3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
Burn baby 2006. jún.. 23.  09:54 400
zenekar
Sziasztok!Dobosokat és gitárosokat keresek lehetõleg pécsi vagy pécs közeli 16-20 éves skacok jelentkezését várom!!!Stílus:Nickelback,Lostprophets,3 doors down,Staind
Címem:Fejvagyiras@gmail.com Ha igazán zenélni szeretnél keress meg , összeakarok hozni egy igazi HARD ROCK'Roll bandát!!!
Nyilván kiderült énekes vagyok.Jártam énektanárhoz játszottam zenekarban,bariton basszus hangkarakterem van!!!
Keresss meg nem fogsz csalódni!!!
Keep rockin!!
   
ig 2006. jún.. 22.  12:09 399
Dobos-zenekart keres!
-KÉPZETT,RUTINOS DOBOS (Vácról) PARTYZENEKART KERES! Amit keresek: -Igényes,pörgõs munka,sok rendezvény,jó gázsival! Amit nyújtok: -Tizenhat év rutinból adódó technikai tudás és zenei tapasztalat,több stílusban! -Tudom magam szállítani. Üdv.: Irmagab@freemail.hu
   
Dan 2006. jún.. 21.  20:04 398
Rockbanda alapításához keres egy gitáros 20 év körüli tagokat, Buda és közelébõl:

-ének
-bassz
-ritmus
-dob

Jó ha van: saját cucc, hangszer legalább középszintû ismerete, legalább klubkoncert-tapasztalat és bevállalós-típus
Próbahely van.

Irány vonal: dallamos rockon belüli kedvencek minden évtizedbõl. Késõbbiekben saját dalok is.
Nem ebbõl fogsz megélni, de komoly és eltökélt hobbiként játszanánk, ameddig tetszik.

dnrmails@freemail.hu
   
Anonymous 2006. jún.. 18.  09:00 397
Re: zenekar
[quote:001d20279b="Anonymous"][quote:001d20279b="zsuzsika161"]Sziasztok!!Zenekart keresek,én egy 16éves lány vagyok.6éve tanulok zongorázni,és most kezdtem el énekelni tanulni.Szintisnek már simán beállok egy zenekarba.MAjd késõbb énekesnek is ha kell.Kersek a zenekaromba:dobost,gitárost,vokált,basszusgitárst,éenekst.HA érdekel valakit írjon:suzycica@msn.com
EZ az msn címem.
Email címem:suzyshery@freemail.hu[/quote:001d20279b][/quote:001d20279b]

NEKEM PONT BILLENTYÛS KELLENE.HALLGASD MEG A ZENÉNKET A http://symphonium.tvn.hu oldalon aztán dönts.
addig is üdv:
karesz
   
Anonymous 2006. jún.. 18.  08:54 396
Re: zenekar
[quote:b69b07a73c="Anonymous"][quote:b69b07a73c="zsuzsika161"]Sziasztok!!Zenekart keresek,én egy 16éves lány vagyok.6éve tanulok zongorázni,és most kezdtem el énekelni tanulni.Szintisnek már simán beállok egy zenekarba.MAjd késõbb énekesnek is ha kell.Kersek a zenekaromba:dobost,gitárost,vokált,basszusgitárst,éenekst.HA érdekel valakit írjon:suzycica@msn.com
EZ az msn címem.
Email címem:suzyshery@freemail.hu[/quote:b69b07a73c][/quote:b69b07a73c]

NEKEM PONT BILLENTYÛS KELLENE.HALLGASD MEG A ZENÉNKET A http://symphonium.tvn.hu oldalon aztán dönts.
addig is üdv:
karesz
   
Anonymous 2006. jún.. 17.  21:47 395
Basszusgitáros keres zenekart Budapesten, júliustól lesz aktuális a dolog. Sokféle zenét szeretek, de kihagynám a punk, metál, honfoglalósrokk különbözõ változatait. Cuccom, tudásom, zenekari tapasztalatom van. A huszas éveim elején járok. norman(kukac)citromail.hu
   
Anonymous 2006. jún.. 17.  21:19 394
Re: zenekar
[quote:fa7ef16c3d="zsuzsika161"]Sziasztok!!Zenekart keresek,én egy 16éves lány vagyok.6éve tanulok zongorázni,és most kezdtem el énekelni tanulni.Szintisnek már simán beállok egy zenekarba.MAjd késõbb énekesnek is ha kell.Kersek a zenekaromba:dobost,gitárost,vokált,basszusgitárst,éenekst.HA érdekel valakit írjon:suzycica@msn.com
EZ az msn címem.
Email címem:suzyshery@freemail.hu[/quote:fa7ef16c3d]
   
Aduser 2006. jún.. 17.  16:32 393
Samick szett - 2 gitár egy áráért!!!!
SAMICK SZETT
Két gitárt egy áráért!!!
Ilyen olcsón sehol nem kapod meg!

SAMICK szólógitár, 2 éves
nagyon szép megkimélt állapotban
tökéletes 4 db (duplasoros) hangszedõkkel

továbbá

SAMICK Elektro-akusztikus gitár
tökéletes akusztikus és elektronikus hangzás

a két gitár egy áráért eladó:
irányár: 139 000 Ft.
2 db puhatokkal adom,
ha nem kell a tok, alkudni is lehet.
info:
song1@freemail.hu
06 20 44 30 341
   
dzsunga 2006. jún.. 17.  15:50 392
Budapesti zenekar basszusgitárost keres!
Budapesti, demóval, fellépési lehetõségekkel, komoly cuccal rendelkezõ modern metal zenekar keres képzett, komoly szándékú basszusgitárost. Nem fontos hány éve zenélsz, az sem, hogy hány bandád volt, a lényeg a komoly hozzáállás. Írjatok az ugo.bt@vipmail.hu e-mail címre, és küldök demot, meg infókat.
   
ig 2006. jún.. 14.  15:14 391
Dobos-zenekart keres!
KÉPZETT,RUTINOS DOBOS
PARTYZENEKART KERES!
Tel.: 06209834637
Irmalós Gábor
e-mail:
irmagab@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky