3422 bands 12339 MP3 a descargar
Categorías
Hirdetés
Események

2009. október 21. | MyMusic

Mind meghülyülnek a Dürer-kertben

Copyright:

Nem kisebb dolog fog történni, csütörtökön, mint boldog eszméletvesztés. A Dürer-kertben egymás után lép fel a Kin Kiels, szintén beteg  Larry Hangman és a The Carbonfools.

Amíg a kezdőszerepet vállaló Kin Kielsszről még túl sokat nem tudunk, csak annyit, hogy bizonyára bemelegítik az őszi softbrutálban elgémberedett végtagokat, addig a Larry Hangman már szépen menetel az ismertség felé. Fogyasztható elektronika, frivol pop, fanyar magyar szövegek és táncolható dalok. Egyes hírek szerint új számukat már játssza a Petőfi is, ezen az estén pedig élőben fognak mindenkit meggyőzni.

A hosszúhétvége indításának súlyos feladatát a The Carbonfools vállata, akik már többször bizonyították, hogy bárhol képesek eszeveszett party csapni, pusztán azzal, hogy ők is jól érzik magukat, nem beszélve arról, hogy zenéik simán meggyőznek bárkit, arrók, hogy most kell elszabadulnia az őrületnek.

Annyit sikerült megtudnunk a srácoktól, hogy a csütörtöki bulin valószínűleg, már egyik új számukat is meghallgathatjuk, ami mellé már szépen sorakoznak az újabb dalok is, hiszen lassan stúdióba vonulnak, hogy elkészítsék a harmadik nagylemezt.

Ha azt gondolnánk, hogy a The Carbonfools utolsó száma után mehetünk haza aludni, akkor borzasztóan tévedünk. Titusz és Zsazsa (igen a Carbonfools dj-je és basszusgitárosa), áll a lemezjátszók mögé és elvisznek minket egy utazásra, ahol lesz bootleg, századfordulós magyar sláger acid bundában és más nyalánkságok.

A felhozatalból így biztosnak tűnik, hogy még véletlenül sem fog előfordulni az, hogy egy-két óra alvás után arra riadunk, hogy elkéstünk a munkából. Hiszen alszunk szépen délutánig – mert szabadnap van, mert megtehetjük.

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2026. április 30.

Felizzik az erőmű: nemzetközi fellépők sora gyarapítja a 2026-os INOTA Fesztivált

Az ország egyetlen, erőműben megvalósuló audiovizuális fesztiválja további, a maguk területén kiemelkedő előadókat jelentett be. Természetesen idén is lesz fényművészeti kiállítás, ami már a fesztivál előtt is megnyitja kapuit. Seguir

2026. április 28.

Jön az első Charlotte Wessels headliner turné

Charlotte Wessels újra Budapesten! 2027. február 17-én első headliner turnéjával tér vissza hozzánk a holland énekesnő és zenekara, az estét pedig Melissa Bonny nyitja majd! Seguir

2026. március 31.

Rendszerbontó Nagykoncert

Olyan nagyszabású, közösségi és zenei eseménynek ad otthont a budapesti Hősök tere 2026. április 10-én, két nappal a választások előtt, ahol a Polgári Ellenállás szervezésében különleges, „Rendszerbontóként” emlegetett koncert valósul meg. Seguir

2026. március 13.

Melody Maker Symphonic: Disco a Kongresszusi Központban is

A hazai sztárokból álló különleges formáció ezúttal is arra vállalkozik, amibenverhetetlen: a világ legismertebb slágereit egyetlen lendületes zenei utazássá gyúrja össze. Március 15-én a Budapest Kongresszusi Központ színpadán minden adott lesz egy felejthetetlen zenei élményhez: a Melody Maker nagyszabású, szimfonikus szuperkoncerttel és fergeteges bulival ünnepli a közönséget – és saját, immár négyéves sikertörténetét. Seguir

2026. február 4.

Geszti Péter legnagyobb produkciója a láthatáron

2027. január 30-án az MVM Dome színpadán mutatja be Geszti Péter eddigi legnagyobb szabású koncert produkcióját, a POPTIMISTA SHOW-t. Az új show Geszti legfrissebb zenei korszakát foglalja össze: disco, funk és rap találkozik pozitív energiával, új dalokkal és korszakos slágerekkel, egy látványos, nagyszabású produkcióban. Seguir

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky