3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Simple Plan - emo-e vagy? kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezSimple Plan - emo-e vagy? kommentek
missmadden 2008. márc.. 23.  15:08 6
marmint steveyvel
   
missmadden 2008. márc.. 23.  15:08 5
abszolut egyetertek
   
stevey 2008. márc.. 20.  22:28 4
még annyit, hogy ez a banda már jópár éve nagyon híres és nagyon ismert és imádott banda...nem most aktuális épp...csak most készültek el az ujabb albumukkal.
és naigen megnézhetnéd azt a videojukat pl. amiben az ittasvezetés ellen tiltakoznak. ilyet valaki nem divatbol csinál.
najo megint írhatnék egy regényt inkább olvass utána és rájössz az igazságra^^
   
stevey 2008. márc.. 20.  22:23 3
azt sem tudom, hol kezdjem, hiszen nagyon felidegesített ez az egész. ugyanis nem is ismered őket.
nade mindent elkell valahol kezdeni.szóval:
először is ez a HARMADIK album vagy 4. ha az MTV HARD ROCK LIVE-ot is számoljuk.és ez nem ügyesen összerakott pop zene hogy
hogy téged idézellek. hanem ez kőkeményen átdolgozott 13 remek szám rengeteg munkával társítva.a szívüket lelküket beleadták
és nem utánoznak ahogy ezt te mondtad. ömm...nem értem mibajod azzal hogy 13 éves koruk óta együtt játszanak!?
szerintem ez igenis aranyos vagyis hogyis fejezzem ki magam...ők már tényleg többek mint 5 jóhaver... ők imádják egymást és mi
meg őket.
a cd játékideje nemtudom hogy jön ide...'szirupos balladák' pff...nekik is vannak érzéseik tudod!?...pl. szerintem az egyik legédesebb dolog Pierre-től, hogy a beteg tesójáról/nak írt egy dalt...de lehet, hogy ez neked szirupos balladaként jön le.márha neked nincsenek érzéseid...ha már itt tartunk, ők nem azt írják amit a tinik hallani akarnak...hanem ők azok akik az életről írtak eddig és írnak most is. és nem ugy írnak hogy ez talán kelendő lesz akkor megragadom ezt a témát...ilyet csak te mondasz aki nem is ismered őket.
naés ez az emo meg no thankx...még csak egy mondatban sem lehetne említeni ezt a 3 dolgot. ilyet ismét csak egy olyan mond aki nem ismeri őket...éstalán nem lát a szemétől...mitől lesz ez emo!? azért mert az egyik tagnak Davidnek fekete és hosszu a haja...huhha akkor a félvilág emo...nemde!?...mellesleg a no thanx nevű s**r ami még csak bandának se mondható fel sem ér az sp-vel és soha nem is fog!
ez a 'hey,ho-let's go' ez is egy akkora hülyeség...te aztán tudod ám.
bagázs...pff
lola na ujabb pff...loláról inkább ne is beszéljünk, mert ugy utálom ahogy van...és hogy semmi köze az sp-hez annak sem azis biztos.
és nem fakezűek az biztos...nagyon jól játszanak.
'Van benne festett szemű szomorkás srác, rommátetovált, és persze tarkopasz szerepre sem kellett sokáig castingolni. Mindettől függetlenül a srácok kinézete olyan, mint a zene. Sehol egy igazi fazon, egy egyedi jellemvonás, az egész produkciót átitatja a „láttamhallotammárvalahol” érzés.'-na erre inkább nem mondok semmit...illetve DE...az hogy megnézed őket és írsz a kinézetükről ráadásul tök hülyeségeket.
festettszemű szomorkás arc!?...ezt is azér írtad mert fogalmad sincs az egészről...életemben nem nevettem ennyit mint rajtuk, ők mindig megtudnak nevettetni...ésha kihuzza a szemét ,neki így tetszik...ez talán fáj!? ettől még nem emo vagy valami.
rommátetovált-itt gondolom pierre-re gondolsz akinek egészen egy keze van feltetoválva...huha ez télleg rommávan tetoválva...nemtudom akkor a többi együttes tagjai akinek az egész testét fedi ilyesmi akkor arra mit mondanál!?...mert mégha béna lenne...de az ő tetkóik igényesek.
ez a tarkopasz is nagy beszólás volt...jeff szerintem így jó ahogy van. ha neked nem teccik ez van nemis neked akar tecceni xD...és én őt is nagyon imádom...
nincs egyedi vonás!?...nahát ez lol...milyenre egyedi-re gondolsz!? mármint milyenre még nem is ismered őket...és nem tudom hol láttad vagy hallottad már ezt...de bizonyára neked csak ezt jelenti a leutánzást...de ha még tudnád miről beszélsz,megérteném xD

tudatodra adnám ebben nincs semmi műanyag...keményen dolgoztak, a saját ötleteik érzéseik, zenéjük alapján...
és nem a pénzre hajtanak,hanem azt csinálják amit szeretnek és ők legalább odafigyelnek ránk...hány olyan zenekarról lehet még ugyanezt elmondani,hogy mindennap vlogolnak csak hogy tudjuk mi van velük. hogy majdnem mindennap írnak nekünk. hoyg egy csomó koncertet adnak csak nekünk. ezt az odafugyelét amit tőlük kapunk hasonlítgathatod...de nemhiszem találsz hasonlót.
egyébként igen rengetegen csápolnak ezt jól mondod,de csak is a jó zene miatt és mert a srácok imádnivalóak.

ez a pop meg mit tudomén miről beszélsz hallgasd meg a régi számaikat.punk-rock számok és rockosak....és nem ugyanaz mint pár éve...ugyan kicsit változtattak a stíluson,de a rock még mindig megmaradt és bennük él és ugyanugy ugrálnak meg stb.

ez az utolsó pedig nagyon a szívemig hatolt..pfff ezt a sok hülyeséget amit összehordasz...
és akkor mivan ha valaki akkora fan hogy egy cd-ért mondjuk többet tanul, mondjuk alkalomadtán..ebben nincs is semmi hisz máshol meg másért...valószínű azért teszi mert annyira imádja őket..

canada-nak semmi oka a bocsánatkérésre,arra inkább neked lenne, mint canada-tól, mint pedig maga az együttestől,hogy ilyen sok marhaságot összehordasz egy olyan bandáról akit nem is ismersz. mégha legalább rendesen utánanéztél volna és nem rontod el rögvest az elején.

szóval ezzel az egésszel azt akartam mondani, hogy ugy ítélj róluk,hogy meghallgattál legalább egy számot, elolvastál legalább egy blogot tőlük vagy láttál egy vlogot...vagyhogy egyáltalán tudsz már róluk valamit.
addig pedig ne hord le őket...hiszen azt se tudod miről beszélsz.

nemis tudom mit magyarázkodok ugyanis amennyi eszed van xD...mindegy a lényeg én kiállok értük akármi lesz akármikor, hiszen ők is kiállnak értünk...
   
DB 2008. márc.. 20.  14:28 2
Nem tudom mi alapon írsz róluk kritikát, mikor még rendesen utánuk sem néztél. 3. album, sőt a live-al együtt a 4.!
Elég sokmindent nem tudsz még. Ha nálad ezerszer ismertebb kritikusok azt írják, hogy az album jó, vagy épp fergeteges, akkor nem tudom miért írod ezt.
E szám? Ez k*va vicces volt. :S
Édeskevés? Az előző albumot évekig hallgattam, még most is, és az új albumot - noha lényegesen más mint a másik kettő - is több millióan vették meg.
13 éves koruk óta? És ha igen? Mi abban a rossz? A legjobb barátok, szinte család, és te ezt piszkálod?
Neked nem sok minden van rendben az életedben.
Lehet, hogy csak 11 szám (+2!!) van az albumon, de ezeket sokáig formálták tökéletesre és megérte!
Mi jogon hasonlítod pont a magyar sz*rságokhoz azt a bandát, ami már elért sokmindent (csatlakozott az állatvédőkhöz, figyelmeztetnek az autóvezetés veszélyeire,fulljó koncertet adnak, tartják a fanokkal a kapcsolatot és még sorolhatnám, amit sok banda nem tesz meg mert túl felvágósak).
Kiváncsi vagyok, hogy a kinézetükkel mért van bajod (fogadjunk jobban néznek ki, mint te).
Semmi műanyag nincs a zenéjükben. Szívből játszanak, sosem playbackelnek, az albumon ugyanolyan jó a hangjuk, mint élőben (ami nagyon sok énekesről nem lehet elmondani).
Neked kéne bocsánatot kérni a rajongóktól és a SP-től, hogy ilyen marhaságokat írsz róluk!
Csak sajnálni tudlak...
   
FuX 2008. márc.. 19.  15:29 1
hmm hát elöször is mért is aktuális a Simple Plan? igen perszeee biztos éniscsak divatbol szeretem 2 éve...azért mert kiadták a 3. albumukat(igen és nem a 2.at... talán jobbanis utánakellett volna nézni)már rögtön aktuális banda lett...eddigis léteztek ezutánis fognak... és a no thanx hogykerül ide? emo? ez hol emo uramisten már az embernek nemlehet hosszu hajasem mert le emozzák? amugy nemtudom 1általán tudod e mien együttesröl irsz? hallottál már töllük egy számot is? mert sztem nem...fuj és lola hogykerül ide ezt sem értem már nemazért de én rühellem öt és semmi köze nincs az SP-hez...és miazhogy szomorkás? láttál már egy videot is rolluk? és eza rommátetovált jelzö nemtudom h esetleg Pierre tetoválására utal ami a bal karját befedi? nemtudom te láttad e már Travis Barkert...na örá mitszolnál(nem szídni akarom Travist mert imádom öt) és ez hol pop?:O ember gondolkozzál már mielött ilyeneket irogacc és lehet igen tin ivagyok de basszus annak a korosztálynak akik nemütik a 18at már nemis lehet véleményük mert azok már rögtön "lázado tinik"...és a Simple Plannek köze sincs ehez az egész világdivat emohoz sokkal régebb ota létezik ez a banda és semmi sem köti öket az emohoz...és szerintem más 1üttesek szöveglistájába is becsuszik 1-1 érzelmes dal...szoval akkor ökis emok?...na hát ennyi lehet szánalmas szövegekkel amortizálni öket a féltékenységnek ugyláccik nincs határa...
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky