3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. február

Témakörök
Hirdetés
2005. február
mammma 2005. febr.. 3.  12:39 23
Érdemes odafigyelni a Szexlightkór szövegekre! Nagyon idióták! Nekem bejön. Hajrá SZLK!
   
okibacsi 2005. febr.. 2.  21:58 22
Rooster
A múlt hónapban is a Roosterre szavaztam, most sem teszek másként. Akkor már egyszer részletesen indokoltam a döntésemet, most röviden csak annyit, hogy ez egy megdöbbentõen hiteles banda tele érzéssel, energiával, átütõerõvel. Koncertjeik fergeteges hangulatúak, földolgozásaik telitalálatok, de -- akár több estét is betöltõ -- repertoárjukban egyre több az egészen kiváló saját dal is. Úgy képesek visszahozni a hetvenes évek hangulatát, hogy közben mégis korszerûek, frissek, modernek, sõt újszerûek, eredetiek tudnak lenni. Rég nem ezen a szinten lenne a helyük!
   
Titok 2005. febr.. 2.  20:40 21
PLUTOOO
Mindenki azt gondol,amit;és úgy áll hozzá, ahogy...;de sztem akkor is megérdemelnének 1 fasza min felvételet.
Ennyi.
( Szeretlak benneteket,és tetszik amit csiáltok;) )
   
Timcsi 2005. febr.. 2.  18:42 20
Re-G
Én a Re-g-re fogok mindig szavazni. Nekem õk az Istenek! Imádom Õket, no meg persze az egész reggae stílust!!!

Üdv.: Timcsi
   
drjucika 2005. febr.. 2.  16:35 19
Rooster
Ezek szerint nem csak én vagyok kitartó?!
!! !HAJRÁ ROOSTER! !!
Rájuk szavazok, mert szeretem õket! Pénteken megyek is koncertre - ha csak nem jön közbe valami...
   
schwabee 2005. febr.. 2.  15:44 18
HELLO!
ISmételten a ROOSTER-re szavazok!!!
CSAk IGY TOVÁBB!!!
   
voldemort 2005. febr.. 2.  13:09 17
elõzõhöz...
Elõzõ hozzászólásom végének teljes formája:
"Ha ez a lehetõség is hozzásegíti a zenekart, illetve bennünket, akik szeretik amit Roosterék csinálnak, ahhoz, hogy ez a fejlõdés töretlen maradjon, akkor ez az indokom, hogy rájuk voksolok.
Csakúgy, mint januárban! "

bocs
   
voldemort 2005. febr.. 2.  13:06 16
megintcsak Rooster
Nem mondom, hogy nem szontyolodtam el kicsit, de nem szegi kedvem teljesen a januári szavazás végeredménye.
Olvastam itt ilyeneket, hogy vesztett csata, meg végsõ gyõzelem... Ez szerintem sem verseny, harc - ez egy lehetõség! (Azt hiszem van, aki - szerencsére - szintén így látta.)
Szeretném, ha ez, vagy egy hasonló lehetõség (egyszer) a Roosternek is megadatna, így szavazatom ebben a hónapban is az övék! Nekem tetszik, amit csinálnak, jó hangulatúak és egyre színvonalasabbak
a koncertek. A zenei fejlõdés érezhetõ: a jelenleg letölthetõ demók és a koncerteken való megszólalás közötti különbség hihetetlenül nagy. (A változás szerencsére pozitív :) Ha ez a lehetõség is hozzásegíti a zenekart, bennünket, akik szeretik amit Roosterék csinálnak, akkor ez az indokom, hogy rájuk voksolok.
Csakúgy, mint januárban!
   
PunkGirl 2005. febr.. 2.  11:24 15
Pluto
Sajnálom,hogy a múlt hónapi szavazásban nem õk nyertek.Remélem most sikerül nekik!! HAJRÁ FIÚK!!
   
gytodi 2005. febr.. 2.  09:17 14
RockAndRoll 4ever - Rooster
Rooster - Én még mindig rájuk voksolok. Ha nyernek, legközelebb majd egy másik zenekarra fogok, de a mostani szavazásban ismételten az õ zenéjük áll hozzám a legközelebb. hajrá srácok - egyszer meglesz ez (is)! Wigwam-os "Arany Nyíl"-on meg adjátok fel a labdát a Disco Expressnek... (Érdekes páros :-))
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky