December 17-én, szombaton, a BURN és a DEADCODE PRODUCTION DIAMOND SERIES jóvoltából Budapestre látogat az idén második Grammy-díját is begyűjtő francia dance-ikon, DAVID GUETTA. Az idei esztendőben is óriásit taroló művész az ötödik szerzői nagylemezéhez, a "NOTHING BUT THE BEAT"-hez kapcsolódó világ körüli turné keretében érkezik a HUNGEXPO színpadára.
Az augusztusban megjelent "Nothing But The Beat" mind minőségében, mind pedig az eladási statisztikákat illetően méltó folytatása David korábbi szuperprodukcióinak. A vadonatúj albumon nem kisebb világsztárok kollaboráltak David-del, mint Snoop Dogg, Taio Cruz, Afrojack, Flo Rida, Akon, vagy éppen Usher. Nem csoda tehát, hogy fél év leforgása alatt a nagylemez meghódította többek között az Egyesült Államok (Billboard Dance Chart), Franciaország, Németország, Spanyolország, Belgium, és Portugália album-toplistájának csúcsát, illetve aranylemez státuszt ért el Ausztráliában, Belgiumban, Spanyolországban, és az Egyesült Királyságban is. A világszerte több millió eladott nagylemezzel, és több tíz millió eladott single-vel büszkélkedő zenész az idei esztendőben sem szenvedett hiányt egyéni elismerésekben. Amellett, hogy két kategóriában is jelölést kapott az MTV Music Awards-on, ismét bezsebelt egy Grammy-díjat Madonna "Revolver" című dalához készített remixével, illetve karrierje során elsőként sikerült a tekintélyes DJ Magazine "Top 100 DJs" közönségszavazását megnyernie.
A lemezbemutatón a "Nothing But The Beat" zenei anyaga mellett a korábbi David Guetta világslágerek is felcsendülnek majd, és természetesen a turnéra szabott világszínvonalú hang - és látványtechnika sem marad el.
A nagy érdeklődésre való tekintettel, felhívjuk minden Kedves Vendégünk figyelmét a korai érkezésre. A beléptetésnél biztonsági okokból fémdetektoros kapuk működnek, így a gyors bejutás érdekében kérünk mindenkit, hogy csak a legszükségesebb kellékeket hozza magával!
A BURN BEMUTATJA:
DAVID GUETTA "NOTHING BUT THE BEAT" ALBUM TOUR -
2011. DECEMBER 17., HUNGEXPO, BUDAPEST
helyszín: Hungexpo
cím: 1101 Budapest , Albertirsai út 10.
bejárat: 3. kapu
kapunyitás: 20:00,
DAVID GUETTA - NOTHING BUT THE BEAT TOUR 2011 jegyek:
Mit tehet a zenész, ha nem koncertezhet? – teszik fel a kérdést brit, magyar és karagandai tudósok, s mivel immár globális az imperialista kapitalizmus, amelyben elvárt, hogy smileyval a kopoltyúnkon boldog halakként ússzunk, a válasz nem lehet más a túlélés feltételeinek a megteremtése céljából, mint az öröm- és pénzszerzés egyéb módjainak a felkutatása. Tovább
Az IRON MAIDEN bejelentette, hogy többek között egy magyarországi fellépés is bekerült a 2021-es Legacy Of The Beast európai turné utolsó szakaszába, a banda 2021. június 9-én ad koncertet a Groupama Arénában. Előzenekarként a Lord Of The Lost www.lordofthelost.de melegíti majd be a közönséget. Tovább
A magyar könnyűzenei élet egyik legfényesebb ifjú csillaga, az Antares fontos évfordulóhoz érkezett. Bár még csak két évesek, tulajdonosai egy Junior Artisjus Díjnak és az Öröm a Zene fődíjnak, velük indult a Dalfutár 4, és már második lemezüket készítik. A progresszív rock, metal, hip-hop, jazz, funk és soul világot vegyítő zenekar fennállásának második évét az Akvárium Klubban ünnepli 2020. november 20-án. Tovább
A Rock and Roll Hírességek Csarnokának újonca, a Grammy®-díjas énekes és zeneszerző OZZY OSBOURNE bejelentette NO MORE TOURS 2 turnéja közelgő angol és európai koncertjeinek új időpontokra történt átszervezését. Tovább