3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Flúg

Témakörök
Hirdetés
Flúg
weemes 2005. szept.. 6.  09:38 13
Szevasz webmatyi!

Szerintem mi mennénk 3-an a haverjaimmal. A többit majd telefonon megbeszéljük, ha addig nem telik ba hely ok?!

üdv!
   
bluestanya 2005. szept.. 6.  09:16 12
Ahoj srácok!

Mikor jöttök, hozzánk muzsikálni? Van még szabad hely ebben a hónapban 23-án és 30-án, aztán legközelebb okt. vége! dobjatok egy emailt a blueastanya@citromail.hu-ra!

Köszi!
   
webmatyi 2005. szept.. 6.  09:12 11
Hí all!

Az ócsai bulájon mikor kezdtek? Láttam, hogy a Direkt zenekarral fogtok egy lapon játszani, bírom õket is bár még csak egyszer láttam õket a Black Out elõtt nyomulni! Ócsa az 5-ös útról közelíthetõ meg? Még nem tudom, hogy jutok le, de ha van elég jelentkezõ, akkor autóval megyek (megyünk)!
   
weemes 2005. szept.. 6.  07:46 10
Köszi a képeket!


Nagyon jó lett! A videót meg viszem ma, ha kész lesz. Ha nem, akkor majd Taraclon ott lesz pénteken a Flúg bulin!


100% Buli!!!!!!!!!!!!!!
   
weemes 2005. szept.. 5.  20:41 9
Szia Sylvee!

Küld át nekem a képeket légyszives! Pénteken Tarcal, tudod Black-out meg persze FLÚÚÚÚÚÚÚÚÚG! (: találkozunk!

Puszi!
   
sylveeke 2005. szept.. 5.  20:30 8
Sziasztok!

Nagyon ott voltatok pénteken. Tényleg kár, hogy rövid volt, de az a jó, hogy nem kell berugni, ahhoz, jólérezd magad. Talán ez az elsõ zenkarok egyike, amire józanul is tudok jót tombolni! :))

Viszlát Legközelebb!

Sylweeke
   
lönczi 2005. szept.. 5.  15:28 7
Csaó mindneki!

Zsír volt a Biai koncert, csak kár hogy korán véget ért. NAgyon jól nyomták a srácok! Aki ott volt, az tudja, aki nem az pedig b***hatja! :)


Csövi legközelebb!
   
weemes 2005. szept.. 2.  09:53 6
Na hi!

Akkor mi ott leszünk Biatorbágyon a kisdobos búcsúztató bulin!

Már alig várom!

Na csákó!
   
sylveeke 2005. aug.. 31.  11:24 5
Cia!

Végre, hogy megtaláltalak titeket!

Miújság van? Régen hallottam felõletek! Igaz ez az én hibám is, mert sokáig nem voltam elérhetõ! Hol vannak a többiek, meg mi ez a váltás? Más énekel, meg a Gergõ is a másik gitáron játszik.
Nézegettem a dalokat is, meg hogy egy csomó helyen játszotok! Én leragadtam a régi daloknál, amiket régen csináltatok, az 1969-nél meg a Súlytalannál.
Meghallgattam a mostaniakat az újakat sokkal jobban bejönnek! Bár az elején picit furi volt, hogy más az énekes meg másképp szól de nagyon jó.
Robi veled mi van?
Mellesleg az "új" énekes tök helyes!

Na ciasztok!

Sylveeke
   
weemes 2005. aug.. 31.  10:56 4
Mi ez az új? :)
Szeva lönczi! Még csak most mondod, hogy itt vannak ilyen zenekarok?
Te ez a Flúg k..va jó!
Hol hallottad õket?

Szevesztok! Mi az hogy még nem hallottalak titeket? Mikor lesz legközelebb koncitok valahol? Ja látom az elérhetõségeket, talán ott fent van. Majd még dumálunk, minden jót, csak igy tovább skacok!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky