3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. július

Témakörök
Hirdetés
2005. július
saturn 2005. júl.. 3.  19:43 9
Az Athame, mert rendkívül kevés az igényes black-death metál zenekar hazánkban és szerintem õk mind zeneileg, mind szövegileg azok.

Egyébként nem oszlottak fel, csak gitárost cseréltek.
   
Beta 2005. júl.. 3.  16:13 8
A srácokról


Enyhén gúnyos
enyhén humoros

Esetenként véresen komoly, és érzelmes.
Esetenként könnyed dolog srácok köntösben.


Az új album hamarosan jön..... és ha vkit az eddigiek nem gyõzték meg, ez biztosan(én ismerve a zenék nagy részét, és a szövegeket) biztosan mondhatom hogy a srácok egyik legjobb csapat.........

További sok Sikert nékik !
   
J.T. 2005. júl.. 3.  15:42 7
Szerintem is A Srácok, mert nagyon yoo-k :D
   
Rich79 2005. júl.. 3.  15:01 6
A Srácok, mert szeretik a szelet.
   
myMusic Admin 2005. júl.. 3.  13:21 5
kösz
Mindenesetre kösz az infót, ha valaki tud többet majd remélem szól :)
   
dead soul 2005. júl.. 3.  13:19 4
lehet hogy nincs egy éve, de nekem a gitáros mondta még valamikor. máshonnan meg úgy hallottam, hogy az ahriman nevü együttes folytatja zenei örökségüket. énnemtom
   
myMusic Admin 2005. júl.. 3.  13:01 3
[quote:4a55e5782e="dead soul"]sztem az athame kb egy éve föloszlott.[/quote:4a55e5782e]

érdekes, nincs egy éve hogy regisztráltak nálunk, és a második legtöbb szavazattal jutottak be ide. várjuk meg mi sül ki belõle, ha nem léteznek, akkor úgysem õk kapják a nyereményt
   
dead soul 2005. júl.. 3.  12:52 2
sztem az athame kb egy éve föloszlott.
   
myMusic Admin 2005. júl.. 3.  12:44 1
2005. július
Indul a júliusi szavazás:

Továbbra is az elõzõ havi szabályok maradnak. Az ebben a fórumban lévõ hozzászólások alapján, azokból kiindulva a szerkesztõség választja ki a nyertes zenekart. Minden szavazat továbbra is [b:76e787b04b]csak akkor számít, ha szöveggel is indokolva van és a szövegben szerepel a zenekar neve, akire szavazol.[/b:76e787b04b]

A fenti zenekarok azok közül kerültek kiválasztásra, akikre a legtöbb szavazat érkezett a szavazás menüpontnál június folyamán (összesen 1951 érvényes szavazat érkezett júniusban): http://www.mymusic.hu/szavaz.php

A Symbol az elõzõ havi szereplése alapján vigaszágon jutott be az e havi szavazásba (lásd elõzõ hónap végeredménye)

Hajrá!

.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky