3422 zespół 12339 MP3 ściągać
Kategoria
Hirdetés
Események

2018. november 23.

Hollywoodi szilveszter és Tankcsapda szülinap az Akvárium Klubban

Copyright:

Igazi Hollywoodi időutazásra invitál idén szilveszterkor az Akvárium Klub. December 31-én újra előkerülnek a diszkógömbök és szerpentinek, és három tematikus terem repít majd vissza a csillogó ’90-es és ’00-es évekbe. Itt és aznap ünnepli 5. születésnapját a korszak „legcikibb” slágereit felvonultató Necc Party. Hollywoodi hírességek sétányává változik a KisHall, miközben ikonikus filmzenék csendülnek fel a VOLT Lokálban. A korán érkezőknek idén is lesz ’retro tombola’ értékes nyereményekkel. Másnap különleges klubkoncerttel ünnepli 30. születésnapját a Tankcsapda.

A tavalyi óriási siker után ismét időutazásra invitál az Akvárium Klub, ezúttal azonban Hollywoodi különkiadással készülnek a szervezők: a város legcsillogóbb buliját ígérik 3 teremben. Az óriás magnókazettákkal és bakelitekkel díszített NagyHallban ünnepli majd az ország legnagyobb házibulijával 5. születésnapját a folyamatos teltházzal büszkélkedhető Necc Party. Ahogy azt már megszokhattuk, egymás után hozzák majd a ’90-es és 2000-s évek legkínosabb, de egyben legjobb zenéit: Britney Spears, Backstreet Boys vagy éppen Spice Girls, a teli torokból üvöltés... azaz éneklés garantált. Természetesen sikkesen és rajosan.

A KisHall aka Walk of Fame – azaz Hollywoodi hírességek sétányává alakul egy teljes estére, s a mindannyiunk számára felejthetetlen korszak legendás zenéi csendülnek majd fel legendás előadóktól. Lesz itt pop is, rock is, meg hip-hop is, a ’csillagos’-ötös hangulatról Dj Tinder és Loripop gondoskodik majd.

A VOLT Lokál szilveszter éjjelre Best Film Music teremmé változik, itt csendülnek majd fel a ’90-es és 2000-es évek ikonikus filmslágerei illusztris filmsztárok képmásainak társaságában. Táncolj a Maszk, a Trainspotting vagy a Ponyvaregény zenéire, lassúzz a Titanic betétdalára - a zenékért Dj Gango és Mandycan felel.

Érdemes lesz időben érkezni, ugyanis, aki 20:30 és 21:45 között lép az Akváriumba, az jegyével automatikusan részt vesz a 22:00-kor kezdődő Tombolán, ahol értékes nyeremények várnak kisorsolásra: pl. Sziget- , VOLT Fesztivál- , Balaton Sound- és STRAND Fesztivál bérletek, Akvárium Klub ajándékcsomagok és rengeteg más ajándék.

Másnap, azaz január 1-jén pedig különleges klubkoncerttel érkezik az Akvárium Klubba a fennállásának 30. évfordulóját ünneplő Tankcsapda. A zenekar az elmúlt három évtizedben sok olyan dolgot csinált, ami újszerű, átlépve ezzel a szokásos rockzenekari dogmákat, legyen szó koncerthelyszínről, kiadványokról vagy bármi más különleges ötlet megvalósításáról. Így most úgy döntöttek, hogy már az év első napján megkezdik az ünneplést, és az Akvárium Klub NagyHalljában adnak egy különleges, újévi koncertet, mely így egyben a jubileumi év első ünnepi bulija is lesz.

Akvárium Szilveszter jegyek ITT és EVENT!
Tankcsapda 30. születésnap jegyek ITT és EVENT!

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. november 3.

Ez Tiszta Őrület lesz a 6SZÍNben

A legendás Activity játék most először költözik színpadra, ráadásul a hazai színészvilág nagyjaival! Az „Ez Tiszta Őrület – improvizációs Activity” nem hagyományos színházi előadás lesz a 6SZÍN-ben november 5-én, hanem egy élő Activity játék és improvizatív színház különleges elegye. Kontynuować

2025. november 2.

Az Akváriumban mutatja be első lemezét az Artúr Rambo

Az Artúr Rambo büszkén jelenti: az album kész! A zenekar 2025. december 6-án az Akvárium Klubban mutatja be első nagylemezét. Kontynuować

2025. november 1.

A Dürerben zárja az évet az Anna and the Barbies

Az ország egyik legsokszínűbb és legkarizmatikusabb zenekara, a magával ragadó szöveg- és hangzásvilágáról, valamint átütő energiájú élő fellépéseiről ismert Anna and the Barbies december 12-én a Dürer Kertben áll színpadra. Kontynuować

2025. október 22.

Megvan a decemberi The Subways jubileumi turnéjának két előzenekara

A teljes turné fő előzenekara a német pop/rock új hullámát képviselő THE LIVELINES, míg az estét a budapesti klubokat megtöltő, friss lemezzel jelentkező, kizárólag lányokból álló indie-punk zenekar, a girlhood nyitja majd. Kontynuować

2025. szeptember 23.

MOVA az Akvában: új hangzás, új felállás, új látvány

Az Akvárium Lokálban lesz MOVA utolsó saját szervezésű bulija ebben az évben. Izgalmas vendégek, új dalok, nagy felhajtás: érdemes jegyet váltani november 29-ére. Kontynuować

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky