3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
skater 2008. okt.. 5.  22:38 18
helló!

Zenekart keresek gitárosként lehetőleg pesten.
Skate, dallamos, ritmusos zenéket játszó együttest keresek.
5 éve gitározom.
időm és cuccom van.
olyan bandát keresek ami nem link tagokból áll
és komolyan veszik a zenélést, valamint nem csak pár hónapra gondolják a dolgot

stilus: rise against, blink, sum41, pennywise, donots, falcongate, saosin, afi,
antiflag, yellowcard, AWA, zebrahead stb

elérhetőségeim: dipshitbone@vipmail.hu email/msn
   
Musyc 2008. okt.. 3.  08:10 17
Hello!

Alakuló banda keres ritmusgitárost, basszusgitárost és billentyűst. Stílus: pop-rock-punk, egyebek :)
Érd, Budapest környékéről!
Köszi! :)

Ha érdekel, írj:
franktyrell@gmail.com
   
southrebel 2008. szept.. 29.  22:27 16
Énekes/Gitáros komoly, megbízható embereket keres, akik mellesleg nem riadnak vissza ha vokálozni kell:)Játszottam már több zenekarban, főként Metallicát nyomtam, régit-újat egyaránt, de játszottam már egyetemi bulikon Chuck berry-t, Jailhouse rock-ot is:)
Szóval nyitott vagyok mindenre...
southrebel@freemail.hu vagy:
0620/3212271
   
Daemona 2008. szept.. 23.  16:18 15
Hell!
17 éves Bp.-i lány vagyok, és szeretnék zenekart alapítani, vagy már meglévő DARK-INDUSTRIAL-METAL, GOTH-ROCK zenekarhoz csatlakozni, mint ÉNEKES, Budapesten!Irányvonal kb Drugzone, Deathstars, Orgy, Manson, Flyleaf,Dr. Melancholia stb... 4 éve hangképzésre járok, előtte 5 évig zongoráztam, és már megfordultam két zenekarban. email: daemona91@gmail.com
   
candlelight 2008. szept.. 11.  11:49 14
Rutinos énekesnő 8 év tapasztalattal nem kezdő zenekarát keresi Budapesten(esetleg környékén).Elsősorban rock/metal műfajban vagyok jártas, de nyitott vagyok minden újra és jóra!
   
zeneszerző19 2008. szept.. 10.  22:42 13
Sziasztok!
Szeretnék zenekart alapítani, az elképzelés már megvan, zenéket szövegeket folyamatosan írok, csak a megfelelő embereket nem találtam még meg.Énekelek gitározok és hegedülök , de legfőbbképpen énekesi posztot szeretnék betölteni.A hangszerelésről és a hangzásról alkotott elképzeléseimet majd megvitatjuk, ha felveszel az oliver1989@freemail.hu msn címre, vagy írsz a vizipipa@freemail.hu e mail címemre.
   
tandras1977 2008. szept.. 9.  17:27 12
Kreatív, belevaló, SZOLÓGITÁROST, keresek zenekar alapításhoz,
egyedi, igényes és átütő dalok megvalósításához.
Saját dal repertoárral rendelkezem (mint énekes), pozitív visszajelzésekkel :)
További tagok jelentkezését is várom: BASSZGITÁR, DOB és BILLENTYŰS posztra.
Stílus: "minden" (rock, funky, jazz, pop, blues, alter stb) kivéve: metal és gépzene!
Freedom !! :)
tandras1977@yahoo.co.uk
06 20 39 75 308
   
srose 2008. szept.. 5.  10:16 11
Pécsi metálzenekar énekest/énekesnőt keres a betegség miatt megüresedett énekesi posztra országszerte rendszeres koncertezési lehetőséggel (esetenként külföldön is). Jelentkezni lehet: info@icethunder.hu, vagy 20/599-6959. Az együttesről további információ: http://icethunder.hu.
   
nagyimre86 2008. aug.. 14.  19:11 10
Ahoi mindenki!
Veszprémi dobos lennék és keresnék olyan zenészeket vagy zenekart akivel szabadidőmben zenélgethetnék. Abból meg van sok és szeretem ezt hasznosan eltölteni. Minden műfaj érdekel szívesen kipróbálom magamat minden téren. Amit eddig sikerült magaménak tudni az a rock könnyen és keményen, némi funky, egy kis ska/punk valamint egy egészen kevés blues és jazz.
Tehát aki esetlegesen dobost keres az gondolhat rám is. És szívesen kisegítek bajban lévő zenekarokat is.
Ahol el lehet érni az a nagyimre86@citromail.hu
üdv...
   
Spike MC 2008. aug.. 14.  13:54 9
de ha máshonnan az se baj:D
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky