3422 banda 12339 MP3 zavádzanie údajov
Kategória
Hirdetés
Események

2015. március 23.

Ünnepel az Akvárium Klub

Copyright:

Amy Winehouse egykori énekesével is erősít az ország legenergikusabb improvizatív koncertsorozata, a Random Trip az Akvárium Klub születésnapján. Ugyancsak itt ünnepel majd Richard Dorfmeister és lenyűgöző élő show-jával érkezik a német Pantha du Prince is. A közös jeggyel látogatható ünnepi estre speciális vizuállal készülnek a szervezők, így a látogatóknak olyan látványban lesz részük, mint még soha. Mindez március 28-án, a főváros szívében, az Erzsébet téren.

Egy évvel ezelőtt nyitotta meg kapuit a főváros legnagyobb, igazán színvonalas és komplex klubja, az Akvárium. Egy év alatt összesen 120 000-en váltottak jegyet 400 programunkra, melyek közül 66-ra kerülhetett ki a megtelt tábla!

Az első születésnapját ünneplő új Akvárium Klub összes termében pulzál majd az ünnepi hangulat március 28-án, amikor is hazai és nemzetközi sztárok sora érkezik a főváros legfrissebb és legmodernebb, egyben legnagyobb klubjának ünneplésére. Az Akvárium Klub NagyHalljában a főváros egyik legnépszerűbb projektje, a Random Trip ünnepli hatodik születésnapját. A hazai zenei élet olyan kiválóságai fogadták el a nagyszabású improvizatív koncertre való felkérést, mint Tátrai Tibor gitárlegenda, az Irie Maffia énekesnője, Sena, az improvizáció nagy mestere, Andrew Hefler, a Hősök oszlopos tagja, Eckü, vagy a szintén a Maffiából ismert egyedülálló rapper, Mc Kemon. A két felvonásos koncerten nyolc remek zenész is közreműködik – köztük Sárik Péter jazz zongorista is. Külön megtiszteltetés, hogy Amy Winehouse egykori vokalistája, Zalon is örömmel fogadta el a Random Trip felkérését, így egy külföldi sztárvendéggel is gazdagodik a line up. Az ünnepi koncert után az Akváriumban immáron második alkalommalteszi tiszteletét Richard Dorfmeister.

Az Akvárium kisebbik termébe hazánk egyik legsikeresebb partiszervező csapata, az NVC szállítja az oly régóta várt Pantha Du Prince-t, kinek albumait a kritikusok az elmúlt évek legjobbjai között tartják számon (The Bliss, Black Noise, vagy a 'The Bell Laborotory' csoporttal közösen tető alá hozott Elements of Light), és akinek neve a tavalyi évben szinte minden elektronikus zenei magazin és e-music blog főcímében olvasható volt. A német DJ egy LIVE show keretein belül debütál Magyarországon olyan hazai előadók mellett, mint Subotage, Bergi, 9b0 és Imre Kiss.

Azoknak az elektronikus zene fanatikusoknak, akik kicsit erősebb ütemekre vágynak, a RAW-t ajánljuk, a VOLT Music Bar rezidens sorozatát. Nyers tech house és techno, pattogó ütemek, friss hangzás, vagány közönség. Azaz minden, ami megalapozza a tökéletes szombat éjszakát.

A zenei kavalkád mellé bámulatos látványvilág is társul majd. A KisHall szinte teljesen átalakul: egy körbejárható színpad épül, melynek megvilágításához a teljes lámpapark lecserélődik és a zenei program során Besnyő Dániel Vj és médiaművész készít az előadókra szabott pazar vizuált. A NagyHallban a látványért a Kiégő Izzók csapata felel majd. Ők egy térbeli hasábokon alapuló látvány-installációval készülnek.

És ez még nem minden, a szervezők a szülinapra különleges, „művészi” karszalaggal készülnek, melyre Weiler Péter grafikái kerülnek. A karszalag olyan anyagból készól, amely lehetővé teszi, hogy az egyedi műveket akár hosszú hónapokig magukon hordják az Akvárium szülinapi vendégei. A művész képei egyébként az Akvárium kiállításán lesznek majd megtekinthetők.

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. november 25.

Megvillantotta zenei programját a VéNégy Fesztivál

Megérkezett a VéNégy Fesztivál és Színházi Találkozó első nagy durranása, lehullt a lepel a zenei line up első tíz fellépőjéről. A Dunakanyar legmenőbb összművészeti fesztiválján már biztosan ott lesz a Bagossy Brothers Company, Dánielfy, Parno Graszt, Analog Balaton, Elefánt, valamint a Bohemian Betyars. 2026. július 1–4. között újra felpezsdül a nagymarosi Duna-part, varázslatos pillanatokkal tűzdelt önfeledt fesztiválozás vár a látogatókra. trvať

2025. november 13.

Egy meghitt este az Editors frontemberével

Az Editors frontembere, Tom Smith egy intim hangulatú koncerten mutatja be a There Is Nothing in the Dark That Isn’t in the Light című debütáló albumát 2026. március 21-én az Akvárium ültetett nagytermében. A koncerten az Editors legnagyobb slágerei is felcsendülnek, újraértelmezett formában. trvať

2025. november 12.

Szülinapi rapjam a Turbinában a Hősökkel

November 15-én a Hősök hamisítatlan hangulatú bulival készülnek. Az este nemcsak a nosztalgiáról, hanem a közös ünneplésről is szól majd: a Hősök a régi klasszikusok mellett friss dalokkal és meglepetésekkel készül, hogy igazi rapjam-hangulatot varázsoljanak a Turbina falai közé. A közönség egy felejthetetlen, életigenlő bulira számíthat – pont olyasmire, amit csak egy 24 éves Hősök-szülinap tud hozni. trvať

2025. november 3.

Ez Tiszta Őrület lesz a 6SZÍNben

A legendás Activity játék most először költözik színpadra, ráadásul a hazai színészvilág nagyjaival! Az „Ez Tiszta Őrület – improvizációs Activity” nem hagyományos színházi előadás lesz a 6SZÍN-ben november 5-én, hanem egy élő Activity játék és improvizatív színház különleges elegye. trvať

2025. november 2.

Az Akváriumban mutatja be első lemezét az Artúr Rambo

Az Artúr Rambo büszkén jelenti: az album kész! A zenekar 2025. december 6-án az Akvárium Klubban mutatja be első nagylemezét. trvať

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky