...pár hét múlva mindenkit lemosni a színrõl!!!!! Háhááááá!!!!! ;)
   
lönczi 2005. szept.. 27.  09:47 34
Hello!

Hát srácok, ba**ki le a kalappal! A félsiker is siker! Ha nem a Wall Street zenekarral kerültetek volna össze, akkor tuti befutók vagytok, mint ahogy a zsûri is mondta!!!!!!!
Bár szerintem a "pótselejtezõn" biztos továbbjutók lesztek! Azé yoo fejek voltak, hogy hagytak még egy esélyt.
Biztos források azt mondják, hogy október 7.-én Kék yuk Flúg és a Piknik Park?
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky