3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenészeket keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenészeket keresek
tandras1977 2010. aug.. 6.  16:51 286
Az Empress énekese dalszerző társat keres.
Az Empress szólógitáros, basszusgitáros és dobos posztra keres tagokat.

The Empress looking for sologuitar player, bassguitar player and drummer.
Tel: +36 20 3975308

http://www.goodday.hu/
   
stonedbear 2010. aug.. 5.  11:28 285
Stoner / grunge hatású rockzenekarhoz keresek budapesti 20-30
közti/körüli, cuccal rendelkező zenésztársakat (elsősorban dobost és
basszusgitárost, de billentyűs jelentkezésének is örülök és a vokál
tudás is jó pont)!

Én gitáros-énekes vagyok, rengeteg saját ötlet, kész és félkész dal
van, a riffek alá már csak egy tökös ritmusszekcióra van szükség.

Amiket én szeretek: DOWN, tito and tarantula, pearl jam, led zeppelin,
black sabbath, TCV, temple of the dog, Spiritual Beggars, QOTSA,
Beitthemeans, foo fighters, black stone cherry, motorhead, AIC, IHM...

Amiket elvárok: rendszeresen (heti egy minimum) és időben próbára
érkezés, nem tűnik el senki 3 hétre csak úgy, komoly hozzáállás,
próbák/felvételek/utazások közös finanszírozása. Bár én ezeket
természetesnek tartom egy zenekaron belül, sajnos nem mindenki.

email: stonethebear@gmail.com
   
kr1sz 2010. aug.. 5.  01:12 284
Heló!
19 éves budapesti srác vagyok, egy éve járok komolyabb szinten hangképzésre. Előtte autódidakta módon tanultam és mivel a családom igen nagy része kifejezetten jó viszonyt ápol a zenével, komolyabbra fordult a dolog. Márciusban fogok felvételizni a Kőbányai Zenestúdióba, egy-két év múlva pedig a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Jazztanszékének ének szakját célzom meg (Ez a zongora tudásom fejlődésének mértékétől függ.) Régóta gondolkozom egy zenekar alapításán. A célom az, hogy fiatal (Persze nem zárom ki az idősebb korosztályt sem.) kreatív és fejlődni akaró zenészekkel játszhassak együtt, hiszen mindannyiunk érdeke, hogy egyre komolyabb értéket képviseljünk. Az elképzeléseim alapján jelenleg feldolgozásokkal kezdeném el, a zenei irányzat igencsak vegyes. Úgy gondolom, hogy a soul, funk, jazz és a swing érintésével a komolyabb zenei irányzatok kiaknázása meglehetősen élvezetes produkciót képes kiadni magából. Főbb előadók akiktől elsősorban játszhatnánk: Sting, Jamiroquai, Jamie Cullum, Michael Buble, Stevie Wonder és egy-két Caramel szám kevésbe populárisabb nyávogós stílusban. (Ettől függetlenül ha esetleg összejön ez a zenekar akkor az együttes minden tagjától nagyon szívesen várom az ötleteket hisz nyitott vagyok az újabb dolgokra.) Igazából a jelenlegi helyzetben azt mondanám, hogy egy komplett (dobos, basszer, szólógitár, zongora, esetleg valamilyen fúvós/trombita/vonós amellyel lehetne színesíteni a számokat) zenekart szeretnék összehozni. Ha a soraim felkeltették az érdeklődésedet akkor kérlek írj a fulop.krisztian91@gmail.com –ra és a további dolgokat megbeszéljük.
   
Gery001 2010. aug.. 4.  16:04 283
Hajdúdorogi kezdő eggyütesbe keresek basszusgitárost. Elérhetőség: geri1996@totalcar.hu
   
morro 2010. aug.. 3.  23:49 282
hello!
budapesti kezdő zenekar keres énekest !! ( 15-16-17 éveset)
müfaj: indie altern rock
van pár saját számunk,feldolgozásunk.
irj egy mailt és már mehetünk is probálni

fiomorro@citromail.hu
   
annazsanett 2010. aug.. 3.  11:00 281
Sziasztok!
Keresek egy gitárost, illetve egy zongoristát akusztikus trióhoz.
Írjatok! Üdv!
annazsanett@gmail.com
   
latin lovi 2010. aug.. 1.  15:09 280
Sziasztok!
Győri zenekar keresi szintisét metal blues é rock stílusban, próbaterem és koncert lehetőségek vannak
ha felkeltette figyelmedet írj a farkasmark88@gmail.com e.mail címre!!
   
amymistake 2010. júl.. 31.  16:58 279
Olyan zenészeket (elsősorban nagybőgőst, basszusgitárost vagy szólógitárost) keresek, akik szívesen játszanának igazán elvont, kicsit jazz-es avant-garde, art-rock zenét. Saját számokat írok, ezeket játszanánk. Én 18 éves vagyok, székesfehérvári, énekelek, gitározok és zongorázok. Érdeklődés: Balog Emese - amymistake@vipmail.hu
   
johnmayer 2010. júl.. 30.  20:15 278
Dobost keresünk! Budapesti zenekar keresi dobosát. Amiket eddig játszunk: Jimi Hendrix, RHCP, sajátok. Mi ezt elég komolyan gondoljuk, úgyhogy hobbizenészek kíméljenek. Ha érdekel írj a johnmayer@freemail.hu -ra
   
H_ 2010. júl.. 25.  17:49 277
Üdv!
Jómagam egy 19 éves, amatőr (de nem kezdő) basszusgitáros lennék, és azt szeretném tudni, hogy Budapest közvetlen vonzáskörzetében illetve Székesfehérvár-Dunaújváros környékén akadna néhány, technikával (skálák, akkordok, pontosság) és felszereléssel felvértezett egyén, aki punk-rock témában gondolkodna? A fő hatások e téren: Macskanadrág, Rancid, NoFX, H2O, Street Dogs, tehát akadna itt egy-két dallamosabb, ügyeskedősebb téma is, nemcsak a jó öreg kvint-oktáv.
Amennyiben érdekel, akkor a hajzee@hotmail.com e-mail címre várok leveleket.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky