3422 bands 12339 MP3 herunterladen
Nachrichten
Hirdetés
Események

2014. január 9.

Búcsúzik a Reflected – utolsó koncert a Dürer Kertben

Copyright:

Fájó szívvel ugyan, de januárban az utolsó koncertjére készül a zenekar, amellyel búcsúzik táborától. A Reflected története 2003 szeptemberére nyúlik vissza, amikor Blink-182, valamint NoFX feldolgozásokat kezdtek játszani. Ezután Ezután gondolták úgy, hogy ők maguk is tudnának hasonló zenéket létrehozni.

Azóta rengeteg kalandon vannak túl: voltak, akiket elsodort tőlük ez a 10 év, voltak, akiket hozzájuk fújt a szél: Vőfély Bence, Kocsis Kornél, Kováts Marci, Sugár Andor, Skolák Peti – valamennyien ott voltak velük a színpadon hosszabb-rövidebb ideig. Turnéztak a Macskanadrággal, a Nemmindeggyel, testvérzenekaraikkal, a Szükségállapottal és a Fekete Tevével. Megadatott nekik, hogy gyerekkori bálványaik, az Ignite, a NoFX, valamint a No use for a name előtt játsszanak.

Paradise Found című lemezük Japánban és az USA-ban is megjelent. Ettől a lehetőségtől sokat vártak, de sajnos a remények nem váltak valósággá. Azonban nem maradt annyiban a nemzetközi történet: megismerkedtek francia és német barátaikkal, az Oxygéne-nel, a Les Trois Fromages-zsal, és a My favorite Weaponnel. Végigszántották Európát repülővel, majd autóval, aztán kisbusszal. Játszottak tengerészkocsmában egy halászkikötőben, apró szigeten, középkori német városokban, illetve fesztiválon több ezres tömeg előtt. Felléptek itthon is füstös klubokban, nagyobb színpadokon, késdobálós helyeken, vagy épp snowboard versenyen a hóban.

Most azt mondják, elfáradtak. Saját bevallásuk szerint önerőből csinálhatták azt, amit éppen szerettek volna. Minderre pedig igen büszkék, hiszen 10 éven át önmagukhoz hűen adhattak ki mindent a kezükből. Ez azonban azzal járt, hogy mostanra a zenekart nem tudják fenntartani, hiába szeretnék folyamatosan, fennakadás nélkül szórakoztatni közönségüket.
 
Köszönik mindenkinek, aki bármilyen formában segítette őket az elmúlt évtizedben – holnap a Dürer kertben az utolsó lehetőségünk nyílik arra, hogy mi is megköszönjük munkásságukat, hogy utoljára láthassuk őket a színpadon.

Reflected búcsúbuli – fellépnek: Nonverse, Szükségállapot, Reflected, Have No Clue, Timebomb
2014. január 11.
Dürer Kert, Budapest 1146, Ajtósi Dürer sor 19-21.
A belépés ingyenes!
 

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2026. február 4.

Geszti Péter legnagyobb produkciója a láthatáron

2027. január 30-án az MVM Dome színpadán mutatja be Geszti Péter eddigi legnagyobb szabású koncert produkcióját, a POPTIMISTA SHOW-t. Az új show Geszti legfrissebb zenei korszakát foglalja össze: disco, funk és rap találkozik pozitív energiával, új dalokkal és korszakos slágerekkel, egy látványos, nagyszabású produkcióban. Weiter

2026. január 31.

A Fishing on Orfű teljes zenei programja

Nagy visszatérők, derék headlinerek, rengeteg fiatal és bombasztikus mennyiségű női energia is jellemzi a Fishing on Orfű 2026-os fellépőit. A bérletek háromnegyede már elfogyott, mostantól napijegyek is kaphatók az ország kedvenc szponzormentes könnyűzenei fesztiváljára. Weiter

2026. január 7.

ENSIFERUM: a FREEDOM CALL & DRAGONY zenekarokkal érkezik a turné hamarosan Budapestre

Január 7-én startol el a finn viking / folk-metal csapat WINTER STORM OVER EUROPE 2026 || címre keresztelt 24 állomásos turnéja. Az ENSIFERUM a FREEDOM CALL és DRAGONY zenekarokkal kiegészülve szeli át majd Európát, január 25-én pedig Budapestre érkezik. Weiter

2025. november 25.

Megvillantotta zenei programját a VéNégy Fesztivál

Megérkezett a VéNégy Fesztivál és Színházi Találkozó első nagy durranása, lehullt a lepel a zenei line up első tíz fellépőjéről. A Dunakanyar legmenőbb összművészeti fesztiválján már biztosan ott lesz a Bagossy Brothers Company, Dánielfy, Parno Graszt, Analog Balaton, Elefánt, valamint a Bohemian Betyars. 2026. július 1–4. között újra felpezsdül a nagymarosi Duna-part, varázslatos pillanatokkal tűzdelt önfeledt fesztiválozás vár a látogatókra. Weiter

2025. november 13.

Egy meghitt este az Editors frontemberével

Az Editors frontembere, Tom Smith egy intim hangulatú koncerten mutatja be a There Is Nothing in the Dark That Isn’t in the Light című debütáló albumát 2026. március 21-én az Akvárium ültetett nagytermében. A koncerten az Editors legnagyobb slágerei is felcsendülnek, újraértelmezett formában. Weiter

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky