3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
angus_123 2005. júl.. 14.  20:21 140
budapesti rock zenekar keres ÉNEKEST!játszunk AC/DC, guns n' roses, pearl jam,stb. dalokat és sok a saját szerzemény is hasonló stílusban.koncert lehetséges a közeljövõben szval ne várj hanem gyorsan kapd fel a kagylót és hívj vagy pattanj a gép elé és írj e-mail.tel.:0630 494 5883, e-mail.:confused_colour@citrom ail.hu
   
slpd 2005. júl.. 10.  21:58 139
Lassan két éve mûködõ, budapesti, progresszív rockot/metált jûtszó zenekar keresi új énekesét. Fontos hogy elszánt, kitartó és kreatív legyél. Nem árt az angol nyelvtudás. Saját számokat játszunk, a közeljövõben vonulnánk stúdióba és a koncertek is õsztõl lennének esedékesek.
dani@warrior.hu
   
TheFender 2005. júl.. 7.  00:57 138
Budapesti 17 éves gitáros fõleg Rock és azon
belül (szal 1 esek 0 ák kiméljenek) keres aktiv
zenekart (RHCP nirvana steve vai quuen zeppelin
hendrix purple, rATM soundgarden greenday) minden
jöhet++++++
Én 3 éve gityózom átlagon felül eddig ahol jártam 3
éves gityósoknál azokat ledaráltam, fõleg
szólóban vagyok jó de nem rettenek meg akkordoktól sem
(ugye ez alap :P)jah és balkezes vagyok, de mindenem
megvan szal probára tudok járni :)
   
Cukibea 2005. júl.. 4.  18:02 137
Zenész társaimat keresem PÉCSETT zenekaralapítás céljából!!!(dob alap)

Beatrix(20)
   
Cukibea 2005. júl.. 4.  17:49 136
ZENEKAR
Hali mindenki!!!

PÉCSI kezdõ dobos vagyok..........zenekart szeretnék alapítani:(Guns,Greenday,régi slágerekkel,Countrys beütéssel saját számokkal.Jelentkezõket várok!!! cukibea@freemail.hu)
   
white noise 2005. jún.. 27.  09:39 135
sziasztok!
koncert elõtt álló zenekar keres ÉNEKEST, guns n' roses, AC/DC, pearl jam dalokhoz meg persze a sajátjainkhoz is.eléggé sûrgõs!nem számít hogy profin vagy e vagy kezdõ, lényeg hogy szeresd amit csinálsz.
tel.: 0630 494 5883
e mail: confused_colour@citromail.hu
   
Anonymous 2005. jún.. 21.  22:27 134
Re: Basszeros keres zenekart
[quote:7c7a1a56c3="ivanhoe"]Basszusgitáros keres Szentendre - Pomáz - Budakalász-Vörösvár-Esztergom stb. környékén zenekart, vagy beszállna alakuló zenekarba. 10 éve játszom, minden fajta stílus érdekel, kivéve zúzás. Eddigi zenekarok: Sajnos Batár, Miazma (http://miazma.hu/)
Akik okítottak, okítanak: Seki (exMásfél), Fehérvári Attila(Szörp, BalckOut). Írjatok![/quote:7c7a1a56c3]
   
kis mezõ 2005. jún.. 20.  18:12 133
az irom maiden egy kúrvajó znkr és aki ezzel nincs tisztába az egy segfej! Haver azok már akkor keményen nyomták a metalt amikor te még meg se voltál!!! És aki ilyet mond az nem érdemli meg hogy Systemet halgasson!:)))
   
Tib 2005. jún.. 20.  16:43 132
Az Iron Maiden miért nyálas zene???!!!
   
Pasztoy 2005. jún.. 17.  09:42 131
Baszusgitáros Pop-Rock zenekart keres!
Budapesti 19 éves haladó szintû basszusgitáros vagyok. Szeretnék egy Pop-rock zenekarban játszani. Ha ilyesmi zenét(Ákos, Kowalsky meg a Vega, Roy és Ádám....) játszotok keresettek meg!
pasztoy_bass@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky