3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. július

Témakörök
Hirdetés
2005. július
Ywerd 2005. júl.. 10.  10:08 59
Szerver
Sajna megdöglött a szerverünk, ezért a számaink most máshonnan elérhetõek. Ezen a címen találtok párat B.M.V. címszó alatt

http://punkportal.hu/downloads.php

Köszi! Bele Minden Vackot
   
granados24 2005. júl.. 9.  23:03 58
Symbol
Hajrá Symbol! Mert rohadt jó zenét játszanak és megérdemlik, hogy végre nyerjenek! Még A Srácok is nagyon jó!

ßye!
   
granados24 2005. júl.. 9.  23:00 57
Effeta
Ja bocs!!!! Már nem érdekes, mert láttam rendesen leírva: Shuffle! Így már megtaláltam! Aham! xMiklós az egyik beírásából láttam,... leírta jól!
Csak a bemutatkozó oldalatokon sufle-nek írtátok a stílusotokat! na mind1! Egyszer majd megtanuljuk!

Üdv.!
   
granados24 2005. júl.. 9.  22:49 56
Effeta
Sziasztok fiúk/lányok!!!

Azt szeretném az Effeta tagjaitól megkérdezni (mert gondolom, ti tudjátok:))), hogy a sufle-beat stílus honnan ered? Mi a sufle jelentése? Vagy honnan kaphatnék infót errõl!?

Elõre is köszi!!! Üdv.!
   
Matteo 2005. júl.. 9.  11:08 55
A Srácok, mert több figyelmet érdemelnek mint eddig
elég elgondolkodtató szövegeik és igényes zenéik vannak
   
Fotonspeed 2005. júl.. 9.  00:22 54
Ja egyébként a Pecsa sörkertben jók voltatok és remélem ég nyomjátok ott
Üdv a Tirpunknak
   
Fotonspeed 2005. júl.. 8.  16:06 53
Voltam a Tirpunkék pár koncertjén és szerintem elég jól tolják.
   
Függõ Kvóta 2005. júl.. 8.  13:05 52
Indokolom szavazásomat:
A Srácok, mert k. yó a zenéjük és mert van értelme a szövegüknek meg mert rohadt yók és megérdemlik a tiszteletet. és a többiek nem nagyoin rúghatnak mellettük labdába. yók a srácok
   
nordícia22 2005. júl.. 8.  12:45 51
Végre nem egy klisés tucat-blackmetal, ami Magyarországon szinte általánossá vált. Nekik van egyéniségük és a szövegek is szólnak valamirõl.
Én az Athamére szavazok!
   
myMusic Admin 2005. júl.. 8.  10:31 50
[quote:892d5b0a35="kutyaszar"]Egyébként hogyan választják ki a zenekarokat a hónap döntõre?
Kerestem,de nem találtam errõl leírást.[/quote:892d5b0a35]

Van leírás ebben a fórumban, a "szavazás menete (szabályok)" topicban. A lap tetején található SZAVAZÁS-ra kattintva lehet 1-tõl 5-ig értékelni a zenekarokat, a legtöbb értékelést kapott zenekarok jutnak be ide, függetlenül attól hogy hány pontot kaptak (azért így, hogy ne legyen érdemes leszavazgatni másokat) havonta 10 juthat be ide, akik közül valaki megnyeri a stúdióidõt és 1 hónapig a címlapon lehet.

.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky