3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. január

Témakörök
Hirdetés
2005. január
K-roy 2005. jan.. 30.  15:00 408
Én azé szavazok a Plutora mert ÉN vagyok a dobos.
És eddig minden koncerten ott voltam és nagyon bejön amit csinálunk.
Ennyi.
   
Tasó Karcsi 2005. jan.. 30.  14:53 407
Re: Psycho Obs.
[quote:17f57f8a08="Zoleeca"][quote:17f57f8a08="Tasó Karcsi"]Én nem szándékoztam szavazni, de a pultos fiúk, nyílt arroggánssága szerintem sértõ. Gondolom vili, kire miért szavazok.[/quote:17f57f8a08]

Ha arrogáns a pultos, keress másik kocsmát:) De szerintem Pluto-t akartál írni. Ha miattam, csak hogy tudd én nem vagyok a zenekar tagja. Nekem meg az szúrja a csõrömet, hogy ITT annyi ember méltatja a Psycho-t, hogy az már sok. Persze egyszerre 3an regelnek egy fél órán belül, és mindenki egy mondatot ír. Mindeközben, a SAJÁT fórumuk meg olyan kihalt, mint egy temetõ atomtámadás után. Remélem egyszer oda is ennyi lelkes "rajongó" ellátogat.

Ezt én sem akartam mondani, de a te fenti hozzászólásod kihozott a sodromból egy kicsit. Nem akartál szavazni? Tegnap csak úgy regeltél, és most meg hozzászólsz és szavazol, de te nem akartál. Akkor miért regeltél, és miért csak most (pont a szavazásnál) szólsz hozzá? Hmm?[/quote:17f57f8a08]

Nos, vannak emberek, akik nem azért járnak iskolába, hogy ne zavarják az otthoni nagy takarítást, s el tudják olvasni a szabályzatot, amiben nem foglaltatik benne, hogy nem csak egy mondatot kell írni, s tudnak olyan összetett mondatokat írni, ami mégiscsak egynek számít, de mondanivalója mégis tömör, lényegretörõ és tekintélyt parancsoló, de talán a legfontosabb erénye az, hogy nem hagy támadási felületet maga után.
   
jambort 2005. jan.. 30.  14:47 406
Psycho Obsession powaz hajrá
   
jambort 2005. jan.. 30.  14:47 405
Psycho Obsession powaz hajrá
   
plutoscsaj 2005. jan.. 30.  14:47 404
Sziasztok!

Mymusic Admintól szeretném kérdezni hogy pontosan mikor ér véget a szavazás? Mert láttam hogy mult honapban 20 óra környékén volt lezárva, azelõtt éjfélkor, stb.

Köszi a választ elõre is.
   
Tódzoli 2005. jan.. 30.  14:06 403
Mindigis támogttam (akárhogyan) a feltöregvõ zenekarokat. Sok sikert a Psychoéknak.
   
Zoleeca 2005. jan.. 30.  13:56 402
Re: Psycho Obs.
[quote:7507f11cd3="Tasó Karcsi"]Én nem szándékoztam szavazni, de a pultos fiúk, nyílt arroggánssága szerintem sértõ. Gondolom vili, kire miért szavazok.[/quote:7507f11cd3]

Ha arrogáns a pultos, keress másik kocsmát:) De szerintem Pluto-t akartál írni. Ha miattam, csak hogy tudd én nem vagyok a zenekar tagja. Nekem meg az szúrja a csõrömet, hogy ITT annyi ember méltatja a Psycho-t, hogy az már sok. Persze egyszerre 3an regelnek egy fél órán belül, és mindenki egy mondatot ír. Mindeközben, a SAJÁT fórumuk meg olyan kihalt, mint egy temetõ atomtámadás után. Remélem egyszer oda is ennyi lelkes "rajongó" ellátogat.

Ezt én sem akartam mondani, de a te fenti hozzászólásod kihozott a sodromból egy kicsit. Nem akartál szavazni? Tegnap csak úgy regeltél, és most meg hozzászólsz és szavazol, de te nem akartál. Akkor miért regeltél, és miért csak most (pont a szavazásnál) szólsz hozzá? Hmm?
   
AdamKO 2005. jan.. 30.  13:48 401
Pluto
Hát srácok, nagyon jók voltatok Szarvason, nem is értem, hogy miért nem értékelte a zsûri a punk zenét, de hát ez van. Ne adjátok fel, csak így tovább! Kíváncsi lennék, hogy miket mondtak a tájékoztatón nektek (meg persze a többieknek is).

Ja és a nyalókás basszer nagyon zsír volt :)
   
Tasó Karcsi 2005. jan.. 30.  13:48 400
Psycho Obs.
Én nem szándékoztam szavazni, de a pultos fiúk, nyílt arroggánssága szerintem sértõ. Gondolom vili, kire miért szavazok.
   
Jany 2005. jan.. 30.  13:35 399
Üdv. a Psycho obsessionak.

Rátok szavaztam
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky