3422 zespół 12339 MP3 ściągać
Kategoria
Hirdetés
Események

2021. január 20.

Főzzünk embert és együnk tudományt! - a Tudósok ökumenikus diétakoncertje Afrikából

Copyright:

Mit tehet a zenész, ha nem koncertezhet? – teszik fel a kérdést brit, magyar és karagandai tudósok, s mivel immár globális az imperialista kapitalizmus, amelyben elvárt, hogy smileyval a kopoltyúnkon boldog halakként ússzunk, a válasz nem lehet más a túlélés feltételeinek a megteremtése céljából, mint az öröm- és pénzszerzés egyéb módjainak a felkutatása.

A Tudósok zenekar ezért kidolgozta azt a diétát, amellyel minden eddiginél sikeresebben fogyhatsz, ráadásul úgy, hogy semmilyen gyártmányú kamuproduktummal nem kell mérgezned magad. Helyette csak nézel és hallgatsz egy összművészeti eseményt, valamint belekommunikálsz a közös örömfőzés ősi alkímiai folyamatába, melynek végén belátásod szerint a Tudósok digitális kiadványainak megvásárlásával támogathatod a jótékony ügyet, s ezzel is csak fogysz.

A Tudósok diétakoncertjét egyébként kvázi Afrikából sugározza majd, úgy, hogy egy budakalászi konyhában arcukat cipőpasztával átszínezve afrikaiaknak álcázzák magukat, hisz egyébként mindenki ott tud fogyni a legjobban, ahol biztosított az élelmiszerek természetes hiánya, és Afrika mellett ez most náluk is így lesz, ha nem sikerül hősies kötyvasztásuk.

Legújabb és leghatékonyabb diétájuk fontos része lesz a már-már hagyományossá vált dadaista évértékelőjük is, amelyet koronavírussal elfoglalt miniszterelnökünk mostanában nem tarthat meg, s amelyet ezért a Tudósok zenekar Központi Bizottságának Főtitkára tart majd meg helyette, amely különösen kidomborítja a 2021 - A Tudósok éve című programsorozat meghirdetését, melynek keretében kis- és nagyiskolásoknak szervezünk dalversenyt, akik majd a Tudósok legnagyobb slágereit adják elő szabad választásuk szerint. Az országos dalverseny döntője május 15-én lesz az A38 Hajón, ahol egyben a centrális ünnepség is a zenekar 35 éves fennállásának a megünneplésén a legmodernebb tankokkal dúsított fegyverkonvojok és impozánsan klasszikszőrös meztelen csajok felvonultatásával.

Csatlakozz a folyamhoz, fogyj le és légy boldog! Főzzük meg együtt és együk meg a jelenünket, hogy aztán magunk fogadhassuk boldogan és egészségesen a jövőnket!

A diétakoncertet végül új és régi szerzemények célirányú újraesztergálása nyomán zárjuk, s ezzel hívjuk kreatív lendületbe a vírus következtében megpunnyadt magyar ifjúságot.

Hajrá kabbala! Hajrá diéta!

Event

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. április 16.

Papp Szabi és Fehér Balázs is Depeche Mode-ot énekel

Papp Szabi, Fehér Balázs, Lányi Lala, Szakos Krisztián és Késmárki Zsolt – új neveket lepleztek le a szervezők a grandiózus Depeche Mode Special Tribute koncert kapcsán, és további meglepetések várhatók még. Eközben az esemény szintet lépett és fesztivállá alakult, köszönhetően annak, hogy az MVM Dome mellett Budapest és több vidéki helyszín szórakozóhelyei, vendéglátóegységei is csatlakoztak a programhoz. Aznap mindenhol Depeche Mode szól majd. Az esemény már nemzetközi színtéren is komoly figyelmet kapott: megkezdődik a jegyek értékesítése Európa-szerte. Kontynuować

2025. április 11.

Újra a montreux-i színpadon: magyar tehetségek a jazz világában

Három fiatal magyar zongorista, akik tíz évvel ezelőtt bejutottak a Montreux Jazz Festival zongoraversenyének legjobb 10 helyezettje közé, amire azóta sem volt példa. 2025. május 5-én, a Budapesti Tavaszi Fesztivál keretein belül, az Eiffel Műhelyházban lehetőségünk lesz felidézni Gayer Mátyás, Oláh Krisztián és Tálas Áron zongorajátékát. A doboknál az amerikai Gregory Hutchinsont, nagybőgőn pedig az ír Conor Chaplint láthatjuk. Kontynuować

2025. március 4.

CAMPUS 2025 - Zene minden mennyiségben

A decemberben már bejelentett amerikai sztárok, Jason Derulo és a The Chainsmokers elektropop-duó mellett újabb külföldi zenei produkciók kerültek fel az idei Campus Fesztivál fellépőinek listájára. Megérkezett a napi bontás is, mától már azt is tudhatjuk, a hazai kedvencek mikor érkeznek Debrecenbe. Kontynuować

2025. február 28.

Egy nappal hosszabb lesz a STRAND Fesztivál

Nulladik nappal bővül, így egy nappal hosszabb lesz az idei STRAND Fesztivál. Augusztus 20-án igazi ünnepi eseménnyel várják Zamárdi Szabadstrandján a közönséget. A MOL Nagyszínpadon több korosztály elektronikus zenei ikonjai váltják egymást. Fellép Paul Kalkbrenner, a Purple Disco Machine és a Kruder & Dorfmeister páros is. Kontynuować

2025. február 19.

A Postmodern Jukebox is fellép a VeszprémFesten

Újabb világsztár előadót jelent be a VeszprémFest: 2025. július 11-én fellép a kétezres évek egyik legizgalmasabb formációja, a Postmodern Jukebox. Látványos koncertshow, izgalmas zenei időutazás: világslágerek jazz, swing, soul, blues és doo-wop stílusban a veszprémi História kertben. Kontynuować

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky