3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
fulben 2005. máj.. 6.  17:57 100
Pécsi basszusgitáros vagyok és zenekart vagy zenész társakat keresek!
Ilyen írányokba:Red Hot Chili Peppers,Weather Report,Led Zeppelin,Foo Fighters,...
fbence@freeweb.hu
06-30/554-7741
   
Drámmör 2005. máj.. 2.  14:26 99
Zenészeket akarok, dobos vagyok!
Zenészeket akarok, dobos vagyok!

22éves, Bp-i néhány év tapasztalattal, DOBCUCCAL!
Stílus kb:
Mind The Gap, Insane, Hybrid, Flatline... vagy Drum N Bass-es , vagy valami modern, zúzús, de igényes...
Korombeli zenekart vagy emberkéket keresek valami hasonló alapításához, (ha van próbateremakkor ok, mert a cuccom otthon porosodik...)
Punk, blues kizárva!
Tel: 0630 266 9713
   
holdsworth 2005. máj.. 1.  21:28 98
Sziasztok! Egy magát tehetségesnek tartó improvizatív személyiségû 24 éves Bp.-i szóló gitáros keres társat / társakat, jazz / Blues / Prog rock mûfajú zenéhez. A fenti stílusok lehetõ legtágabb értelmezésében alapítanék bandát. Értsd: akusztikus latin jazz duó-tól kezdve, a prog rock-ig, jazz triótól, kvartettõl a delta bluesig bandig bárhol jól érezném magam. Bárki akinek felkeltettem az érdeklõdését és gitáros, basszer, vagy esetleg egy kiegészülni vágyó zenekar, jelentkezzen :) Az akusztikus hangszer is a szívem csücske, szóval ismétlem, egy duóban is bennelennék (2 gitár, gitár + bõgõ, esetleg jazzgitás + dob, bármi).

estipest@citromail.hu

06 20 3163177
   
MrCrowley 2005. ápr.. 27.  19:30 97
Pécs környékén keres 2,5 éve pengetõ, cuccal rendelkezõ gitáros Black Sabbath, Deep Purple, Ozzy, Rainbow stílusú zenét játszó bandát, vagy tagokat efféle brigád alapításához. Tel: 06-70/618-2611 E-mail: mrcrowley@freemail.hu
   
Amery 2005. ápr.. 27.  14:37 96
24 éves, budapesti ÉNEKES-ZONGORISTA-ZENESZERZÕ-SZÖVEGÍRÓ (angolul+magyarul) srác vagyok. KERESEK egy olyan budapesti lelkes és tehetséges rockegyüttest, amely távlatilag profi karrier kiépítésében is benne van + rendelkezik próbahellyel. Elsõsorban dallamos rockra specializálódtam, de a rockzene bármely "emberszabású" típusa érdekel.

email: andrewamery@freemail.hu
tel: (20) 234-5866
   
Amery 2005. ápr.. 27.  14:36 95
24 éves, budapesti ÉNEKES-ZONGORISTA-ZENESZERZÕ-SZÖVEGÍRÓ (angolul+magyarul) srác vagyok. KERESEK egy olyan budapesti lelkes és tehetséges rockegyüttest, amely távlatilag profi karrier kiépítésében is benne van + rendelkezik próbahellyel. Elsõsorban dallamos rockra specializálódtam, de a rockzene bármely "emberszabású" típusa érdekel.

email: andrewamery@freemail.hu
tel: (20) 234-5866
   
pok666 2005. ápr.. 27.  11:57 94
Ritmusgitáros
Csáó! Egy kezdõ gitáros vagyok, aki 1 éve tanul gitározni, és szeretne egy együttesben gyakorlatot szerezni! Különféle stílusok is érdekelnek, mint például Jazz, Blues, Rock és Metal! Érdeklõdni : 06-70-531-3950 vagy pok666@freemail.hu
   
Dobos kell!!! 2005. ápr.. 23.  15:33 93
Hali!
Budapesti zenekarba keresünk jó dobost! 15-18 évesek vagyunk, de már egy jó ideje zenélünk! Fõleg metallica és Guns n Roses stílusú zenét játszunk, de jöhet a rock and roll és a blues is. Egyszóval minden! Próbahely van, ingyenes. Legyen cuccod és legyen vmi fogalmad arról hogy mi a ritmus:)

ban.tomy@freemail.hu vagy 06-30-626-79-62
   
Lew 2005. ápr.. 17.  10:09 92
"Csak" egy basszusgitáros kéne még...
Dallamos rockzenét nõi énekhanggal, profiközeli módon játszó, budapesti bandába keressük a negyedik tagot egy haladó szintû tudással és cuccal bíró, megbízható, csapatjátékos basszusgitáros személyében. Önimádó "gitárvirtuózok" kíméljenek! Elérhetõségeink: 06-20-9471827 (Levente) vagy gyoeri.levente@axelero.hu.
   
Tonitrus 2005. ápr.. 12.  19:18 91
sertes@axelero.hu
Budapesti zenekar dallamokat nem nélkülözõ zúzdához keres DODOSt!
( pár év koncertmúlt, 13 saját szám, stúdiózás közben)

DOBOST!!!

jelentkezz: sertes@axelero.hu
virginia2@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky