3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
vincezoli 2009. márc.. 5.  13:58 58
Kiadóval, két nagylemezzel, rendszeres fellépésekkel, öt klippel rendelkező lendületes, fiatalos zenét játszó budapesti popzenekar TROMBITÁST keres - ha szinti is megy az pluszpont lesz. Jelentkezni itt lehet : Vincze Zoltán, 06-30-2500-256 / zvincze@hdsnet.hu. Határidő : március 20.
   
perfectparty 2009. márc.. 5.  06:46 57
ÉNEKEST KERESÜNK! 5 éve működő, rendszeresen koncertező rendezvényzenekarunkba férfi énekst keresünk.

További részeletek itt:
www.perfectparty.hu/enekes

+36(20)527-0545
   
janne 2009. febr.. 16.  17:29 56
SÜRGŐSEN DOBOST KERESÜNK, A HONLAPUNKON VAGY A YOUTUBE.COM BELETUDSZ HALLGATNI A SZÁMOKBA,A STILUS HARD ROCK,
http://www.treffzenekar.hu
http://www.youtube.com/treffzenekar
http://www.myspace.com/treffzenekar
ha érdekel a dolog irj
Előzmény:   Brenyooo    2009. febr.. 16.  12:56  
Brenyooo 2009. febr.. 16.  12:56 55
DOBOS zenekart keres. 19 éves vagyok, több év zenekar, sok koncert, komoly cucc, és mindez pesten... főleg rock érdekel akár keményebb, akár könnyedebb, esetleg lájtosabb metál. death metál, hardcore, punk, és társaik ne is próbálkozzanak. nbnc89(kukac)gmail(pont)hu
   
Alabama 2009. febr.. 13.  12:09 54
ERŐS gitárost és dobost keresek budapesti alakuló zenekarba. Gyakorlottság, kreatívitás és megbízhatóság feltétel. Irányadók: R.H.C.P., Portishead, Audioslave, PJ. Harvey, Juliette Lewis, Queens of the stone age, Pepping Tom, Jamiroquai... mail: w.notalone@freemail.hu
   
baliharang 2009. febr.. 12.  18:17 53
Énekes-gitárost keresünk pop-punk-rock zenekarhoz Budapesten.
A dobos, az énekes-basszeros és jó pár dal adott.
Legyél 20-26 év közötti, a stílusnak megfelelő megjelenésű!
Kreativitás zene és szövegírásban szükségeltetik.
Stílus: Blink182, All time low, Amber Pacific(2006), Matchbook Romance(2003), Yellowcard(2003)...
Email: baliharang@gmail.com
   
Cujek 2009. febr.. 10.  18:09 52
Sziasztok!

Dobost, basszusgitárost, szóló-(vagy rithm)gitárost, és énekest (esetleg szintetizátorost) keresek egy alakuló rockzenekarba, vagy már meglévő bandához csatlakoznék, ha megfelelek nektek és kb. azonosak az elképzeléseink. (Miskolcon vagy a környékén).
Magamról néhány szót: 32 éves (férfi) vagyok kb. 10-12 éves koromtól gitározok, (dobon, és szintetizátorozon is tudok játszani de a zenekarban gitározni szeretnék) bár volt 7-8 év amikor 1 "kicsit" kihagytam és nem foglalkoztam a zenéléssel, (de el nem felejtettem).
Zenei téren elég nyitott vagyok, szinte minden műfajban vannak olyanok akiket kedvelek, de a zenekari elképzelésem, illetve a stilus amit szeretnék játszani az a: Stone Sour - System of a down - Road - Lordi - Slipknot stilusok keveréke, de már meglévő csapathoz meghívásom esetén egyébként minden megoldás (minden stilusirányzat) érdekel.
Ha felkeltettem az érdeklődéseteket akkor a következő email címre legyetek szivesek írni:

kojoepeter@hotmail.com

Köszönöm a figyelmeteket!
   
musicianwanted 2009. febr.. 8.  17:14 51
budapesti basseros vagyok 25 éves 10+ év tapasztalattal, cuccal. olyan csapatot keresek, ahonnan már csak a bass hiányzik. alakuló félben lévő "majd csak lesz valahogy" nem annyira érdekel. első sorban koncertező v arra vágyó csapatot keresek. stílushoz nem kötném a dolgot, elég nyitott vagyok de cover band NEM érdekel. 20/919-4865 pacsi
   
Svado 2009. febr.. 7.  19:27 50
Győri dobos keres zenekart vagy csak egy kreatív gitárost, gyakorlatilag bármilyen stílusban. Most léptem ki egy együttesből. Minden egyebet utána megbeszélünk. svado@freemail.hu
   
Alabama 2009. febr.. 6.  09:44 49
GITÁROST keresek sürgősen, budapesti alakuló zenekarba. Gyakorlottság, kreativitás és megbízhatóság feltétel. Irányadók: R.H.C.P., Portishead, Galliano, PJ. Harvey, A.I.C., Juliette Lewis, Queens of the stone age, Pepping Tom, Jamiroquai, Live, Morcheeba... mail: w.notalone@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky