3422 bands 12339 MP3 herunterladen
Nachrichten
Hirdetés
Hazai

2021. május 6.

Fülbemászó dalban tűnik fel Völgyesi Gabi

Copyright:

Az énekesnő SuperStereo oldalán alkotott, a „Holt-tenger” pedig parádésra sikerült! Laskai Viktor ismét pompás alapot rakott össze, ritmusos és pulzáló, amely remekül illeszkedik Gabi csodálatos hangjához. A páros először dolgozott együtt, ennek ellenére a közös munka elképesztően gördülékenyen ment.

A zene majdnem három éven keresztül formálódott, és Laskai Viktor maximalizmusa tökéletesen megmutatkozik rajta.

„Az alapon 2018 szeptemberében kezdtem el dolgozni. Viszonylag hamar összeállt egy kellemes lüktetésű dal, amit később már házibulikban hallgattunk a barátaimmal instrumentális verzióban. Kicsit elakadtam az énekdallam kitalálásakor, és segítséget kértem a kiadóm egyik fejétől, Pásztor Lacitól, aki ajánlotta nekem Sarkadi Szabó Emesét, hogy keressem meg és ötleteljünk közösen. Ez volt az első, hogy társszerzővel dolgoztam együtt egy dalon, de nagyon élveztem”- osztotta meg SuperStereo.

A dalszöveget Tariska Szabolccsal alkották meg, a jól összeszokott páros mindkét tagja érezte, hogy az ének egy kiforrott hangot kíván meg, így Völgyesi Gabit kérték fel, aki elsőre beleszeretett és örömmel vállalta.

„Szeretem azt az életérzést, amit hoz, ami abban segít, hogy ellazuljunk és ússzunk az árral. Nekem a zene és a lendülete ezt adja! A dal engem egy korábbi időszakba repít vissza, amikor gimnazista voltam, ez az élmény köszön vissza”- meséli Gabi.

Ami nem is csoda, hiszen a „Holt-tenger” elképesztően friss és üde, nagyon kellemes beatekkel dolgozik, igazi rádió-, és klubbarát szerzemény.

Ezen kívül Gabi azt is megosztotta velünk, hogy a Unique-al is új dalokon és egy koncertlemezen dolgoznak és hamarosan újabb arcát mutatja meg, hiszen egy személyiségépítő workshoppal készül, amiben szó lesz csalódásokról, kudarcokról és kihívásokról is.

 

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. november 28.

Átadták a 2025-ös Music Hungary-díjakat Veszprémben

Három nap után véget ért a XIII. Music Hungary Konferencia & Showcase, amely november 17–19. között rekord nézőszám mellett töltötte meg Veszprémet a hazai zeneipar szereplőivel. Az idei fókusztéma, „A zene körforgása – Fenntartható zeneipar 2025-ben” azt vizsgálta, hogyan épülhet fel egy önmegújuló, hosszú távon működő zenei ökoszisztéma Magyarországon. A szakmai programok kurátora Mezei Csaba volt, aki gazdasági, kreatív és közösségi nézőpontok metszetében állította össze az idei tartalmat. Weiter

2025. november 27.

Az élet a legjobb: megérkezett az Artúr Rambo első nagylemeze

Az Artúr Rambo három évnyi munka, közös ötletelés és számtalan éjszakába nyúló felvétel után kiadta nagylemezét, amelyet december 6-án a budapesti Akvárium Klubban, majd december 20-án Pécsen, a Szabadkikötőben mutatnak be élőben. Weiter

2025. november 26.

Molnár Tamás és Mehringer közös ügye

„VELETEMESSETEKEL” címmel megjelent Molnár Tamás legújabb együttműködése az X-Faktorból ismert Mehringerrel. A dal hangvételét különösen izgalmassá teszi, hogy intim és személyes vallomásként hat, miközben a két előadót egészen más indíttatás vezérelte. Weiter

2025. november 11.

Budapesten mutatja be hetedik albumát a The Trousers

Az idén húszéves The Trousers története új fejezethez érkezett: a Music Fashion kiadó az elmúlt napoknan adta ki a zenekar hetedik nagylemezét, a „Necessary Evil”-t. Az album megjelenését természetesen élőben is megünnepli a banda, hiszen november 15-én a Három Hollóban lépnek fel. Weiter

2025. október 29.

Hősök: Csak gyűlik a harag, több lesz a soknál

A Lomtár a mai közhangulat, a társadalmi feszültségek és az elfojtott düh lenyomata. A Hősök legújabb megjelenése minden tekintetben rezonál arra, amit talán mind érzünk a levegőben: sok évnyi csalódás, elmérgesedett közbeszéd, egyre fogyó türelem. Weiter

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky