3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Alapítsunk zenekart...

Témakörök
Hirdetés
Alapítsunk zenekart...
bazsiii 2008. okt.. 3.  11:35 12
helo mindenki!

Alakuló Punk-alternatív punk-rock együttesbe keresnénk basszusgitárost és dobost!
Budapesti próbahely!!
Eddigi felállás: Ritmusgitáros: Barna
Énekes: Én(Bazsi)
Ha érdekel írj!!
balyx@citromail.hu
   
szaszeszka 2008. okt.. 3.  09:06 11
ABBA TRIBUTE

Abba Tribute együttest szeretnék alapítani Győr és környékén, ehhez keresem zenészek jelentkezését, billentyűst+énekest, még egy énekesnőt.
1 Női énekes, szólógitáros, bassz.gitáros már van.
A lényeg: szeresd az Abbát!
cs.szabina@index.hu
   
Musyc 2008. okt.. 3.  08:08 10
Hello!

Alakuló banda keres ritmusgitárost, basszusgitárost és billentyűst. Stílus: pop-rock-punk, egyebek :)
Érd, Budapest környékéről!
Köszi! :)

Ha érdekel, írj:
franktyrell@gmail.com
   
ricco4 2008. szept.. 29.  23:34 9
Sziasztok!
Én egy Hip-hop, rap bandába szeretnék emberkéket találni.Olyan emberek jelentkezését várnám, akik már jártasak a témában, és akikkel talán színesíthetnénk közös erővel a magyar underground palettáját!Akár csajok is jelentkezhetnek, amennyiben vállalnának némi szerepet(vocalozás).../ja s lehetőleg nyíregyháza és környékéről/E-mail címem:funkyboy8@freemail.hu
Peace!
   
ricco4 2008. szept.. 29.  23:25 8
...
   
southrebel 2008. szept.. 29.  22:25 7
Énekes/Gitáros komoly, megbízható embereket keres, akik mellesleg nem riadnak vissza ha vokálozni kell:)Játszottam már több zenekarban, főként Metallicát nyomtam, régit-újat egyaránt, de játszottam már egyetemi bulikon Chuck berry-t, Jailhouse rock-ot is:)
Szóval nyitott vagyok mindenre...
southrebel@freemail.hu vagy:
0620/3212271
   
tandras1977 2008. szept.. 26.  13:25 6
: D
   
Daemona 2008. szept.. 23.  16:16 5
Hell!
17 éves Bp.-i lány vagyok, és szeretnék zenekart alapítani, vagy már meglévő DARK-INDUSTRIAL-METAL, GOTH-ROCK zenekarhoz csatlakozni, mint ÉNEKES, Budapesten!Irányvonal kb Drugzone, Deathstars, Orgy, Manson, Flyleaf,Dr. Melancholia stb... 4 éve hangképzésre járok, előtte 5 évig zongoráztam, és már megfordultam két zenekarban. email: daemona91@gmail.com
   
Effeta 2008. szept.. 22.  14:17 4
BASSZUSGITÁROST KERESÜNK BASSZUGITÁROST KERES FOLYAMATOSAN KONCERTEZŐ ZENEKAR. MŰFAJ: POP
- SAJÁT ZENÉT JÁTSZÓ, RÁDIÓS LISTÁKON SZEREPLŐ, FESZTIVÁLOKON RENDSZERESEN FELLÉPŐ CSAPAT - KREATÍV, MEGBÍZHATÓ ZENEI TUDÁSSAL RENDELKEZŐ BASSZUSGITÁROST KERESÜNK

INFO@EFFETA.HU
06 20 44 30 341
   
tandras1977 2008. szept.. 18.  15:55 3
ZENEKAR TAGOKAT KERESEK!!! ** Dob, Bass, Gitár, Billentyű **
Kreatív, belevaló, SZOLÓGITÁROST keresek zenekar alapításhoz,
egyedi, igényes és átütő dalok megvalósításához.
Saját dal repertoárral rendelkezem (mint énekes), pozitív visszajelzésekkel :)
További tagok jelentkezését is várom: BASSZGITÁR, DOB és BILLENTYŰS posztra.
Stílus: (beat, rock, funky, jazz, pop, blues, alter stb) kivéve: metal és gépzene!
FREEDOM !! :)
tandras1977@yahoo.co.uk
06 20 39 75 308
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky