3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Basszusgitárost keresünk

Témakörök
Hirdetés
Basszusgitárost keresünk
standupnscream 2012. márc.. 20.  19:25 30
Üdvözlet

Énekest keresünk egy újonnan alakult hard rock/metál bandába. 17-18 évesek vagyunk és nagyon szeretünk zenélni. Komoly céljaink vannak, de bolondozunk elég sokat, szerintem elég jó a hangulat köztünk

Ha úgy érzed, hogy Te vagy a mi emberünk, írj erre az e-mail címre: bulint0324@gmail.com
   
nepenthes 2012. márc.. 13.  18:34 29
A No More Reason basszusgitárosi posztra jeletkezőket vár nemtől függetlenül.
info: http://www.nomorereason.hu
vagy: 06 309 995 172
   
jacksonguitars 2012. márc.. 9.  12:22 28
Debreceni Heavy Metal zenekar sürgősen basszusgitárost keres!
Komoly hozzáállás, elegendő szabadidő, próba- és koncertképes hangerőt, és megszólalást biztosító cucc megléte, elszántság valamint az adott stílus szeretete szükséges!
Saját számokat játsszunk, néhány feldolgozással kiegészítve, koncertek lennének...
Felnőtt korú kollégák jelentkezésére számítunk (20+)!
További infó: http://www.kereszttuz.hu
info(kukac)kereszttuz(pont)hu
70-266-8345
   
oldbasszeros 2012. febr.. 28.  21:49 27
Basszusgitáros vagyok és zenekart keresek, ahol rendszeres fellépések vannak. Kezdők, ingyen játszók, most alakulók kíméljenek. Jelentkezni: oldbasszeros@gmail.com
   
vera-lynn 2011. okt.. 3.  17:21 26
Rock zenekar basszusgitárost keres. Több éves zenekari-, koncert tapasztalat és jó hangszer (+alap) szükséges. Továbbá időd, hetente 1-2 esti, hétvégi próbára, később havi 1-2 koncertre. Van saját, kultúrált próbaterem Csepelen és állandó zeneszerző-énekes. Több infót itt találsz: http://www.hullamlovas.hu/ . E-mail: hullamlovas@hullamlovas.hu
   
zsika005 2011. szept.. 19.  00:01 25
Sziasztok! Basszusgitáros keres budapesti zenekart. Nem régóta basszerozok, ez a negyedik évem, tehát nem vagyok túlzottan tapasztalt, viszont annál inkább elszánt, és szeretem, amit csinálok. Játékomra a következők a jellemzőek: amit a legjobban, improvizatív módon is alkalmazni szoktam, azok a pentaton, dúr skálák és akkordok és persze ezek keverékei. Nyitott vagyok minden műfajra!! Erősítőm, basszgitárom van, tehát a technikai háttér az megvan! :) zsika005@gmail.com-on keress, köszi
   
Tiny Streams 2011. szept.. 4.  20:02 24
Budapesti, páratlanokat is játszó pszichedellikus rockzenekar (Tiny Streams) keresi lehetőleg 5 húron játszó basszusgitárosát. Készülő videóklip, próbaterem, saját számok, elhivatottság adottak. Elvárás, hogy szeress és tudj is zenélni, amatőrök kíméljenek! Számok meghallgathatók honlapunkon (www.facebook.com/tinystreams), ezeket kéne játszani a meghallgatáson is, kreatívkodás megengedett.
Egyéb infók és jelentkezés: 70-538-7361 vagy tinystreamsband@gmail.com
   
mateszab 2011. aug.. 29.  12:41 23
Sziasztok!

A budapesti Dirty Corporation zenekar keresi basszusgitárosát. Hangszeres tudás szükséges, kérem hogy olyanok jelentkezzenek akiknek megvan a szükséges tudásuk és tapasztalatuk. Illetve komolyan gondolják a zenélést.
Saját számokat és néhány feldolgozást játszunk, illetve van 2 demónk. A stílusunk a Dirty Rock, Hard Rock és Heavy Metal keveréke.

Elérhetőség: Máté Szabolcs, tel.: 30/444-1015, email: mateszab@t-online.hu
   
z.kissgeza 2011. febr.. 5.  00:52 22
Tisztelet!

Egy Budapesten alakulóban lévő zenekar keresi férfi énekesét, és basszerosát.
2-en vagyunk csak eddig: dob, és gitár. Nem kezdők, de nem is vér profik. Stílus rock-hardrock,
de szeretnénk belecsempészni a dologba mást is!:D
Életkort 18-26év körül gondoltuk, de persze nem halál pontosan:D Mi 22, és 19 évesek vagyunk.
Pár saját szám van már, és persze feldolgozás, bár 2-en ezt eléggé, hogy is mondja......
Úgyhogy minél előbb várjuk vállalkozó szellemű, kreatív, és kellő képen elkötelezett új tagokat!:)
Üdv!

Elérhetőség: z.kissgeza@freemail.hu
   
Nagy Gaby 2011. febr.. 1.  00:05 21
INGYENES GYAKORLÁSI LEHETŐSÉG!
SZIASZTOK! ÉNEKSTÚDIÓ ÉLŐ ZENEKARA AMATŐR ZENÉSZEK JELENTKEZÉSÉT VÁRJA KORHATÁR NÉLKÜL! MINDENFÉLE HANGSZERES JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK! HA SZERETSZ ZENÉLNI ÉS FELLÉPNI NÁLUNK A HELYED! FELTÉTEL: AKARJ FEJLŐDNI ÉS SZERESD A HANGSZERED TELJESEN FELSZERELT PRÓBATEREM. INGYENES PROBATEREMHASZNÁLAT JÓ TÁRSASÁG. RENDSZERES FELLÉPÉSEK ÉNEKESEKKEL! ( GÁZSI NÉLKÜL) FÉNYKÉPET ÉS BEMUTATKOZÓ LEVELET KÜLDJ: nagygaby@vipmail.hu 20/568-12-93 http://www.nagygaby.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky