3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
Anonymous 2006. ápr.. 18.  16:40 350
Tiszteletem az egybegyûlteknek.

Basszusgitáros vagyok, és egy olyan bandát keresek, ahol ilyen nincsen. Szeretem a könnyedebb rockot, a jazzt, a kettõ keverékét, a bluest is elviselem és nem vetem meg az igényes elektronikus vegyítést sem. Továbbá szeretem a kakaót is, de azt nem lehet eljátszani. Budapesti vagyok, így ezt a területet lõjük be lehetõleg, kivéve ha van teleportod.

retekperec@freemail.hu
   
künöngép 2006. ápr.. 15.  13:15 349
basszerost
Grunge-rock-punk (Nirvana, Motöhead, Sex-Pistols, Auróra, Tankcsapda) zenét játszó csapat keresi, kreativ, stilusos, kemény kiállású alkoholista BASSZERÉT Budafok-dunakeszi-vác körzetben, az egységes ütõképes felállás kialakitásához.
Saját számok! Próbahely megoldott, koncertlehetöség széleskörûek, lemezfelvétel.
Alapfokú tudás szügséges, de fontos az elszántság, és hogy be tudj illeszkedni. korhatár: 15-17 év

e-mail: kedvesjoco@freemail.hu
tel: 0630 33 45 324
   
funkenstein 2006. ápr.. 13.  11:55 348
RHCP TRIBUTE BANDÁBA ÉNEKEST, BASSZEROST, DOBOST KERESEK.
17 éves, budapesti, nem kezdõ, de nem is gyakorlott punk-funk-rock imádó gitáros vagyok.
Eleinte nagyrészt Chili-feldolgozásokat (fõleg a régebbi számokat) szeretnék játszani, aztán áttérhetnénk saját számok írására hasonló és egyéb stílusban (akár "keményebb" vizekre is evezve).

Szóval kéne egy "kortárs", max. 25 éves:

- még ha nem is nagy, de markáns hang
- ebben a stílusban jól mozgó slap-állat basszusgitáros
- pontos, odabaszós, változatos ritmusokat ismerõ, megbízható dobos.

Elérhetõség: cs_dan@freemail.hu
   
RDDan 2006. ápr.. 11.  23:06 347
Basszeros és gitáros bandát keres!
Egy basszeros és egy gitáros bandát keres. CSAK EGYÜTT!!!!!
Fõleg pest és környéke.
Elérhetõség: tdanny@freemail.hu
   
Titusz 2006. ápr.. 11.  10:32 346
zenekar
Budapesti 30 éves basszusgitáros keres mûködõ zenekara mellé Neil Young feldolgozászenekart, vagy ilyenhez tagokat. Heti 1 próba, havi 1-.2 koncert oké. Csak örömzene, hatalmas jammelésekkel. Cucc, tapasztalat van. Tel.: 06-20-3775386
   
Roland-s 2006. ápr.. 10.  20:17 345
Képzett billentyûs/szövegíró keres rock bandát bp-n, 18-20 éves korosztályban.
Stílus: szövegcentrikus, dallamos rock, ahol a billentyû csak kísérõ szerepet tölt be, és ahol a zene lelke az erõteljes gitár hangzásvilág.
Továbbá csak saját számok, és semmiképp nem feldolgozás, mivel rengeteg szöveg van készen. Szövegvilág (ha hasonlítani kéne) akkor 90-es évekbeli Junkies és hasonlók.
Mail:
roland-s@freemail.hu
   
Anonymous 2006. ápr.. 10.  16:25 344
Énekesnö (25 éves, klasszikus, opera hang) keres metál bandát Budapesten: irány leaves eyes, within temptation, sirenia, nightwish, sonata arctica......
e-mail:
thebeautyfuldevil@yahoo.de
   
Simonyi Titusz 2006. ápr.. 7.  14:12 343
basszer zenekart keres
Hello!

Budapesti 30 éves basszusgitáros zenekart keres Pearl Jam, Incubus, Perfect Circle, Audioslave stílusban. Feldolgozászenekar is jó. Nem akarok befutni, nem ebbõl akarok megélni, csak imádok zenélni. Heti 1 próba és havi 2 koncert oké. Referencia: www.grb.fw.hu Cucc , próbahely van.Tel.: 06-20-3775386
   
gita 2006. ápr.. 1.  22:22 342
Gitaros keres zenekart
Rutinos, koncert-, es studiokepes gitaros keres 25-30 eves tagokbol allo, aktiv, mukodo, koncertezo budapesti zenekart. Zenei hatasok: Mike McCready, John Mayer, Stone Gossard, David Rhodes, The Edge, Porl Thompson, Tom Morello, Angelo Bruschini, Andy Summers, Tom Waits ;). John Frusciante, Stevie Ray Vaughan, Rich Robinson, Dominic Miller, Hendrix, Josh Homme, Jeff Back. Irj, egyeztetunk, csak kezdok kimeljenek!
E-mail
   
Anonymous 2006. márc.. 29.  17:29 341
Hali!

Rutinos zenészekbõl álló r’n’r-ritm’n’blues zenekar keresi szólógitárosát.

Ami NEM lényeges: életkor, zenei végzettségrõl kutyabõr, motyó (motyó adott!).

AMI KELL: tehetség, fantázia, tudás!

Ha érdekel a dolog, hívj!

Bárnai Attila -> 70-222-4418
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky