3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. február

Témakörök
Hirdetés
2005. február
szabyg 2005. febr.. 5.  18:36 33
Re-G
Hello Hooker!

Én a Re-G billentyûse vagyok. Szeretnék válaszolni a feltett kérdésedre.
Köszi szépen a kritikát. Teljesen igazad van a Busz címû számunk infantilis, de ennek ellenére sokan szeretik a közönségünkbõl és ezért tartjuk még mindíg meg, de egyébként a Maradok c. szám a fõ profil. Roots reggae zenekar vagyunk, tehát ezt a vonalat próbáljuk meg követni, a Busz pedig nosztalgia illetve már az életünk része, amellett mondom sokan szeretik.
De örülök, hogy tetszett a Mradok. Egyébként stúdióban vagyunk és folymatosan vesszük fel a dalokat.


Üdvözlet és béke:

Szaby G
   
Hooker 2005. febr.. 5.  17:49 32
RE-G
Én azért szavaztam a RE-G zenekarra mert a két mp3-at meghallgatva , -bár a Busz nem tetszett, szerintem elég idétlen(bocsika)- a Maradok c. szám nekem nagyon bejött.Nagyon jól hozzátok a reggae fordulatokat.A hangulat nagyon jól meg van teremtve.A dob, basszus, gitár nagyon jól hozza a külön dolgait.Az ének még ha európai módon is , de reggae-s, a vokál is ott van. Az effektezett "férfi vokál" nagyon fekás ,bejött.Tiszta Jamaica.
A "tompított" trombita helyett szívesebben hallgattam volna néhány gitár hangot, vagy szaxit.De ez már csak szõrözés.
Nem tudom hogy ez a szám feldolgozás vagy saját, de ezek miatt szavaztam erre a zenekarra.
Több számot nem raktok fel?Mert kíváncsi vagyok a hogy a "Busz", vagy az igazi reggae fele húz a zenekar.
   
csanyu 2005. febr.. 5.  17:26 31
Rooster
Sziasztok!
Ismételten Rooster!Mert jók,egyre jobbak,és különben is a LEGJOBBAK!!:o)
AzAz:gyerünk Rooster!
   
akitha 2005. febr.. 5.  13:50 30
Imádom a Roostert!
   
gadri 2005. febr.. 4.  19:51 29
Rooster
A Roosterre szavazok, mert megérdemlik!!!
   
Frúsánti 2005. febr.. 4.  11:26 28
Azért szavazok a Szexlightkór-ra ,mert hiszem ,hogy a szürreálfunky
megváltoztathatja a magyar zenei életet.
   
mammma 2005. febr.. 4.  08:53 27
SZEXLIGHTKÓR!!!
   
Dörmi 2005. febr.. 4.  08:31 26
Nem tudok mást írni: Ismét az OPUS ALTERA-ra szavazok!!!
   
Tina 2005. febr.. 3.  20:40 25
Pluto
ha az elözöhonapban ios akkor most is PLUTTTTTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!
   
gauri 2005. febr.. 3.  17:27 24
Rooster
Mint eddig..most is a Roosterre szavazok,mert változatlanul
tetszik a zenéjük(sõt..idõvel egyre inkább!!)
Remélem egyszer csak meglesz ez is....
no de mi nem türelmetlenkedünk...:-))
egyszer mindennek eljön az ideje!!
ROOSTER!!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky