3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenészeket keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenészeket keresek
Slyy 2010. jún.. 14.  11:17 246
Alakuló zenekarunkba DJ-t keresünk!!! Ha ambíciózus vagy, fiatal, jóképű, kitartó, és még nincs neved a szakmába akkor jelentkezz: szekycs@freemail.hu e-mail címen.
Előzmény:   Anumauri    2010. jún.. 13.  23:26  
Anumauri 2010. jún.. 13.  23:26 245
Dead Can Dance tribute!

Dead Can Dance tribute-höz keresünk zenészeket! "Lisa" és "Brendan" már van, s ezúton keresünk szintist/samplerest/zenei programozót, ütőst, valamint gitárost, vonóst...több minden jöhet, ismerve a DCD zenéjét ;) Ha jönnél, írj ide: anumauri@citromail.hu Aztán megnézzük, ki mit tud! :)
   
lacage 2010. jún.. 10.  08:05 244
Dobost és basszusgitárost keresünk alakuló budapesti rockzenekarba (pl Nickelback, Calling, Pearl Jam, Shinedown, Oasis, stb). Fellépési lehetőségek adottak; elkötelezett, megbízható zenészeket keresünk akik ilyen zenéket szeretnének játszani. Érdeklődni lehet: lacagee@yahoo.com
   
szer 2010. jún.. 7.  12:15 243
Magyarul éneklő, alternatív, indie, britpop stílusú zenekar keres, modern gondolkodású, elektronikában jártas, zeneszerzéssel is foglalkozó kreatív BILLENTYŰST.

tbence81@gmail.com
20/560-66-00
   
Kristof.Tutyi 2010. jún.. 1.  11:30 242
Szia!

István vagyok. Olvastam a hirdetésed.
Milyen korosztályra gondoltál?

Pár szó magamról. Budapesti vagyok 39 éves. Régóta zenélek, de teljesen más stílusokban. Viszont nagyon érdekelne ez a zenei elképzelés.
Több hangszeren is játszom, főleg akusztikus gitáron, és kobozon, de természetesen van villanygitár is. Illetőleg van tekerőlant. Mivel énekelni is szeretek, szívesen vokálozom, vagy éneklem.

Most úgy alakult az életem, hogy a jelenleg futó zenekarokból az egyik hosszabb pihenőt tart, a másik pedig alkalmankénti (értsd fellépés előtti összepróbálós ) összeröffenés, tehát nem foglal le sok időt.
Eddig játszot stílusaim főleg folk és világzene voltak. Némi moldvai dallamvilág is elő-elő fordult. Mivel a metált is szeretem, (bár nem játszottam) érdekelne ez a fajta zene.

Ha lehet, kérlek küldj hangzó anyagot.

Ha bármi kérdésed volna, keress meg, és válaszolok.

Végezetül egy kérésem volna. Ha valamiért mégsem férek bele az elképzelésedbe, akkor legalább egy mail elejéig üzenj kérlek, hogy tudjam.

Üdv: Én
Előzmény:   mikehf    2010. febr.. 17.  20:07  
6ER1 2010. máj.. 30.  16:54 241
Sziasztok!

Budapesti alternatív rock zenekar keresi nem kezdő basszusgitárosát! Saját dalokat játszunk, a stílus kb. Quimby-Kispál-Nirvana, némi etno és reggae adalékkal fűszerezve. Gyertek, vár a slágergyár! :-)))

klgergo@gmail.com
   
Musyc 2010. máj.. 24.  19:51 240
Hello!

Trió alakításához keresek gitárost, és még egy hangszerest. (I'm the singer.)
Stílus: jazz, pop, bossa nova, blues, ami jön.
Kor: akárhány éves lehetsz, én 17 vagyok (majdnem 18 :))
Környék: Érd, Budapest (én sóskúti vagyok)

e-mail: franktyrell@gmail.com
telefon: 06-30-262-4466
   
hullamlovaszenekar 2010. máj.. 23.  11:12 239
A hullámlovas zenekar ritmusgitárost keres. http://www.hullamlovas.hu/
   
adam135 2010. máj.. 22.  17:56 238
Hello!
Basszusgitárost keresünk, nemrég alakult zenekarunkba...
Dallamos rock zenét játszunk, Budapesten.
Kezdők, haladók,.... bárki írhat!!!! (csak írjon...)
e-mail: lukacs.adam@gportal.hu
üdv.
Ádám
   
hullamlovaszenekar 2010. máj.. 20.  18:54 237
Improvizációs est: Te, ének, percussion ritmushangszerek-, és bármilyen dallamhangszer játszanak. Május 30. Rézmál kávézó. http://www.mindigegyszer.fw.hu/
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky